Havlicek.Lukas Odesláno 22. prosinec 2018 Odesláno 22. prosinec 2018 (upraveno) V 18. 12. 2016 at 20:16, Havlicek.Lukas napsal: Tak tady EDIT: kdyby to někdo nepoznal je to Michelin MXT 145/65 R13 opakovani matka moudrosti Upraveno 24. prosinec 2018 uživatelem brixtr Odstraněné obrázky z citace Haryk a urdemala ohodnotil 2 Citovat
kovy_s Odesláno 23. prosinec 2018 Odesláno 23. prosinec 2018 Malá jedlička úplně stačí. Hořící krb, Vánoční atmosféra jak má být radim.1008, Charlie 1, Haryk a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Charlie 1 Odesláno 23. prosinec 2018 Odesláno 23. prosinec 2018 Tak už mi stojí taky,ráno mi stal na zahradě a teď už mi stojí v obýváku... regius, Haryk, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Haryk Odesláno 23. prosinec 2018 Odesláno 23. prosinec 2018 Mě už taky stojí regius, Milan+, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
pavelu96 Odesláno 22. prosinec 2019 Odesláno 22. prosinec 2019 A po roce mi zase stojí, zatím bez ozdob - na to mám děti... Davidak79, miroska, vendelinek a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Haryk Odesláno 22. prosinec 2019 Odesláno 22. prosinec 2019 Taky už stojí regius, Davidak79, Milan+ a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Pepito Odesláno 22. prosinec 2019 Odesláno 22. prosinec 2019 vendelinek, Milan+, miroska a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Davidak79 Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 radim.1008, OK406 a Pepito ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 (upraveno) Je vidět, že tu nejsi tak dlouho. Upraveno 23. prosinec 2019 uživatelem radim.1008 Citovat
pavelu96 Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 Tak holky se předvedly. Prý podle posledních trendů - American style Made in USA Charlie 1, radim.1008, Weri 605 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Guest StibTo Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 před 2 hodinami, vagi napsal: Úplně jsem se bál otevřít toto vlákno, když jsem kouknul na název: Tak už mi stojí Jj ještě k tomu časem přibude druhé vlákno ve zdravotní sekci "Tak už mi nestojí" Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 No, já si ho jdu teda postavit Pepito a regius ohodnotil 2 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 Hurá, už stojí:D Davidak79, Pepito, OK406 a 3 další ohodnotil 6 Citovat
ferinko2 Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 .....aj mne.... Stromček.mp4 pavelu96, Pepito, Milan+ a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Guest StibTo Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 Nejsme žádní žabaři Cca 200cm výška. Citovat
Milan+ Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 Tak od včera také stojí. Davidak79, pavelu96 a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
radim.1008 Odesláno 23. prosinec 2019 Odesláno 23. prosinec 2019 (upraveno) U nás už taky stojí. Ježíšek před chvílí dozdobil smrček z panského lesa. Upraveno 23. prosinec 2019 uživatelem radim.1008 pavelu96, regius a Milan+ ohodnotil 3 Citovat
*nohafuc* Odesláno 24. prosinec 2019 Odesláno 24. prosinec 2019 Krásný to máte,a je super,že všem stojí. Mě zas pevně visí a o to víc dárků se pod něj vejde. radim.1008, vendelinek, Hafity a 8 další ohodnotil 11 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.