Davidak79 Odesláno 5. červenec 2019 Odesláno 5. červenec 2019 občas mám chuť založit fejsbukovou stránku "Parkuju jako idiot" v mém okolí , fotky do SZ a já bych je vkládal , myslím že bych se jako správce nezastavil Klemoň ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 5. červenec 2019 Odesláno 5. červenec 2019 No ale ten "Medvědář" je dobrej, alespoň nestojí na invalidech Citovat
Guest StibTo Odesláno 5. červenec 2019 Odesláno 5. červenec 2019 Viděl jsem ho pak odjíždět... Typickej mladej nagelovanej ču_rák... Citovat
Weri 605 Odesláno 10. červenec 2019 Odesláno 10. červenec 2019 Smutný, doufám, že to neni někdo z clubu....... místa sice dost, ale.... Citovat
Péťa Odesláno 10. červenec 2019 Odesláno 10. červenec 2019 Nikomu nepřekáží Rikic339 a ozzy56 ohodnotil 1 1 Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. červenec 2019 Odesláno 11. červenec 2019 (upraveno) @Péťa Prosimtebe to ale není přece vůbec argument... Kdyby tohle bylo posledních řekněme 5 nalajnovanych míst tam a přijelo 5 aut najednou tak tenhle vykuk blokuje hned 3... Upraveno 11. červenec 2019 uživatelem StibTo Citovat
ozzy56 Odesláno 11. červenec 2019 Odesláno 11. červenec 2019 jde vidět, že stojí na okraji parkoviště, o tato místa není není zájem, protože většina by nejraděj parkovala přímo mezi regálama... , přiznám se, že na okrajích těchto parkovišť u hypersuper taky parkuju, hlavně z důvodu možného poškození laku od ostatních ču..ků, co nechají třeba děcka otevírat dveře tak, že máš ve dveřích důlek, o odření laku až na plech nemluvím... ale neparkuju kolmo k čarám, jako ten kolík na foto, to nee--ale stojím tak někdy, když mám zapnutý vozík Milan+, Klemoň a Rikic339 ohodnotil 3 Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. červenec 2019 Odesláno 11. červenec 2019 Přesně. i kdyby bylo parkoviště totálně prázdné co je za problém najet si aspoň přibližně do vyznačeného místa? No jo, ono to vyžaduje trochu úsilí navíc - a tak je to se vším u mnohých jedinců... Citovat
pesastor Odesláno 11. červenec 2019 Odesláno 11. červenec 2019 (upraveno) Tady jsou taky takovihle sexperti: mame vyhrazene pakoviste pro skolku a duchodce, na ktere se vejde v pohode 7 aut. Naproti v panelaku chlapci s "autobusama" Kia, Hyundai a VW tahle mista s oblibou obsazuji a potrebuji pro sichr na kazde strane aspon 2 metry do boku. Ve vysledku se sem vejdou stezi jen tihle tri ko**ti . Upraveno 11. červenec 2019 uživatelem pesastor Citovat
PaKr Odesláno 11. červenec 2019 Odesláno 11. červenec 2019 nedávno jsem jel rodičovskou 406 nabrat LPG, u stojanu auto (VW caddy) a jak čekám tak vidím vzadu 3 kouzelná písmenka opravňující asi ke všemu - TDI... tak jsem zatroubil, za chvilku přišel, blbě se podíval a odjel pro LPG je první stojan zleva a ještě s takovým nápisem..... https://mapy.cz/zakladni?x=18.0073810&y=49.6031880&z=18&pano=1&pid=50709667&yaw=6.201&fov=0.807&pitch=0.144 Citovat
brixtr Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 otevřeli u nás Billu. Mají mléko v akci tak asi proto Pepito, regius a Verýsek ohodnotil 3 Citovat
Pepito Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 Třeba pomáhají chránit místo pro invalidy. brixtr a Péťa ohodnotil 2 Citovat
brixtr Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 Třeba jediné co mě tak napadlo, můžou stát kde chtějí i bez majáků když tam něco "vyšetřují"? snad tak blbý nejsou aby se tam jen tak postavili Citovat
Vena garážmistr Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 Pokud tam jsou v rámci služebního úkonu tak mohou stát kde chtějí. Kámoška mi vysvětlovala že na civilních vozech(neoznačených PČR) to je tak že mají mít za oknem kartičku která auto identifikuje jakože je PČR a na těch kartičkách jsou proti padělání hologramy se znakem a jsou kartičky s jedním dvěma a třema hologramy a to je prej rozlišení v rámci hierarchie ve sboru jak jsem koupil prodávám. Je fakt že ta kámoška má dva hologramy na té kartičce a někam mě vezla a nebylo kde zaparkovat tak auto flákla půlkou na přechod a když jsme se vraceli tak tam stáli dva měšťáci a chtěli vidět služební průkaz nakonec se spokojili s tím že na ně mávla odznakem. Takže to asi funguje. Citovat
Davidak79 Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 policajt mi vadí míň jak kreten/ka v audi a pod.. radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 (upraveno) Mě tedy vadí úplně stejně !!! V čem je jiný než běžný motorista , zvlášť když je vedle normální parkovací místo ??? Ano vážím si práce našich záchranných a bezpečnostních složek , ale když si jede pro sváču , tak se snad může chovat v mezích zákona . . . . Upraveno 24. červenec 2019 uživatelem Klemoň Pepito, Péťa a Rikic339 ohodnotil 3 Citovat
Davidak79 Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 Na druhou stranu on je v práci a kdykoli může jít do zásahu kde jde o vteřiny a tak má auto alespoň na blízku. Citovat
Guest StibTo Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 Těžko soudit z fotky ale tohle spíš zavání aroganci moci, jak naznačuje Klemon - prostě to tam prskli a šli na svaču. Občas to taky v Praze vídám. Citovat
Klemoň Odesláno 24. červenec 2019 Odesláno 24. červenec 2019 (upraveno) @Davidak79 Tak promiň , ale teď jsi mne fakt POBAVIL Protože to jsi nemohl myslet vážně !!! Jako že ty "4 metry" rozdílu tedy pokud poběží tak cca 2 vteřiny něco změní ??? Jo + další 3 vteřiny než si tu sváču odloží . . . Abych jim nekřivdil. To je stejně smysluplná poznámka , jako že sanitku postaví do vchodu krámu , protože to ušetří další 2 vteřiny . Blbost , blbost , blbost . . . . A klidně si na mne plivněte , ale v tomhle si stojím za svým názorem . Upraveno 24. červenec 2019 uživatelem Klemoň Rikic339 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.