radim.1008 Odesláno 8. květen 2021 Odesláno 8. květen 2021 Dnes oběd v lese. Dva špekáčky s chlebem. Foto ilustrační z minulého víkendu. *nohafuc*, Hafity, OK406 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 8. květen 2021 Odesláno 8. květen 2021 (upraveno) Lehká, rychlá večeře - bez názvu , něco na způsob číny Upraveno 8. květen 2021 uživatelem Petr 3008 chybný text Citovat
vendelinek Odesláno 8. květen 2021 Autor Odesláno 8. květen 2021 @ozzy56 Musíš si je asi dělat večer,když je ráno pozdě ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 9. květen 2021 Odesláno 9. květen 2021 Vendo--já je chtěl dělat k večeru, ale už ráno po osmé byly špekáčky vyprodané , jak lidi zjistili, že má být hezky, tak je vykoupili..., ale je tu takový vítr, že by se stejnak nic nekonalo vendelinek ohodnotil 1 Citovat
Milan+ Odesláno 9. květen 2021 Odesláno 9. květen 2021 Jako od @Husky nebudou,ale letos první kolena. pavelu96, vendelinek, *nohafuc* a 4 další ohodnotil 7 Citovat
pavelu96 Odesláno 9. květen 2021 Odesláno 9. květen 2021 Dnes byl Mišmaš (nebo Myšmaš?) Hafity, Milan+, *nohafuc* a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Hafity Odesláno 9. květen 2021 Odesláno 9. květen 2021 (upraveno) Koukám "mixmaus" na talíři i za ním.... Upraveno 9. květen 2021 uživatelem Hafity pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Husky Odesláno 10. květen 2021 Odesláno 10. květen 2021 Ani o tomto víkendu jsem nezahálel. Červené klobásy dělá kde kdo, tak já udělal zelené klobásy dědy Brčálníka. K tomu nějakou tu rybku a kuřecí nožku... vendelinek, Hafity, regius a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 10. květen 2021 Odesláno 10. květen 2021 dnes domaci burger - nejsem profik nechci byt profik ale hlad je svina vendelinek, Radek Hurvajz, regius a 3 další ohodnotil 6 Citovat
vendelinek Odesláno 11. květen 2021 Autor Odesláno 11. květen 2021 Dneska jsem dostal chuť na karbanátky s vlnkama,myslím,že se ke mě přidají i kuny až přijdou ze školy radim.1008 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 12. květen 2021 Odesláno 12. květen 2021 Včera jsem to nějak zazdil, dneska bych se klidně přidal taky.. Citovat
MotoMoto Odesláno 12. květen 2021 Odesláno 12. květen 2021 Pro upřesnění gril má v průměru přes metr a tak to kilo bůčku a další kilo žeber. Takový malý oběd radim.1008, vendelinek a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Návštěvník Odesláno 12. květen 2021 Odesláno 12. květen 2021 @MotoMoto Pecka Já dnes dám po delší době taky fotku. Taková rychlovka po přiběhnutí domů. Kuřecí se zeleninou a rýží. Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 16. květen 2021 Odesláno 16. květen 2021 Dneska rychlá klasika, tím nic nezkazíš Citovat
Návštěvník Odesláno 16. květen 2021 Odesláno 16. květen 2021 Řízek je základ A ty brambory s pažitkou... Hm Co ten Peugeot leták/prospekt pod nožem Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 16. květen 2021 Odesláno 16. květen 2021 @HanysRTaky vidíš všechno , já si ani nevšiml. Holt nevýhoda skleněných stolů.. To je od P 108, už se to tady povaluje nějaký čas. Citovat
Návštěvník Odesláno 16. květen 2021 Odesláno 16. květen 2021 (upraveno) Jo jo máte i na podlaze nějaký drobek všechno vidím (legrace samozřejmě, abys neběžel něco hledat ) Upraveno 16. květen 2021 uživatelem Návštěvník Citovat
Husky Odesláno 18. květen 2021 Odesláno 18. květen 2021 Nedělní výsledky sobotního houbaření. Telecí nudličky s omáčkou že smržů, chřest, restovaný na másle a naše první domácí těstoviny. Péťa, Hafity a Milan+ ohodnotil 3 Citovat
Pacho69 Odesláno 18. květen 2021 Odesláno 18. květen 2021 To se to chodí na smrže do Smržovky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.