hnusoba Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Nešťastie nechodí po horách ale po ľuďoch.... ZILA sa dnes poobede vracal domov z Košíc s manželkou a synom a pred dedinou im pod auto vbehol pes:bojim:grr:( Jemu sa našťastie nič nestalo no Erika aj so synom skončili v nemocnici.... Citovat
Maverick Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Doufám že budou brzo v pořádku a přeji brzké uzdravení. Citovat
olda Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Koukám,že to auto je nějaký prokletý.Jinak přeju brzké uzdravení. Citovat
hnusoba Odesláno 17. říjen 2008 Autor Odesláno 17. říjen 2008 A ešte jeden dodatok. Dnes som mal možnosť vidieť naplno charakter niektorých ľudí, ktorí išli okolo nakoľko som bol pri nehode niekoľko hodín... Ľudia prechádzajúci okolo si to fotili a natáčali ako nejakú atrakciu, medzitým sa stala aj jedna menšia nehoda vďaka vodičovi, ktorý videl asi nehodu prvý krát... To nehodovím o tom, ako policajtom niekoľko áut prešlo!!! tie číselníky, ktoré kládu ku brzdným stopám a pod. Jeden človek dokonca telefonoval za jazdy a keď mu policajt ukázal aby zložil a ešte na neho aj skričal, ten debil sa začal rozčulovať! Ľudia majú dopravné nehody za atrakciu, zábavu a pod? Lebo čo som dnes videl bol neuveriteľne smutný pohľad na našich vodičov Citovat
BoneDaddy Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Také přeji brzké uzdravení. Všechno kvůli psovi? Citovat
Dave_k Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Tomu se říká echt smůla. Doufám že Erika i mladej budou brzy vpořádku. Držím palce. To není tak dávno co to auto dali do kupy a další pohroma. To auto je snad prokletý. Citovat
pastorek Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Takéto správanie vodičov je smutná skutočnosť poslednej doby. Všetci sa s tým stretáme temer denne. Zilu mi je ľúto. Tomu sa hovorí smola. Prednedávnom to auto dával dohromady po nehode a teraz zase. Erike a synovi prajem skoré uzdravenie bez následkov. Citovat
BoneDaddy Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Původně zaslal: hnusoba A ešte jeden dodatok. Dnes som mal možnosť vidieť naplno charakter niektorých ľudí, ktorí išli okolo nakoľko som bol pri nehode niekoľko hodín... Ľudia prechádzajúci okolo si to fotili a natáčali ako nejakú atrakciu, medzitým sa stala aj jedna menšia nehoda vďaka vodičovi, ktorý videl asi nehodu prvý krát... To nehodovím o tom, ako policajtom niekoľko áut prešlo!!! tie číselníky, ktoré kládu ku brzdným stopám a pod. Jeden človek dokonca telefonoval za jazdy a keď mu policajt ukázal aby zložil a ešte na neho aj skričal, ten debil sa začal rozčulovať! Ľudia majú dopravné nehody za atrakciu, zábavu a pod? Lebo čo som dnes videl bol neuveriteľne smutný pohľad na našich vodičov Bohužel. Vím je to tak. Vím z vlastní zkušenosti. Mě například přejeli 3x trojúhelník když jsem měl nehodu. A kolik lidí projelo a čumělo místo aby se zeptali jak na tom jsme ..... Ještě jednou bohužel už to tak chodí. Občas je to fakt na . Citovat
hnusoba Odesláno 17. říjen 2008 Autor Odesláno 17. říjen 2008 Akurát som s nimi dotelefonoval, už sú na ceste domov, našťastie, nič vážne sa nikomu nič nestalo len odreniny, škrabance a podobne... Psychicky je to však horšie Citovat
Béďa Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 tak to je mrzute, snad to neni nic vazneho a budou brzo v pohode.. Citovat
BoneDaddy Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Původně zaslal: hnusoba Akurát som s nimi dotelefonoval, už sú na ceste domov, našťastie, nič vážne sa nikomu nič nestalo len odreniny, škrabance a podobne... Aspoň že tak. Psychicky je to však horšie Kdo by nebyl. Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 přeji brzske uzdraveni , to auto je fakt nejake proklete. Citovat
Welis Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 tak ať se rychle uzdraví.. ale s autem to vypada nahnutě A přístě at radsi prejede psa je dobrý mít reflex prejet psa nez vyklopit celou rodinu vim že to je frčák ale když si to člověk v tlučec do hlavy tak to psa zajede možná nepotěšim ochránce zvířat ale radši přejedu všechno co na silnici nema co delat nez abych ohrozil životy spolujezdců skokem ze svahu.. ... Citovat
PnR Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Také přeji brzké uzdravení. Všechno kvůli psovi? suhlasim... obetovat 3 zivoty koli psovi.. prajem rychle uzdravenie Citovat
Honza z Nera Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Čokla raději přejedu i když to taky není žádný med. Přeji brzké uzdravení a rychlý návrat psychické pohody Citovat
John Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Taky přeju ať jsou všichni vpohodě a dostanou se z toho celkovýho šoku... je to fakt smůla.... Citovat
Dundee Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Tak to je velice nepříjemné:( Přeji, ať se dají všichni brzy do pořádku, hlavně že to nedopadlo hůř... P.S.: To prokletý auto se bude ještě opravovat? Citovat
Marcel505 Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Původně zaslal: Honza z Nera Čokla raději přejedu i když to taky není žádný med. Přeji brzké uzdravení a rychlý návrat psychické pohody Asi tak - evidentně se psovi vyhnuli úplně... Jenže v tý chvíli se neví co dřív... Jednou jsem to zažil, jak jsme přejeli psa... Pes váhal, bylo to na Jižní spojce a pak najednou vletěl pod auto. Rána to byla jako blázen, přejeli jsme ho levou stranou a pak vstal a odvlekl se na tu louku. Jako hnusný, auto bylo od krve, to jsem já tenkrát už neviděl, ale co si tak pamatuji, tak autu se nic nestalo, ani nárazník neprasknul. Citovat
Medvěd Odesláno 17. říjen 2008 Odesláno 17. říjen 2008 Taky se připojuju k vyjádření smutku nad osudem celé Zilovic rodinky. Co se týče \"bezejmenného davu čumilů\", k tomu prostě - NO COMENT !!! [upravil dne 17/10/2008 Medvěd] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.