Jump to content

BoneDaddy

User
 • Posts

  4,672
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BoneDaddy

 1. Laguna to taky podle mne není, ta má to lízátko uprostřed mírně \"zlomené\". Já osobně tipuju Safrane po faceliftu. Alespoň z něho jsem kdysi já sháněl lízátko na 406tku.
 2. Co třeba nějaký pěkný javor? acer palmatum Druhů je nespočet, vypadají pěkně a myslím, že splňují i tvé požadavky co se velikosti týče. Navíc se dají slušně upravovat dle potřeby.
 3. Překrásný auto!! Sakra kde bylo tohle auto když jsem sháněl něco pro sebe ?
 4. Už ne tolik kolik bych chtěl. :/
 5. Ideální by bylo ATE Ceramic, ale něco mi říká, že je na Cabrio nedělají... A co se prášení týká, má ti prášit destička nebo kotouče když dáš extra desky?
 6. uxi-hoxis, nevejde, jelikož 406 má 4 šrouby
 7. BoneDaddy

  Lidskej vkus

  Řekl bych, že Kerscher..... V tom rozměru co tam má tak cca 20tis bez gumy ks. Taky jsem po nich koukal, ale tohle mě docela odradilo.
 8. Máš stříbrný panel rádia a dřevěné lišty a ty \"semišové\" sedačky??? Fakt to vidím prvně. Když měla auta stříbrný panel rádia, tak většinou měla i stříbrné lišty a novější sedačky, černo-šedé. Proto mi to přišlo divné. Tak to se omlouvám.
 9. No me se moc nezda interiér. Myslím to sladění barev. Nikdy jsem takovouhle 406 neviděl. Přijde mi to sestavené minimálně ze 2 jiných interiérů.
 10. BoneDaddy

  Olgojova 406

  Jé, to vypadá skoro jako moje. Moc hezký auto. Vítej.
 11. Aha, tak v tom případě možná Klarius 210654 z Elitu. Ten by měl být na kombi 3.0 V6.
 12. Konec se na sedan 2.0 Turbo prý dělá. Našel jsem Walker 21475. Střed konkrétně na toto auto jsem nenašel. Osobně bych tam zkusil dát Walker 22705 - střední díl na 2.2 16V sedan. Ale to je můj osobní tip. Člen godzila by je mohl sehnat. [upravil dne 22/9/11 07:42 od BoneDaddy]
 13. Já mám najeto necelých 140 tis a taky mam na volantu v miste, kde stále drzím levou rukou volant viditelné poškození. Závisí to podle mě hodně na okolnostech.
 14. Krásné auto. P.S.: škoda toho, že nedělají manuál....
 15. Kdyz bmw turbo tak tohle: Kdyz zrychlení tak tohle:
 16. BoneDaddy

  Lidskej vkus

  Nejezdí. Ona má na boku samolepku lva.
 17. Děkuji za odpovědi. Asus právě mám. Ten mechanizmus je ok ale vypadá to na ochozenou tu \"gumu\" která čudlík vlastně vrací. Zkoušel jsem ji zmáčknout na jiné ploše než na místě klávesy a ta guma vypadá jak když se přisaje k podložce a poodskočí až po chvíli. A zkoušel jsem oddělat i jinou klávesu a tam je ta guma vlastně nalepená a nejde s ní hnout, přitom pod A je ta guma jakoby volně, vyjímatelná. Jinak je klávesnice relativně čistá. Jídlo ani káva nehrozí. Nic lepkavého pod tou klávesou není.
 18. Dá se nějak opravit klávesnice u notebooku? Upadlo mi A - čudlík drží ale nechce se buď vůbec vracet nebo mu to trvá. Díky
 19. Růžovou G12 nebo jak to kdo značí a je na 5 let klid.
 20. Tuším, že chce vědět kolik stojí výměna spojky a dvouhmotového setrvačníku, ne materiálu ale práce.
×
×
 • Create New...