Přejít na obsah

Dave405

Uživatel
 • Počet příspěvků

  957
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Dave405

 • ID člena 1039
 • Hodnost
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1999

Kontakty

 • ICQ
  326822663
 • Webová stránka
  www.peugeot-club.com?clen=1460

Profilové informace

 • Město
  Karviná
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Někdo ochotný, kdo by mi přiblížil 4ks 13" kol z Pardubic na Ostravsko? Odměna dohodou. Děkuji.
 2. Plánuju 10.4. odjezd z Karviné ke Švýcarské hranici na Bludenz, tak kdyby se chtěl někdo náhodou přidat tenhle směr ozvěte se: groda2 (zavinacek) email (tečka) cz
 3. Koukám, že 406 je stále v kurzu, ikdyž už nemá co nabídnout. S 2.0 99kw jsem najel asi 100tkm a nebýt problémů s mazáním a odvětráním klikovky pravidelně každou zimu, byl by to i bezproblémový motor . Zcela bez problémů mi fungoval HDI 2.0 66kw, se kterým jsem najel cca totéž. Prahy byly zcela zdravé i v době, kdy šly z domu. Pokud nejsou bourané a pravidelně se čistí odtokové kanálky, není s tím problém, což se nedá říct o jiných dílech, které odchází pravidelně, jako: pružiny, ložiska na tlumičích, páky pod volantem, klima relátka, podávací čerpadla, brzdové spínače, konektory, uhnívající ukostření a elektronika obecně, která je citlivá na kapacitu baterky. Prozřel jsem až přechodem ke konkurenci . Zmíněná Honda Accord Tourer 2,2 i-DTec je tak o dvě třídy vyšší level oproti 406 a to jsem měl Peugeoty fakt rád .
 4. Dave405

  někdo z Turnova?

  Děkuji moc za ochotu, už je to vyřešené.
 5. Dave405

  někdo z Turnova?

  Je zde někdo z Turnova, kdo by byl ochotný něco zjistit v jednom krámu? (více SZ) Děkuji.
 6. jj, tohle mám taky . V zimě externí přívod vzduchu pro krb, v létě chladnička na pivo.
 7. Dave405

  5008 - reálná cena - dotaz

  Stísněný prostor za volantem, žádné odkládací plochy a hlavně žádný pořádný motor v nabídce. Řídilo se to ale parádně a zavazadlový prostor v případě SW byl skvělý.
 8. párky Dulano z Lidlu, kečup Otma a horčice Malva
 9. Ano, Rakar má specifickou cílovou skupinu, s tím souhlasím. Krom pár výkupů z ČR tahá téměř vše z Německa a díky cenové politice (kurzu) a provizi ty auta být levná ani nemůžou. V ČR jsou nejlevnější auta v celé EU a to jak nové, tak ojetiny do 3 let. Proto se taky tříleté ojetiny vyváží do EU (prodají se tam za vyšší cenu) a sem se tahají 5ti, 8mi a více let staré auta, po kterých je hlad.
 10. Nejsem nabroušený, jen jsem realista. Jde o věc pohledu, na Rakaru se prodává slušný standard, nic víc. Do not jim hraje to, že v ČR je většina prodávaných aut šrot. Slušné auto se najít dá, ale chce to dost času, nervů a ježdění. V průběhu 10ti let jsem u Rakaru poptával pár aut, ale neklaplo to...nepodařilo se najít, což je OK, ale ty hodiny zbytečného žvanění (jak vozí super auta) z jejich strany byly ztrátou času. Jelikož jsem u nového auta nezůstal věrný značce, raději v tom pomlčím, aby se vlákno nezvrtlo někam jinam . Chtěl jsem Peugeota, ale aktuální motorová nabídka spolu s cenovou politikou mě nezaujala. Možná, když bude Peugeot nabízet elektromobily . Bezproblémové HDI jsou díky Euro6 minulostí a nové benzíny se teprve zkoušejí na zákaznících. Když to tak půjde dál, s příchodem Euro7 odpadnou i doposud bezproblémové atmosféry z východu.
 11. Na celolak si na Rakaru taky nevzpomínám, ale já bych už nekoupil auto ani s přelakovaným blatníkem . Za ty ceny, co Mayerovci chcou, by ty auta neměly mít ani škrábanec. To že veřejně napíšou co a kde bylo lakováno je sice fajn, ale nijak to nezvedá prodejní cenu, jelikož tloušťku laku si člověk zjistí sám během chvilky. Záruka často nefunguje ani u nového auta, natož u ojetiny od překupníka. Vždy kupuju auto tak jak stojí a stejně i prodávám. Netvrdím, že prodávají špatné auta, tvrdím, že prodávají draho a mají k tomu hromadu zbytečných keců - osobní zkušenost. Dá se koupit líp od prvních majitelů, ale chápu, že né každý má čas čekat a hledat.
 12. Rakar sleduju už mnoho let a auto bych si tam nekoupil už kvůli těm stupidním kecům. Prodává normální auta, dost často přelakovaná za přemrštěné ceny s nesmyslnýma komentama. V inzerátech se dá většinou sehnat lepší kousek za normální cenu, jen člověk nesmí spěchat.
×