Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: boltn 406

Koudak: fofrem je sem hod na ty tví fotky jsu zvedavej :D

No já taky, už se nemužu dočkat, ale musime vydržet do večera, teď někam pádil a večer se ozve, musím ho metodicky navigovat jak na FTP:D:D:D

[upravil dne 16/7/07 Radek Hurvajz]

Odesláno
Původně zaslal: Escaper

Tady jsem si jeste dovolil udelat jednu panoramu, jestli jsem nekomu trochu maznul nebo ustruhnul auti tak se omlouvam, delal jsem to poprve :)

panorama-wcj1.jpg

[upravil dne 15-7-2007 Escaper]

supr fotka ;) já na tebe koukal z toho ochozu a chvilku mi nebylo jasný co to tam provádíš :D pak mi to teda docvaklo :)

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

....já jen přemýšlím, co všechno jsme v tom hangáru s Vendulkou ještě předváděly.... jestli se nebudu bát to večer zapnout a podívat se na forum :D :D :D

Tak to už taky nevim, ale večer se rád kouknu:D:D:D
Odesláno
Původně zaslal: kujon106

Původně zaslal: Escaper

Tady jsem si jeste dovolil udelat jednu panoramu, jestli jsem nekomu trochu maznul nebo ustruhnul auti tak se omlouvam, delal jsem to poprve :)

panorama-wcj1.jpg

[upravil dne 15-7-2007 Escaper]

supr fotka ;) já na tebe koukal z toho ochozu a chvilku mi nebylo jasný co to tam provádíš :D pak mi to teda docvaklo :)

Ty sis rikal "co to tam ten ... provadi, se tam s tim fotakem toci jak holub na bani" ze???

Puvodne jsem to chtel vlozit primo na forum, ale jak jsem zjistil ze to ma 6000 pixelu na sirku tak sem si to rozmyslel :D:D:D

[upravil dne 16-7-2007 Escaper]

Odesláno
Původně zaslal: Escaper

Puvodne jsem to chtel vlozit primo na forum, ale jak jsem zjistil ze to ma 6000 pixelu na sirku tak sem si to rozmyslel :D:D:D

[upravil dne 16-7-2007 Escaper]

Díky

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Nemá ptačí chřipku??????:o:o:o:o:o

Člověče nemá, stál jsem hned vedle a nic jsem nechytil;):D:D

no ja ještě nevim ,co sem se vratil ze srazu tak jsem ještě nesouložil tak nevim jestli ma chřipku.:myslim:D

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Nemá ptačí chřipku??????:o:o:o:o:o

Člověče nemá, stál jsem hned vedle a nic jsem nechytil;):D:D

no ja ještě nevim ,co sem se vratil ze srazu tak jsem ještě nesouložil tak nevim jestli ma chřipku.:myslim:D

:myslim:myslim Tak tomu teda nerozumím (a snažím se, fakt) :myslim:myslim:myslim:myslim

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Nemá ptačí chřipku??????:o:o:o:o:o

Člověče nemá, stál jsem hned vedle a nic jsem nechytil;):D:D

no ja ještě nevim ,co sem se vratil ze srazu tak jsem ještě nesouložil tak nevim jestli ma chřipku.:myslim:D

:myslim:myslim Tak tomu teda nerozumím (a snažím se, fakt) :myslim:myslim:myslim:myslim

No myslí tím že neví jestli "ten jeho" nemá PTAČÍ chřipku protože ho ještě nepotřeboval:D:D
Odesláno

Netopka: omlouvám se,ale ten úryvek z Labutího jezera jsem musel ukázat všem.. Ten tvůj herecký a baletní talent nesmí zůstat opomenut....:D:D:D:super:super:super

Jo a pro ostatní,tak fotky jsem už mrsknul na ftp.. :super:super:super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...