Driver Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 No jelikož je to focený na letišti, tak mi to spíš připomíná sestřelenou stíhačku Citovat
Netopýrka Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 ano, a OK406 o5 nezklamal. Ještě si připiš BSE, ať máš seznam úplný. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. červenec 2007 Autor Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: OK406 Nemá ptačí chřipku??????:o:o:o:o Člověče nemá, stál jsem hned vedle a nic jsem nechytil;):D Citovat
boltn 406 Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Koudak: fofrem je sem hod na ty tví fotky jsu zvedavej Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. červenec 2007 Autor Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: boltn 406 Koudak: fofrem je sem hod na ty tví fotky jsu zvedavej No já taky, už se nemužu dočkat, ale musime vydržet do večera, teď někam pádil a večer se ozve, musím ho metodicky navigovat jak na FTP:D:D:D [upravil dne 16/7/07 Radek Hurvajz] Citovat
kujon106 Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: Escaper Tady jsem si jeste dovolil udelat jednu panoramu, jestli jsem nekomu trochu maznul nebo ustruhnul auti tak se omlouvam, delal jsem to poprve [upravil dne 15-7-2007 Escaper] supr fotka já na tebe koukal z toho ochozu a chvilku mi nebylo jasný co to tam provádíš pak mi to teda docvaklo Citovat
Netopýrka Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 ....já jen přemýšlím, co všechno jsme v tom hangáru s Vendulkou ještě předváděly.... jestli se nebudu bát to večer zapnout a podívat se na forum :D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. červenec 2007 Autor Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: Netopýrka ....já jen přemýšlím, co všechno jsme v tom hangáru s Vendulkou ještě předváděly.... jestli se nebudu bát to večer zapnout a podívat se na forum :D Tak to už taky nevim, ale večer se rád kouknu:D:D:D Citovat
Poldík Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Bezva fotky a už jsou zvedavej na ty od KoudaKa. já se pokusím fotky dodat během zítřka:papa Citovat
Escaper Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: kujon106 Původně zaslal: Escaper Tady jsem si jeste dovolil udelat jednu panoramu, jestli jsem nekomu trochu maznul nebo ustruhnul auti tak se omlouvam, delal jsem to poprve [upravil dne 15-7-2007 Escaper] supr fotka já na tebe koukal z toho ochozu a chvilku mi nebylo jasný co to tam provádíš pak mi to teda docvaklo Ty sis rikal "co to tam ten ... provadi, se tam s tim fotakem toci jak holub na bani" ze??? Puvodne jsem to chtel vlozit primo na forum, ale jak jsem zjistil ze to ma 6000 pixelu na sirku tak sem si to rozmyslel :D:D [upravil dne 16-7-2007 Escaper] Citovat
Kurt Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: Escaper Puvodne jsem to chtel vlozit primo na forum, ale jak jsem zjistil ze to ma 6000 pixelu na sirku tak sem si to rozmyslel :D:D [upravil dne 16-7-2007 Escaper] Díky Citovat
Pe.Tr Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: OK406 Nemá ptačí chřipku??????:o:o:o:o Člověče nemá, stál jsem hned vedle a nic jsem nechytil;):D no ja ještě nevim ,co sem se vratil ze srazu tak jsem ještě nesouložil tak nevim jestli ma chřipku. Citovat
kujon106 Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Escaper> Tak to se musel divit ještě někdo jinej, já sem prohásil jel - "co to tam támdleten vyrábí?" Citovat
Medvěd Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: OK406 Nemá ptačí chřipku??????:o:o:o:o Člověče nemá, stál jsem hned vedle a nic jsem nechytil;):D no ja ještě nevim ,co sem se vratil ze srazu tak jsem ještě nesouložil tak nevim jestli ma chřipku. :myslim Tak tomu teda nerozumím (a snažím se, fakt) :myslim:myslim:myslim Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. červenec 2007 Autor Odesláno 16. červenec 2007 Původně zaslal: Medvěd Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: Radek Hurvajz Původně zaslal: OK406 Nemá ptačí chřipku??????:o:o:o:o Člověče nemá, stál jsem hned vedle a nic jsem nechytil;):D no ja ještě nevim ,co sem se vratil ze srazu tak jsem ještě nesouložil tak nevim jestli ma chřipku. :myslim Tak tomu teda nerozumím (a snažím se, fakt) :myslim:myslim:myslim No myslí tím že neví jestli "ten jeho" nemá PTAČÍ chřipku protože ho ještě nepotřeboval:D:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 jj přesně !uvidime ve středu.mám dát vědět?:D:D Citovat
KoudaK Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Netopka: omlouvám se,ale ten úryvek z Labutího jezera jsem musel ukázat všem.. Ten tvůj herecký a baletní talent nesmí zůstat opomenut....:D:D:super:super:super Jo a pro ostatní,tak fotky jsem už mrsknul na ftp.. :super:super Citovat
Pepito Odesláno 16. červenec 2007 Odesláno 16. červenec 2007 Taky něco přidávám [upravil dne 17.7.07 Pepito] Citovat
Zipík Odesláno 18. červenec 2007 Odesláno 18. červenec 2007 Tady jsou nějaké fotečky i ode mne.Je jich jen pár tak jsem je nedával ani na FTP:D http://www.zipik.ic.cz/Srazy_Peugeot/Sebetov/index.htm [upravil dne 18.7.07 Zipík] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.