pavelu96 Odesláno 21. květen 2025 Odesláno 21. květen 2025 @Pepito nechceš po mě, abych ti psal co uvidíš, až se podíváš na profilovku - že ne? Připadá mi, že mluvíme každý úplně o něčem jiném... Pepito, radim.1008 a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Pepito Odesláno 21. květen 2025 Odesláno 21. květen 2025 (upraveno) @pavelu96 Jo takhle. Už je mi to jasné. Já myslel že máš na mysli že přijede kabrioletem. Upraveno 21. květen 2025 uživatelem Pepito Citovat
Pepito Odesláno 21. květen 2025 Odesláno 21. květen 2025 před 31 minutami, radim.1008 napsal: Když nebude pršet, mám to v plánu. A Ty nemáš střechu, nebo plátěná už není nepromokavá? Citovat
radim.1008 Odesláno 21. květen 2025 Odesláno 21. květen 2025 Plátěná je snad ještě nepromoková, ale nerad to zkouším. ozzy56 a Pepito ohodnotil 2 Citovat
MilanF1 Odesláno 21. květen 2025 Odesláno 21. květen 2025 Nechci vám kazit iluze... skuci a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 21. květen 2025 Odesláno 21. květen 2025 Tak ještě je inzerát aktivní, takže ještě neprodal - může s autem kvůli fotce přijet Citovat
skuci Odesláno 22. květen 2025 Odesláno 22. květen 2025 já přijedu... a inzerát už aktivní není, akorát jsem ho zapomněl smazat ale barvu jsem do trikolory chytil... a kdyžtak ji pro jistotu mám na nalepenou radim.1008 a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Klemoň Odesláno 23. květen 2025 Odesláno 23. květen 2025 Já si na pátek "objednal" nějakou kratší trasu. Takže určitě dorazím před večeří Tedy věřím tomu, ale při stavu našich silnic . . . Mimochodem při jedné reportáži v TV o stavu našich silnic jsem byl "na pozadí" přistižen jak zrovna po zmiňovaném mostě projíždím . radim.1008 a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. květen 2025 Odesláno 23. květen 2025 @Klemoň dostaneš samolepku "nedodržuješ správný rozestup jako p.ča ! " Citovat
Klemoň Odesláno 23. květen 2025 Odesláno 23. květen 2025 Jsme jeli jenom cca +/- 60 km/h . . . Citovat
Medvěd Odesláno 24. květen 2025 Odesláno 24. květen 2025 před 15 hodinami, Pe.Tr napsal: @Klemoň dostaneš samolepku "nedodržuješ správný rozestup jako p.ča ! " Místa dost, i osobák by se mezi ně zasunul. Po D1 jezdí i jiní kofři Citovat
patt Odesláno 26. květen 2025 Odesláno 26. květen 2025 Tak když to vyjde, tak možná přijedeme s pattženou dvěma autama a asi zestarším celkový věkový průměr vozidel na srazu Já se konečně po dlouhý době svezu zase v pořádnym autě - v 309tce, 605tku dam ženě Pepito, Klemoň, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Goldinka Odesláno 27. květen 2025 Odesláno 27. květen 2025 Ahojda, u mě malá změna, která by se asi neměla nikoho moc dotknout. Musim si sebou vzít i psisko (vodítko, podlaha samozřejmost). Snad to nebude problém při posezení u Kapitána, na hotelu jí nechat nemůžu. Citovat
Weri 605 Odesláno 27. květen 2025 Autor Odesláno 27. květen 2025 Říkám si, že pokud neměli problém Klemoňova psa ubytovat, tak snad nebude problém při posezení v hospodě.. Citovat
radim.1008 Odesláno 27. květen 2025 Odesláno 27. květen 2025 @Klemoň jede bez a bez . Ubytování psa byl problém jen v apartmánech, které jsou po rekonstrukci. Klemoň ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 27. květen 2025 Odesláno 27. květen 2025 No já jedu sám, protože máme rodinou oslavu . A já jedu na sraz místo na oslavu Katky. Tak jsem teď na Black listu Weri 605 a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 27. květen 2025 Odesláno 27. květen 2025 Sveď to na Weri a Radima - prásknout sraz přesně do termitu oslavy Katky, to může udělat jenom ignorant Klemoň ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 29. květen 2025 Odesláno 29. květen 2025 Připraven. Zítra si jen vybrat. pavelu96, ozzy56, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Pepito Odesláno 29. květen 2025 Odesláno 29. květen 2025 Už jsem také připraven a mám vybráno. pavelu96 a regius ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.