Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak i u mne přišla výměna vozového parku. Sice o půlroku dříve než prodejce deklaroval (Soul jel bomby neb chtějí nasadit už další generaci SF), ale v podstatě mi to už vlastně neva 😁.

 

Hyundai Santa Fe 4. generace (TM) 

1,6T-GDI + 44kw elektromotor = 230 koní 

Výbava klasicky plná bez panoramy (té jsem prostě nikdy nepřišel na chuť) a stačí nám už jen 5 míst takže taaaaakovejhle kufr 😁 .

 

IMG_20231002_152417.jpg

IMG_20231002_152432.jpg

IMG_20231002_152515.jpg

IMG_20231002_152445.jpg

IMG_20231003_055026.jpg

IMG_20231021_185311.jpg

IMG_20231021_185330.jpg

Odesláno

Plugin má označení ( aspoň tedy u hyu/kia u jinych nevim ) PHEV. 

Chvilku jsem s tim jezdil na zkoušku ikdyž sem věděl že to nechci . A po tom jsem zjistil , že to nechci určitě😃😃😃

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

postupně kdyż je chvilka , postupně něco přimontovávám 😁

-folie od B sloupku dozadu, folie pod klikama, krabičku na stálý autohold on,dual kameru , pár kravin z chiny, a postupně tlumím, u granda mi chyběli basy tady je to až moc a s tenčími plechy na autě to byla trága.

IMG_20231218_172737.jpg

IMG_20231218_172706.jpg

IMG_20231218_165959.jpg

IMG_20231117_162130.jpg

IMG_20231117_193119.jpg

IMG_20231117_201037.jpg

Odesláno

Kde jsi kupoval tlumeni? Premyslim, ze s dodelanim JBL do 206 bych udelal aspon dvere, ty velky plachty plechu u 3dv jsou hrozne velky rezonancni plochy.

Odesláno

klasika ahifi level expert (viz konfigurator) , zatim mam predni dvere a 5.dvere , jeste mi chybi zadni dveře a přední podběhy. 

Taky musim dozahojit konečky prstů , ten antivibrační materiál hrozně řeže 😁

Screenshot_20231231_210114.jpg

Odesláno

to jsi teda pokrtil podlahu, vlastni krvi :)

OK, ja uz na autohifi taky koukal, tak to tam naklikam. Urcite predni dvere, premyslim i kapsy u zadnich sedacek, tam jsou ty plechy taky dost velky a asi i podlahu pod zadnima sedackam nad nadrzi a pak v kufru, odtama slysim hodne hukot zadnich kol. Dneska jsem jel bez lavice zadni sedacky a jeste se mi cestou vycvaklo to plastove viko nad palivovou merkou a to bylo, jak kdybych jel prdeli rovnou po asfaltu :D

  • O 2 týdny později...
Odesláno

on tam bude mit cisla plastu, musis porovnat ale melo by to sedet podle modelu  

Krell jj . po tom vytlumeni je to uplne jina liga a  to mi jeste chybi zadni dvere. neni tolik casu ted.

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

sem se pustil konecne do tech zadnich dveri, to je hrozne peklo prace 😁 , na dalsim aute to sverim firme 😁 

nejhorsi je finalni tlumeni na čalouneni zevnitr plus na desku stahovačky  ,jak to prezenes nebo nalepis nekam kde neni misto tak ten tapec proste zpatky nenacvaknes 😁

takze pod deskama to uz mam na obou stranach , zitra bude finale. snad u toho nestravim moc casu, na zitra jsou plany jine - rodinne  , ale nic se nema přehánět.

IMG_20240331_194102.jpg

  • O 4 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...
Odesláno

tvl kéž bych měl takové štěstí a byla to ta kuna co máme u baráku a dovezl sem si ji do práce 🙏🙏🙏🤣🤣🤣

sfině přehryzala lambadu hned prvni den stani na novem zamestnaneckem parkovisti . to mam za to asi ze jezdim do prace první 😁 ( tvl fakt kdyby to byla ta od domu 🙏😁)

IMG_20250107_163414.jpg

IMG_20250107_163959.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...