Pe.Tr Odesláno 23. říjen 2023 Odesláno 23. říjen 2023 Tak i u mne přišla výměna vozového parku. Sice o půlroku dříve než prodejce deklaroval (Soul jel bomby neb chtějí nasadit už další generaci SF), ale v podstatě mi to už vlastně neva . Hyundai Santa Fe 4. generace (TM) 1,6T-GDI + 44kw elektromotor = 230 koní Výbava klasicky plná bez panoramy (té jsem prostě nikdy nepřišel na chuť) a stačí nám už jen 5 míst takže taaaaakovejhle kufr . ozzy56, MilanF1, Rikic339 a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. říjen 2023 Autor Odesláno 23. říjen 2023 Plugin má označení ( aspoň tedy u hyu/kia u jinych nevim ) PHEV. Chvilku jsem s tim jezdil na zkoušku ikdyž sem věděl že to nechci . A po tom jsem zjistil , že to nechci určitě Citovat
Pe.Tr Odesláno 5. listopad 2023 Autor Odesláno 5. listopad 2023 ale jo , neni to tak hrozny (černé zimáky z minulé káry ) Pepito, Péťa, jirka307 a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pepito Odesláno 5. listopad 2023 Odesláno 5. listopad 2023 Máš zajímavé lakování (vím že je to sluníčko) Ale vypadá to dobře. Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 5. listopad 2023 Odesláno 5. listopad 2023 až vyjostu tež si take auto kupim, ale esli nas ty kujvy v pjaze budu fujt okjadat, tak to vidim čejně jarokare, Milan+, Veverka a 2 další ohodnotil 3 2 Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. prosinec 2023 Autor Odesláno 31. prosinec 2023 postupně kdyż je chvilka , postupně něco přimontovávám -folie od B sloupku dozadu, folie pod klikama, krabičku na stálý autohold on,dual kameru , pár kravin z chiny, a postupně tlumím, u granda mi chyběli basy tady je to až moc a s tenčími plechy na autě to byla trága. Péťa, miroska, Pepito a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Ferry Odesláno 31. prosinec 2023 Odesláno 31. prosinec 2023 Kde jsi kupoval tlumeni? Premyslim, ze s dodelanim JBL do 206 bych udelal aspon dvere, ty velky plachty plechu u 3dv jsou hrozne velky rezonancni plochy. Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. prosinec 2023 Autor Odesláno 31. prosinec 2023 klasika ahifi level expert (viz konfigurator) , zatim mam predni dvere a 5.dvere , jeste mi chybi zadni dveře a přední podběhy. Taky musim dozahojit konečky prstů , ten antivibrační materiál hrozně řeže Ferry ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. prosinec 2023 Autor Odesláno 31. prosinec 2023 a zadní odrazku na 5. vratech sem vyměnil za funkční světlo (koncové a brzdové) lista.mp4 Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. prosinec 2023 Autor Odesláno 31. prosinec 2023 a pár videi z onboardky přední 4K zadní 2K ale přes černou folii 20231219061620_000064A.mp4 20231219160154_000094A.mp4 20231219160256_000097B.mp4 Citovat
Ferry Odesláno 3. leden 2024 Odesláno 3. leden 2024 to jsi teda pokrtil podlahu, vlastni krvi OK, ja uz na autohifi taky koukal, tak to tam naklikam. Urcite predni dvere, premyslim i kapsy u zadnich sedacek, tam jsou ty plechy taky dost velky a asi i podlahu pod zadnima sedackam nad nadrzi a pak v kufru, odtama slysim hodne hukot zadnich kol. Dneska jsem jel bez lavice zadni sedacky a jeste se mi cestou vycvaklo to plastove viko nad palivovou merkou a to bylo, jak kdybych jel prdeli rovnou po asfaltu Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
Milan+ Odesláno 13. leden 2024 Odesláno 13. leden 2024 Repro bude také jiné? Tam máte taky muziku Krell? Plast kolem zrcátka nevíš ,jestli je shodný s Tusikem,Alík to tak vyhazuje. Citovat
Pe.Tr Odesláno 13. leden 2024 Autor Odesláno 13. leden 2024 on tam bude mit cisla plastu, musis porovnat ale melo by to sedet podle modelu Krell jj . po tom vytlumeni je to uplne jina liga a to mi jeste chybi zadni dvere. neni tolik casu ted. Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. březen 2024 Autor Odesláno 31. březen 2024 sem se pustil konecne do tech zadnich dveri, to je hrozne peklo prace , na dalsim aute to sverim firme nejhorsi je finalni tlumeni na čalouneni zevnitr plus na desku stahovačky ,jak to prezenes nebo nalepis nekam kde neni misto tak ten tapec proste zpatky nenacvaknes takze pod deskama to uz mam na obou stranach , zitra bude finale. snad u toho nestravim moc casu, na zitra jsou plany jine - rodinne , ale nic se nema přehánět. radim.1008, chuck11, Milan+ a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pe.Tr Odesláno 10. srpen 2024 Autor Odesláno 10. srpen 2024 ve čt na Moravě jsem to měl jako @MJSytic , teda bez te dvojky na začátku pavelu96, Péťa a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
Pe.Tr Odesláno 9. leden 2025 Autor Odesláno 9. leden 2025 tvl kéž bych měl takové štěstí a byla to ta kuna co máme u baráku a dovezl sem si ji do práce sfině přehryzala lambadu hned prvni den stani na novem zamestnaneckem parkovisti . to mam za to asi ze jezdim do prace první ( tvl fakt kdyby to byla ta od domu ) Citovat
Péťa Odesláno 9. leden 2025 Odesláno 9. leden 2025 Nemyslím si, že by se vezla Kuna by hned zdrhla, jak by se s autem něco dělo. Citovat
Pe.Tr Odesláno 9. leden 2025 Autor Odesláno 9. leden 2025 hlavne by nevlezla ke studenymu motoru , ale zkusil sem to Péťa ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.