Medvěd Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 Viděl jsem Superba v krásný modrý barvě. Protože je možný, že budu zase ve škole pověřenej konfigurací nového auta, rád bych věděl přesný odstín téhle modré barvy. Věděl by někdo?
MJSytic Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 Zelená @MilanF1 bude určitě vědět, co to je za barvu
Medvěd Odesláno 1. září 2023 Autor Odesláno 1. září 2023 (upraveno) Takže po rozhovoru s Milanem bych tuhle barvu zřejmě neobhájil 1) jedná se o zvláštní lakování a dodací lhůta by se protáhla klidně i o půl roku 2) příplatek za barvu zhruba 30 tKč A tak mačkám slzu, to stávající rektor určitě chtít nebude Upraveno 1. září 2023 uživatelem Medvěd
Dix1 Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 U těch barev ze Zvláštního lakování se čeká až bude víc aut s těmito barvami a pak se lakují.Proto tyhle barvy protahují dodací lhůty. Medvěd ohodnotil 1
MotoMoto Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 To je zvláštní, mně nikdy nenapadlo řešit barvu auta. Důležitější jsou pro mně jiné věci. Asi bych nedal růžovou, ale jinak mi to vždy bylo fuk.
Medvěd Odesláno 1. září 2023 Autor Odesláno 1. září 2023 Když si konfiguruješ nový auto, tak si krom výbavy a motorizace vybiráš i barvu. A když si tedy něco vybírám, tak snad i tak, aby se mi (potažmo rektorovi) to auto ve výsledku líbilo Milan+ ohodnotil 1
ozzy56 Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 Před hodinou, MotoMoto napsal: To je zvláštní, mně nikdy nenapadlo řešit barvu auta. Důležitější jsou pro mně jiné věci. Asi bych nedal růžovou, ale jinak mi to vždy bylo fuk. tak podle mě je zase VELMI, ale opravdu VELMI zvláštní koupit si NOVE auto s jakoukoliv barvou, ale myslím, že dotaz zněl poněkud jinak--na naše názory ohledně barvy asi není tazatel zvědavý Pepito, Medvěd a Milan+ ohodnotil 3
MotoMoto Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 (upraveno) Proč mám pocit, že se tu nesmí říct svůj názor? Na otázku bylo odpovězeno a já se jen ozval se svým pohledem. Kdykoliv jsem kupoval nové auto, tak jsem bral tu nejlevnější verzi barvy. Nic víc. Ještě uvedu, že když jsem kupoval nová auta (škodovky) tak jsem si vybírat nemohl. 120 GLS bylo oranžové a Forman bylo vínové. A to jsem vedoucímu musel dát úplatek abych si ho mohl koupit. Upraveno 1. září 2023 uživatelem MotoMoto
ozzy56 Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 to není o tvém názoru, kdybys napsal, že je ti barva tvého auta fuk, tak to chápu , ale když napíšeš, že je zvláštní si vybírat barvu u nového auta, tak budeš s tímto názorem ojedinělý, protože když mám na nové auto, tak si ho koupím v barvě, která se mi líbí, i když to bude o cca 20 tisíc více já si taky za komančů nemohl barvu vybírat, teda vlastně joo--baba za oknem mi řekla, když budu chtít bílé, tak ho dostanu , červená stodvacítka na mě nezbyla jinak s barvou mi vytane i nedávná zpráva z tisku--nejoblíbenější barva je prý bílá , jasně že jo, když bílá barva je u každé značky základní barvou bez doplatku... Pepito a Medvěd ohodnotil 2
Medvěd Odesláno 1. září 2023 Autor Odesláno 1. září 2023 (upraveno) U Dobla (teď to tak předpokládám i u právě konfigurované dodávky tipu Ducato/Boxer/Jumper/Movano/Master) mi bylo jasně řečeno, že musím vybírat z bezpříplatkových - tedy pastelových - barev. U Fiata byl výběr bílá, červená a pošťácká modrá a vyhrála bílá. V pondělí ho vezu na polep, tak je to vlastně úplně buřt jaká barva byla doteď. Minulý Superb byl v tmavě hnědé metalíze a výbavě L&K, předpokládám tedy, že nástupce (pokud rektor bude chtít) bude v podobných parametrech - tedy běžná metalická barva a maximální výbava. Upraveno 1. září 2023 uživatelem Medvěd MotoMoto ohodnotil 1
MotoMoto Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 před 2 hodinami, MotoMoto napsal: To je zvláštní, mně nikdy nenapadlo řešit barvu auta Já ale nepsal, že někdo vybírá barvu. Já napsal, že MNĚ to nenapadlo. Jinak třeba když jsem kupoval Felicii tak nejlevnější byla v malinové barvě a tak jsme měli malinovou. Nedal bych za barvu ani 2 tisíce. Když jsem kupoval Renaulta, tak nejlevnější byla vínová.
Medvěd Odesláno 1. září 2023 Autor Odesláno 1. září 2023 MotoMoto - znovu a lépe. Mohu-li si auto nakonfigurovat, vybírám si všemožné parametry, které mi následně odsouhlasí rektor (nebo taky ne) a do těch parametrů patří motorizace, výbava včetně různých asistentů, ale taky barva karosérie nebo barva a čalounění interiéru . Budu-li muset (podobně jako to bylo v případě Octavie) vybírat z předváděček nebo skladových aut, budu muset moje představy upravit podle parametrů nabízeného (v čemž bude samozřejmě mít hlavní slovo osoba poněkud důležitější než moje maličkost). Zatím jsem jen viděl hezkou barvu na Supu a chtěl jsem bližší info co je to zač, abych měl případně kartu v rukávu. Info jsem dostal a vím, že tudy cesta na 90% nepovede.
radim.1008 Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 (upraveno) Koukal jsi @Medvěde i na modrou Race? Myslím, že to je ona, co v ní jezdí hodně Sportline s černým paketem. Upraveno 1. září 2023 uživatelem radim.1008
Medvěd Odesláno 1. září 2023 Autor Odesláno 1. září 2023 Ne, ne Věřím klukům, bude to ta příplatková sea
sitler Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 No, jestli to bude bezpriplatek v Laurin&Klement, tak tam je zakladem nejaka modra.
Hafity Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 Na tuhle polemiku ohledně výběru barvy by jeden můj známý reagoval slovy: "barva nejezdí, ta se jen vozí".... MotoMoto ohodnotil 1
Péťa Odesláno 1. září 2023 Odesláno 1. září 2023 @Hafity Rektor se taky "jen" vozí Takže je na tom jak ta barva a chce být s ní kamarád Já to u nového auta chápu.
Recommended Posts