Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz Brno


ModraStrela

Recommended Posts

já sem jako z Prahey jako... :D a nemám do toho tudíž co žvanit, ale to můžem rovnou fórum zahodit a dělat pozvánky na FB.... (to teď bojuju jako vedoucí)

Třá jako je dobrý určit jednotný opakující se datum - řekněme každý třetí pondělí v měsíci, nebo druhý úterý nebo vždycky 21. ať je to co za den...
(nám v tom městě tady to celkem funguje každej první čtvrtek) a pak si místa klidně točte - taky sme ho měnili... než sme našli něco co vyhovuje... (já to mám teda asi 45 minut, ale prostě jedu) přeci není problém se na srazu dohodnout, kde to bude příště a napsat to sem... :)
Ale je to jen návrh... když si v tom uděláš pravidelnost, je větší šance, že se někdo ukáže .. :) My se scházíme 4 - 15 lidí.. záleží na konstalaci... :D ale zkušenost je taková, že nikdy datumem nevyhovíš všem a kolikrát ani místem... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to mám taky moc daleko. Ale ze své zkušenosti kdy jsem pořádal několik srazů pro jiné spolky musím souhlasit s @Weri 605 a s @Radek Hurvajz.  Je třeba pamatovat i na takové ty dinosaury který by se rádi někam dovalili ale tyhle moderní spojovací prostředky z nějakých důvodů nepoužívají to samé z místem a termínem chce to v tom mít řád.  Asi kdybych se podíval tak zjistím jak dlouho fungují " obnovené" pražské minisrazy ale určitě to budou 2-3 roky. Termín se ustálil na prvním čtvrtku v měsíci pro ty který nepoužívají kalendář tak je to den po houkání sirén jak jednoduché si pamatovat za tu dobu se to každému zažilo a tím nemyslím jen lidi který tam jezdí  ale třeba u mě je to i v rodině všichni zkrátka vědí že odpoledne až dlouho do noci první čtvrtek v měsíci je čas pro mě a pomalu se to učí i zákazníci takže se málokdy stane že by mě tam někdo " otravoval " telefonem nebo tak.  další věc která nahrává pravidelnosti v termínu a místě je že i když tobě jako " velícímu" do toho něco skočí tak se může sejít zbytek lidí který vědí kde a v kolik a kdo dojde dojde.  

Ale jinak každá snaha se cení a přeju aby to tam u vás začalo fungovat a fungovalo to aspoň tak jako tady v Práglu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 6. 4. 2022 at 20:12, ModraStrela napsal:

tak toho 21.5 od 17:00 na té přehradě... bude se to plánovat tedy tady :) 

tak to aktualizuj v prvnim prispevku at je hned videt, ze sraz s nazvem tim a tim dne 21.5. v 17h......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak to se dodatečně z 21.5. omlouvám, páč jsem 2 dny dlel v Loučni. Ale pokud se nudíte, tak elektromobilita včetně Peugeotů by měla být k vidění v Ostravě-Přívoze a v Koutech nad Desnou , dále v Olomouci (7. setkání elektro automobilů v Olomouci, sobota 11. června 2022 09 -15 hodin, na parkovišti u obchodního centra Olympie Olomouc) a také v Pelhřimově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...