Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupit P807 do 60.000Kč


Vlado81

Recommended Posts

před 4 hodinami, Vlado81 napsal:

-Nejhorší je že mi kouří. Od motoru mi jdou splodiny do kabiny. Ted jsem přišel ze dvou servisů. A všude mi řekli ať se toho zbavim. Kouří kolem vstřiku. Ale je to poblity od oleje i za rampou. Kolem vstriku louzicka. Po umytí motoru.

-Prahy. Oba kaput... prošel mi hever podlahou. 20.000kc

-Jednotka páčky pod volantem. Nefunkční airbag a klakson. 2.000kc

-Deravy FAP je prkotina pro funkci. 11.000Kc

Mám ještě roční STK.

 

Ale koukám že za ty peníze bude lepší to dotoho auta vrazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benzinový dvoulitr najezdí klidně 750t km, osobně vyzkoušeno. Mám ten motor v Jumpym, prakticky stejné pohonné ústrojí jako 807 a se dvěma Harleyi vevnitř 11l LPG při dálničním tempu 120km/h. Nebál bych se benzínu, vyjde to nákladově mnohem líp než nafta.

 

https://m.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeigen/autos-deutschland/citroen-c8/c216-l0+autos.fuel_s:benzin

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Milan+ napsal:

Pokud se pamatuji, tak to byl nějaký výkup od zákazníka, co servisoval 🤔Takze cena někde jinde. 

Já dával za pětileté s najezdem cca 110000 km,ověřené, 145000kc. 2,2 hdi

Já za pětiletýho s komplet historií a nájezdem něco málo přes 200 000 km dával 129 000,- Bylo to od syřana co tady žil někdy od doby kdy tady za komunistů studoval. Někde u Budějovic měl stavební firmu. Všechno prodával ( firmu, auto, byt, chatu ) a odjížděl natrvalo do Egypta kde už rozjížděl taky stavební firmu. Byl čtvrtek odpoledne a v pátek poslední možnost na přepis auta, na sobotu měl letenku a že už se sem nechce vracet a nebo něco řešit na dálku. Ani nějak jsem to auto nechtěl, jezdil jsem s C5 . Tak že ho vezmu na kšeft. A než jsem dojel z Budějovic domů tak jsem si ho tak oblíbil že ho mám už čtyři roky a nalítáno má celkem 323 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával za svojí 807 do 150 přesně už si to nepamatuju. Chlapík na to spěchal protože měl manželku  v porodnici a koupil jí tenkrát nějakýho teréňáka od Nissanů a měl na tom dluh a chtěl jen smáznout ten dluh. A najeto měla něco okolo 110 tis. km. A ještě jsem na to od něj dostal roční dálnici jako bonus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem jednu dobu 807/C8 chtěl, vzhledově se mi to auto líbí i dneska, ale s mým vybraným motorem (nafta100kw) jsem nesehnal, většina byla s motorama co mají samé poruchy, nebo vylítané kusy, nebo benzín (nechci), těch naftových motorů dával výrobce moc typů, místo aby se zaměřil na jejich kvalitu :myslim, tak jsem vzal nakonec Berlingo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...