ozzy56 Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 tak za mě nee--když si představím tu cenu, tak mi stačí H7 . brát si hypo na světlomety je volovina pavelu96, Charlie 1, Hafity a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Verýsek Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 Stojí 30tis jedno světlo ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 natáčecí bixenon na C5 II stál 60 , třeba aktualně Multibeam světla na merglech poslední generace , stojí 40-50 (ale bez jednotek a tech tam je treba i pet a kazda 8-15 Citovat
ozzy56 Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 před 2 hodinami, Verýsek napsal: Stojí 30tis jedno světlo četl jsem, že Peugeot směřuje pro horních 10 tisíc , asi to už začalo... Citovat
HonzaZ Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 Na novou 508 stojí LED světlo přes 38 tisíc plus cca 10,5 tisíce řídící jednotka. A není to matrix. Citovat
ChouLu Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 Obyc halogen stojí na 3008 přes 18k, Ledkovy cca 35 takže 30k za nej je krásná cena Citovat
ozzy56 Odesláno 13. leden 2022 Odesláno 13. leden 2022 (upraveno) dovolím si oponovat--cena čehokoliv je věc relativní, 30 tisíc pro pana Babiše bude něco jiného, než pro průměrného Čecha, co bere měsíčně 35 čistého, krásná cena je to do té doby, než ji musíš vytáhnout z peněženky a zaplatit , jinak mám rodinu v D i v A a nevedou si vůbec špatně, ale i pro nich je 30 tisíc za jedno světlo zu viel, prostě v poslední době se mi zdá, že budoucnost automobilismu a takové té svobody za volantem jde do pipiny, to nepíšu o bydlení atd., vůbec těm mladým nezávidím Upraveno 17. leden 2022 uživatelem ozzy56 HonzaZ, Mikis a Hafity ohodnotil 3 Citovat
Dix1 Odesláno 14. leden 2022 Autor Odesláno 14. leden 2022 https://www.autorevue.cz/novy-peugeot-308-dostane-elektrickou-verzi-uz-zname-detaily-ma-byt-uspesna-jako-plug-in-hybrid Citovat
Akoc Odesláno 17. leden 2022 Odesláno 17. leden 2022 Nemeckým autom roka 2022 do 25 000 € sa stal nový Peugeot 308 . https://www.gcoty.de/ https://www.aktuality.sk/clanok/eeldt5q/novy-308-francuz-oceneny-nemcami/ Pepito, chuck11, Verýsek a 2 další ohodnotil 5 Citovat
MilanF1 Odesláno 17. leden 2022 Odesláno 17. leden 2022 Viděl jsem, seděl jsem, děkuji nechci. Citovat
Verýsek Odesláno 18. leden 2022 Odesláno 18. leden 2022 Tak to koncern asi praská vzteky, že u nich vyhrál francouz Pepito, kemo a ozzy56 ohodnotil 3 Citovat
Pe.Tr Odesláno 18. leden 2022 Odesláno 18. leden 2022 no koncerny jsou spíše nad 25000 eur... Péťa ohodnotil 1 Citovat
Dix1 Odesláno 20. leden 2022 Autor Odesláno 20. leden 2022 https://www.auto.cz/poprve-na-ceskych-silnicich-s-peugeotem-308-jak-jezdi-aspirant-na-titul-auto-roku-142436 kemo ohodnotil 1 Citovat
Davis Odesláno 20. leden 2022 Odesláno 20. leden 2022 (upraveno) Kupodivu celkem pozitivní recenze, ale opět klišé s kritikou malého volantu a i-cocpitu. Já naopak už bych auto s obřím volantem nechtěl, absolutně nechápu to neustále blbé omílaní dokola. A zase. Sednu v práci do Škodovky a mám pocit, že řídím parník. Před osmi lety na 308 II čeští novináři reptali na displej a ovládání teploty přes něj, až to v poslední generaci okopírovala oktávka, a je to najednou super. Už se tomu musím smát... Upraveno 20. leden 2022 uživatelem Davis Pepito, RichVa, Mikis a 6 další ohodnotil 9 Citovat
Verýsek Odesláno 21. leden 2022 Odesláno 21. leden 2022 Ta recenze je z naší tiskovky, která byla ve středu...a když jsem viděla novináře jak v tom autě sedí,tak se nedivím, že pořád kritizují polohu volantu a budíků.. A Koubek se předvedl...ten si to na místě natáčel a řekl, přední část se moc nezměnila .. říkám cože? Tak buď je úplně slepej nebo tupej... stará a nová je úplně něco jiného... Pak věřte novinářům... blbý je, že hodně lidí to čte a bohužel jim věří... A spousta z nich když sedla do auta si rozsvítila světla... přitom to má automatiku.. ..a to už mají auta leta..a oni to jako neví? Nebo schválně ze sebe dělají dementy... bože bože.. Pepito, Charlie 1, Mikis a 4 další ohodnotil 7 Citovat
Davis Odesláno 21. leden 2022 Odesláno 21. leden 2022 (upraveno) Díky za info z tiskovky, ne fakt je to otřes! Pořád to melou dokola, přitom kdokoliv ze známých polohu volantu u mě v autě zkusí, žádný problém, naopak mile překvapeni. Pro mě je to návykový, každou jízdu si užívám a pokud by Peugeot tento koncept zrušil, mě by to zklamalo, nudilo. Obří volant už nechci. A kdo je výrazně mohutnější postavy, nebo má pupek jak Trautenberk, tak si logicky musí stejně koupit auto v jiné kategorii/velikosti. Také nechápu, co je pro ně pořád v ovládání složité a je potřeba si zvykat.. Upraveno 21. leden 2022 uživatelem Davis Verýsek ohodnotil 1 Citovat
Verýsek Odesláno 21. leden 2022 Odesláno 21. leden 2022 @Davismáš pravdu.. obří volant je strašný... Rychle se zvyká na malý volant...mám sice 308 z roku 2008, takže obří volat a když přesednu ze služebáku do svýho,tak mi přijde, že držím mlýnské kolo...ale je to můj mazel, takže mi to nevadí a rozhodně jí nebudu kvůli tomu prodávat... protože je to skvělý parťák Davis, RichVa a kemo ohodnotil 3 Citovat
Davis Odesláno 21. leden 2022 Odesláno 21. leden 2022 @Verýsek ano, chápu. 308 I jsem měl dlouho a rád vzpomínám Odvážnější design a zdá se, že se s 308 III vrací. RichVa a Verýsek ohodnotil 2 Citovat
kemo Odesláno 21. leden 2022 Odesláno 21. leden 2022 Plně souhlasím já mel 308 I generace a ted mám 308 II gt a jsem spokojen , novináři občas melou kraviny hlavně aby jiná značka neby lepší než koncern WV , smula pro ně peugeot a jiné značky jim dávají na frak . Davis, Verýsek a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.