Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

natáčecí bixenon na C5 II stál 60 , třeba aktualně Multibeam světla na merglech poslední generace , stojí 40-50 (ale bez jednotek a tech tam je treba i pet a kazda 8-15 :D 

Odesláno (upraveno)

:) dovolím si oponovat--cena čehokoliv je věc relativní, 30 tisíc pro pana Babiše bude něco jiného, než pro průměrného Čecha, co bere měsíčně 35 čistého,  krásná cena je to do té doby, než ji musíš vytáhnout z peněženky a zaplatit , jinak mám rodinu v D i v A a nevedou si vůbec špatně, ale i pro nich je 30 tisíc za jedno světlo zu viel, prostě v poslední době se mi zdá, že budoucnost automobilismu a takové té svobody za volantem jde do pipiny, to nepíšu o bydlení atd., vůbec těm mladým nezávidím :(🤠

Upraveno uživatelem ozzy56
Odesláno (upraveno)

Kupodivu celkem pozitivní recenze, ale opět klišé s kritikou malého volantu a i-cocpitu. Já naopak už bych auto s obřím volantem nechtěl, absolutně nechápu to neustále blbé omílaní dokola. A zase. Sednu v práci do Škodovky a mám pocit, že řídím parník. Před osmi lety na 308 II čeští novináři reptali na displej a ovládání teploty přes něj, až to v poslední generaci okopírovala oktávka, a je to najednou super. :) Už se tomu musím smát... 

Upraveno uživatelem Davis
Odesláno

Ta recenze je z naší tiskovky, která byla ve středu...a když jsem viděla novináře jak v tom autě sedí,tak se nedivím, že pořád kritizují polohu volantu a budíků..🤦

A Koubek se předvedl...ten si to na místě natáčel a řekl, přední část se moc nezměnila .. říkám cože?😱 Tak buď je úplně slepej nebo tupej... stará a nová je úplně něco jiného...

Pak věřte novinářům... blbý je, že hodně lidí to čte a bohužel jim věří...

A spousta z nich když sedla do auta si rozsvítila světla... přitom to má automatiku..

..a to už mají auta leta..a oni to jako neví? Nebo schválně ze sebe dělají dementy... bože bože..😏

Odesláno (upraveno)

Díky za info z tiskovky, ne fakt je to otřes! Pořád to melou dokola, přitom kdokoliv ze známých polohu volantu u mě v autě zkusí, žádný problém, naopak mile překvapeni. Pro mě je to návykový, každou jízdu si užívám a pokud by Peugeot tento koncept zrušil, mě by to zklamalo, nudilo. Obří volant už nechci.

A kdo je výrazně mohutnější postavy, nebo má pupek jak Trautenberk, tak si logicky musí stejně koupit auto v jiné kategorii/velikosti.

Také nechápu, co je pro ně pořád v ovládání složité a je potřeba si zvykat.. 

Upraveno uživatelem Davis
Odesláno

@Davismáš pravdu.. obří volant je strašný... Rychle se zvyká na malý volant...mám sice 308 z roku 2008, takže obří volat a když přesednu ze služebáku do svýho,tak mi přijde, že držím mlýnské kolo...ale je to můj mazel, takže mi to nevadí a rozhodně jí nebudu kvůli tomu prodávat... protože je to skvělý parťák 😊

 

Odesláno

Plně souhlasím já mel 308 I generace a ted mám 308 II gt a jsem spokojen , novináři občas melou kraviny hlavně aby jiná značka neby lepší než koncern WV , smula pro ně peugeot a jiné značky jim dávají na frak . :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...