Milan+ Odesláno 1. červenec 2020 Odesláno 1. červenec 2020 Ono to půjde, jen zase strašák. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/auta-budou-zdrazovat-a-je-jedno-jaka-je-to-znacka-rika-sef-hyundai-111209#dop_ab_variant=0&dop_req_id=AM8lULAH8Pv-202007011720&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Citovat
Weri 605 Odesláno 2. červenec 2020 Odesláno 2. červenec 2020 Jak tomuhle může někdo říkat auto...... automobilka a tak... čtu tam: jsme ve sr....., nikdo to nechce kupovat, tak to co máme prodáme dráž, ať nejdeme domu s úplně holou ři.. RichVa ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. červenec 2020 Odesláno 2. červenec 2020 to je panecku clanek. Jeste od vyrobcu hnusnejch a linejch sunek (mimo asi 2 modely, ktere jsou pekne a jedou). V tom clanku si hodne protireci. Vyviji novy model, presto ho nebude mit komu prodavat, jestli to neni trosku kontraproduktivni v dnesni dobe. Ja bych ten vyvoj pozdrzel a venoval se aktualni situaci na trhu a v stredne dobem horizontu. Ono se to u tech jejich sunek stejne moc neprojevi Citovat
Péťa Odesláno 2. červenec 2020 Odesláno 2. červenec 2020 Když jsem naposledy montoval kameru a vypínal start&stop v Tusconu, vůbec mi to auto nepřipadalo marný. Nechápu, proč na něj tolik plivete. To nesmíte koukat jen na i a ix Medvěd, ozzy56, Hafity a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Milan+ Odesláno 2. červenec 2020 Autor Odesláno 2. červenec 2020 https://www.garaz.cz/clanek/hyundai-i30-n-project-c-limitovana-edice-z-nosovic-je-ostra-21004270#seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=387300&dop_req_id=7W*neumím psát slušně*Of3y4-202007021418&dop_source_zone_name=autoweb.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign= Citovat
Weri 605 Odesláno 3. červenec 2020 Odesláno 3. červenec 2020 Hele.... asi předělám pravidla než odjedu... Kdo bude chválit a cpát mi sem, místo hanobení, ostatní a jiný značky aut než je Peugeot, tak dostane banána na 5 dní a bude mejt schody..!!! Milan+, MJSytic, Pepito a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Péťa Odesláno 3. červenec 2020 Odesláno 3. červenec 2020 To tady bude ale samá trudomyslnost Když se bude psát jen o Peugeotech. Samý problém... skypeja ohodnotil 1 Citovat
David 106s16 Odesláno 3. červenec 2020 Odesláno 3. červenec 2020 Hyundai je mi asi nejmíň sympatická značka ze všech. A to mám jejich fabriku cca 5km daleko. Je to s nima prostě všechno špatně-od jejich pitomých reklam proti Škodě, pak snaha naučit nás to vyslovovat jako Hjondéé, ten jejich přístup k dealerům(různé stávky,petice atd.), byl jsem i v té fabrice několikrát-strašná buzerace, ta jejich směšná korejská nadřazenost tam je cítit, na jednoho kluka tak šikmoočko hulákal, že ho vyhodí, protože mi nešel otevřít dveře, přitom ten kluk mě ani nemohl vidět, až sem mu já sám anglicky řekl ať sklapne, jdeš po hale, musíš za žlutou čáru, jinak ten co jde s tebou bude mít problém atd atd. Byl jsem mockrát v hodně evropských automobilkách, ale nikde to není takový koncentrák jako Nošovice. Navíc ty jejich auta tak protivně smrdí, něco jako ty dveře od hajzlu staré rybářské lodě..... A teď vyhrožujou zdražováním,no za mě osobně, ať si to vrazí do špíc, celé Hjondé pavelu96, Pepito a Radek Hurvajz ohodnotil 3 Citovat
ozzy56 Odesláno 3. červenec 2020 Odesláno 3. červenec 2020 já bych to tak černě neviděl, jen tak zběžně jsem počítal auta před barákem a cca třetina je hjudeee , já to sice nechcu, ale dost lidí má jiný názor tady taky kolují různé zkazky, jak si korejci berou hezké holky z linky k sobě domů na ,,hlídání dětí'' přes pracovní dobu a pak si s nima v ložnici hrají na doktory , ale násilí tam asi nebude a zadarmo to taky nedělaj, že ?? no a jestli je nějaký firemní drill nevím, ale jeden z rodiny tam pracuje a nestěžuje si, vozí se do práce a zpět zadarmo autobusem, výplata slušná, benefity taky jsou a možná po 40 letech flákání v práci potřebujeme nějaký řád a disciplinu Vena garážmistr a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.