Pe.Tr Posted March 22, 2019 Posted March 22, 2019 Ahoj , letos opět připravujeme peugeotí louku na akci www.legendy.cz , máme ještě pár míst volných , pokud máte někdo zájem kontaktujte mne prostřednictvím sz , díky. Quote
Pe.Tr Posted April 10, 2019 Author Posted April 10, 2019 pro letošek by měla naše expozice čítat 18 kousků ve stáří od třicátých let minulého století až po současnost. Pepito, MilanF1, Vena garážmistr and 3 others 6 Quote
Pe.Tr Posted April 26, 2019 Author Posted April 26, 2019 uz mi to hubnuti leze na mozek, neumim pocitat, tech peugeotků bude 20 Péťa, Pepito and radim.1008 3 Quote
Pe.Tr Posted April 26, 2019 Author Posted April 26, 2019 se prijed podivat radim.1008, Pepito and Péťa 3 Quote
Pe.Tr Posted April 27, 2019 Author Posted April 27, 2019 tak primarně tam jsou youngtimery Pepito 1 Quote
Péťa Posted April 27, 2019 Posted April 27, 2019 Tak velké muzeum ještě nepostavili, aby v něm mohlo být vystaveno tolik aut, co je na Legendách. Ale stejně to je smutné: https://www.legendy.cz/vystavovatele/ Na druhou stranu, v klubech jsme uvedeni my https://www.legendy.cz/kluby/ @Pe.Tr Pepito and vendelinek 2 Quote
Guest Scratch Posted April 30, 2019 Posted April 30, 2019 @Péťa mám tam Fordy i Volvo klub, no paráda Quote
pesastor Posted April 30, 2019 Posted April 30, 2019 Takove maxivystavy a zvlast v Hoolesovicich ja osobne nemam rad: milion lidi, k vozidlum se clovek prakticky nedostane..... Jedny z nejhezcich vystav na tohle tema jsem zazil na zamku Berchtold kousek od Velkych Popovic. Vystavuje se v zameckem parku, spousta mista, perfektni orgaizace a veteranku vzdycky kolem stovky Quote
Pe.Tr Posted April 30, 2019 Author Posted April 30, 2019 @pesator z 85 % jsou to venkovní expozice , místa kolem aut hromady , kde bývá přelidněno je sekce motorsportu a FMX zóna , ale to letos vyřešili tím že se zpřístupnila terasa nad tím . Milan+ 1 Quote
Pepito Posted May 13, 2019 Posted May 13, 2019 (edited) Nabízím čtyři vstupenky na pátek, samozřejmě zdarma. Předání mailem, na místě v Praze, nebo po cestě do Prahy ve čtvrtek na trase Loštice, Svitavy, Hradec Králové.. Pokud by měl někdo zájem a chtěl jet se mnou na LEGENDY, mám zamluvené ubytování pro dva na tři noci a vstupenku na celý víkend. Měla jet se mnou přítelkyně, ale je bohužel nemocná. Edited May 14, 2019 by Pepito Péťa 1 Quote
Pepito Posted May 14, 2019 Posted May 14, 2019 Víkendová vstupenka darovaná. Zbývají už jen čtyři páteční. Béďa and Péťa 2 Quote
Ferry Posted May 16, 2019 Posted May 16, 2019 ja ctyri vstupenky na patek muzu nabidnout, kdo by chtel Quote
Pepito Posted May 19, 2019 Posted May 19, 2019 Hromadné foto vystavovatelů gronholmm, MilanF1, Schreek and 3 others 6 Quote
Pe.Tr Posted July 13, 2019 Author Posted July 13, 2019 všechny fotky pohromadě -netříděno , @MJSytic klidně je dej do galerie . dik https://travna81.rajce.idnes.cz/Legendy_2019_Peugeot/ Pepito, Béďa, jarokare and 3 others 6 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.