Péťa Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 Ten palec máš za názor, že to je krám zbytečněj. Taky jsem se s tím asistentem dodnes nezžil Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 (upraveno) před 46 minutami, Scratch napsal: me to popisoval @Pe.Tr, s tim palivem vim, ze to nejde do nadrze, tam to musim jeste pprozkoumat, jinak ten olej je jasnej. A jeste mi Pe.Tr rikal at prvni dam ten nebo ten, to taky musim jeste proverit. Se holt po pate na blbce petra zeptam na fotbalku a uz si to konecne nekam ulozim TEC mužeš nalít i do nadrže do minimalního množství paliva, je to na plechovce napsaný, po proběhu času který je uvedený dotankuješ do plna, jinak ho u dieselu mužeš nalít do filtru a poběží to jen na TEC U benzinaku je to celkem problem, tam to do filtru nenaleješ. Upraveno 30. červenec 2018 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Milan+ Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 A u nafty s podávacim čerpadlem v nadrzi? Otočí klíčem a má to v nádrži. A u bena je i na plechovce že do nádrže nene. A u nafty tak dvě pixly pokud pojede na sólo čerpadlo aby to mělo význam. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 (upraveno) Kdybych to na ty plechovce nečetl tak to sem nepišu. To s tou hadičkou je taky dobrý tak u karburatoru, jak jinak zajistiš tlak do vstřikovcí lišty, leda přes nějakou upravenou plechovku. http://www.tec-2000.eu/benzinove-motory/tec2000-fuel-injector-cleaner.html APLIKACE JE MOŽNÁ TŘEMI ZPŮSOBY: 1. Vyčištění palivové soustavy tzv. na přímo – „hadička“ od nádrže se zasune do nádoby s přípravkem a motor se nechá běžet na TEC2000 Fuel Injector Cleaner. 2. Nalít TEC2000 Fuel Injector Cleaner do nádrže, kde je minimální množství paliva a nastartovat. Po 15 až 20 minutách motor vypnout a doplnit palivo. 3. Čištění provádějte průběžně po 10 000 km nebo pravidelně přidávat do nádrže při každé předepsané kontrole (výměně oleje). Upraveno 30. červenec 2018 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Milan+ Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 Tak se na tu pixlu k benzínu koukni ty tři způsoby tam nejsou. Fotit ji nejdu jdu z bazénu na kolo. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 (upraveno) zejtra ti ji snad vyfotim, ted jsem v praci. Nevim jestli tam jsou tři nebo dva zpusoby, ale do nadrže a hadička je tam na 100% Upraveno 30. červenec 2018 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. červenec 2018 Odesláno 30. červenec 2018 Ok tak ja ti to na fotbalku zopakuju zase mas cerpadlo v nadrzi nebo to taha jen VTČ? Citovat
Guest Scratch Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 (upraveno) @Pe.Trja si myslim, ze nejdriv palivova soustava a pak olej, ze je to tak a jestli mam cerpadlo v nadrzi nebo vtč (co to je?) Upraveno 31. červenec 2018 uživatelem Scratch Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 palivo pak olej VTČ vysokotlake čerpadlo paliva Citovat
Guest StibTo Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 Jedete už trošku off topic, ne ? Citovat
Guest Scratch Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 (upraveno) před 9 minutami, Pe.Tr napsal: palivo pak olej VTČ vysokotlake čerpadlo paliva ja to zkusim nejak zjistit na autokelly maji jen vysokotlake cerpadla, tak to ma asi vtč Upraveno 31. červenec 2018 uživatelem Scratch Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 Vtč tobma urcite, mas na motoru balonek na naftu? Citovat
Guest Scratch Odesláno 31. červenec 2018 Odesláno 31. červenec 2018 (upraveno) tvl, tak to fakt nevim. Ja ti ho dneska vyfotim @Pe.Tr tak pres kluka co servisuje jen mondea a moje zna, prej nemam balonek Upraveno 31. červenec 2018 uživatelem Scratch Citovat
Vena garážmistr Odesláno 4. srpen 2018 Odesláno 4. srpen 2018 Dnes byl ten velký den. První klubová akce u Veny na Garážmistrovství. Klemoň ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 5. srpen 2018 Autor Odesláno 5. srpen 2018 předpokládám, že toho máš plnou pr.el, když tady neprošla ani jediná fotka Citovat
Milan+ Odesláno 5. srpen 2018 Odesláno 5. srpen 2018 V Tue Jul 31 2018 at 14:22, Scratch napsal: tvl, tak to fakt nevim. Ja ti ho dneska vyfotim @Pe.Tr tak pres kluka co servisuje jen mondea a moje zna, prej nemam balonek Sedni do auta a otoč klíček bez startování a slyšíš jestli čerpadlo tlačí, popřípadě na motoru v palivové větvi snad balónek poznáš. ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 5. srpen 2018 Odesláno 5. srpen 2018 Pokud ma čerpadlo tak nemusi otačet kliček, to už ma natlakovaný, sepne při odemčení auta, nebo otevření dveří, a nebo po zasunutí klíčku. Po otočení jen u starších aut, a to nemá. Takže nastražit uši a poslouchat u zadního kola Citovat
Klemoň Odesláno 5. srpen 2018 Odesláno 5. srpen 2018 před 6 hodinami, ozzy56 napsal: předpokládám, že toho máš plnou pr.el, když tady neprošla ani jediná fotka Tak na tuto akci by jedna prdel nestačila Dělat tři auta v jeden den, čichat rozpouštědla a to vše v 35°C venku + v dílenském oparu v 38°C Citovat
Guest StibTo Odesláno 5. srpen 2018 Odesláno 5. srpen 2018 No tak behem soboty bylo jak vidno hafo prace, nebyl cas sem nic davat. Dneska jsme dopoledne jeste u Veny finisiovali, bo Mr. @Scratch si krom osetreni prahu a podbehu naporoucel jeste vymenu oleje a zadnich brzdovych desticek takze se vcera Mondeo nestihlo A do toho jsme se vecer mooooc pekne "picnuli" takze dnesni ranni cast byla opravdu zazitek. Fotky napovi... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.