Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poslat přihlášku či neposlat - problematika přihlašení na sraz.


Recommended Posts

před 47 minutami, ChouLu napsal:

Až vyřeším ubytko tak ti možná i něco pošlu :P Taky můžu přijet bez tabulky :P 

Jak vyřešíš ubytko?? Však pokoju je zatim dost.

No bez tabulky sice mužeš přijet, ale to by jsi neměl Raut, což by byla asi celkem škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to trochu pod úrovní - tato debata ? :roker   :nevim

Prostě se přihlaš a nedržkuj . . . .   :bacha       Stejně dobře víš, že kdybys náhodou opravdu nemohl přijet, že škodný nebudeš   :super 

A můj Guláš nedostaneš, jedině že se domluvíš s Kůstkou - ta totiž jíst nebude, ale zaplaceno samozřejmě má.  :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento komentář opravdu není cílen na někoho konkrétního - je to prostě jen můj osobní pocit / názor. Vyplývá tak nějak ze životní praxe.   :roker

Všichni co vědí, že chtějí přijet, by se měli přihlásit, aby se s nimi počítalo. Zajišťovat a platit např místo 150ks 200ks (např řízků + dalšího) jen proto, že si někdo vzpomene  a přijede jen tak, mi nepřijde správné řešení. :myslim

Ti co o příjezdu jen uvažují , mohou nahlásit příjezd nezávazně a pro ně se ta rezerva může zajistit a následně zaplatit z klubového resp vybrat peníze tj poplatek 250/350 na místě.

Všude se najdou "vykukové", kteří si benevolence všimnou a začnou ji zneužívat. Vždyť proč nepřijet neohlášen, radostně zahulákat ahoj jsem tady, slupnout raut, nafasovat vánoční dárky a jet domů.  :bacha

Normální člověk , který má alespoň trochu osobní hrdosti, se prostě nahlásí, zaplatí a přijede. Vím, že pro řadu lidí je poplatek 250,- dost velký na to , aby jej mohli odepsat a nepřijet, ale kolikrát tato situace nastane ???   :(

Další důvod se ohlásit je třeba jen to, aby byla zajištěna i místa k sezení. Když budu brát 26 přihlášených , z toho zaplatilo 14 - tak kolik jich tedy opravdu přijede i s těmi neohlášenými. Bude potřeba 14 míst nebo 34 ???

Jo opravdu chci být orrganizátor srazu , když se musí pracovat s takovýmto "materiálem"   :roll   :roll   :roll

Klidně si říkejte že jsem magor či něco horšího, ale takhle to prostě vidím já.   :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ChouLu napsal:

já jen hájím zájem lidí, kteří se v sobotu ráno rozhodnou, že dorazí na sraz a pak je budou organizátoři škatulkovat na sraze... ;) Vánoční sraz prostě je takový, že 1/5-1/3 lidí přijede bez ohlášení ;) 

Jako pořadatel srazů jistě víš,že jsou s těmi,kteří zavolají ráno,že přijedou a neví jestli zůstanou na noc,jsou problémy s organizací srazu,(ubytování,jídlo,raut...). Buď chci přijet nebo ne!Jako dospělý člověk,by jsi už měl vědět,co chceš.. :aut:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, klidně těch řízků a guláše udělejte víc. Buď se rozdělíme s těma, co nakonec přijedou bez tabulky a nebo to pak sním. S tím nemám nejmenší problém :aut
Hlavně to nehroťte ;)  Vánoce, ne?! :mrk:myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...