radim.1008 Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Maminčino bříško už pro mě bylo dost těsné, tak jsem se dnes v 9:55h trošku víc protáhnul. Jmenuji se Vašek Novák, jsem sice ještě malý, ale to rychle doženu. Já, mamka i taťka jsme to všechno zvládli a všichni jsme v pořádku. Chvíli si ještě oba poleží v Pardubicích v nemocnici než mi je pustí domů. Citovat
Péťa Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 (upraveno) Také moc gratuluji!!! To abys urychlil nákup rodinného vozu Upraveno 12. červen 2017 uživatelem Péťa Citovat
Weri 605 Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Vašík..! krásný jméno.. Tak ať dělá jen samou radost a aspoň trošku lumpáren.. Mamče přeju brzkou zotavenou... a gratuluju..! Citovat
brixtr Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 gratulace veliká. už mu vybírej peugeota Citovat
Roman Bazi Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Gratuluji. Když jsem se nedávno dozvěděl, že čekáte mimčo, vůbec jsem netušil, že to přijde tak rychle. Citovat
Šalda Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Moc velká gratulace a prckovi jen to nejlepší do života přeji Citovat
vendelinek Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Gratuluji a přeji celé rodince hodně zdravička Odesláno z Samsung J 5 Citovat
Charlie 1 Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Velká gratulace,je suprovej,at roste jak z vody. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Gratuluji,přeju mu hlavně hodně zdravička a štěstíčka . . . o všecho ostatní se postarají rodiče Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk Citovat
Veverka Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Veverkovic rovněž gratulují, ať vám roste a dělá samou radost! Citovat
KoudaK Odesláno 12. červen 2017 Odesláno 12. červen 2017 Kouďák a Marťa se taky připojují ke gratulaci. Hlavně oběma zdraví a sílu do života. Citovat
radim.1008 Odesláno 13. červen 2017 Autor Odesláno 13. červen 2017 Všem moc děkujeme za přání. Gratuluji. Když jsem se nedávno dozvěděl, že čekáte mimčo, vůbec jsem netušil, že to přijde tak rychle.Nechtěli jsme to ventilovat tak brzo do světa. Samotné nás to taky překvapilo, že malej chtěl na svět o sedm týdnů dříve. Oba jsou v Pardubické nemocnici v dobrých rukou a nejdříve za měsíc je budu mít doma. Citovat
Guest StibTo Odesláno 13. červen 2017 Odesláno 13. červen 2017 Taky se s Markét připojujeme ke gratulantům. Ať se daří a hlavně ať jsou oba v pořádku brzo z nemocnice doma. PS.: Žamberk jede !!! Citovat
Gabriel 307 Odesláno 13. červen 2017 Odesláno 13. červen 2017 neboj,to dožene,Šimon to taky dohnal [emoji6] taky byl měsíc a půl předčasně [emoji20] když si představím,že měl 1890g a ty stresy kolem toho,jestli bude v pohodě . . . dnes by to nikdo nepoznal. . . v zaří jde do 1. třídy [emoji6] . . . taky byl s Magdou asi měsíc a půl v porodnici (v Podolí) Odesláno z mého SM-N910C pomocí Tapatalk Citovat
MJSytic Odesláno 13. červen 2017 Odesláno 13. červen 2017 Velká gratulace i od nás Asi už nemohl poslouchat, jak se trápíš s hledáním 5008, že se rozhodl ti s tím pomoct Tak hlavně ať jsou oba v pořádku a malej ať pořádně zlobí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.