Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

jo jo :) u staťáku... tam perlil tenkát i sanyťák... já myslím, že to nebude hloupostí těch lidí, ale tím, že je hloupá ta křižovatka..., že jo...? 😂😂😂😂😂

Odesláno

No ona tak hloupá není ale je to o tom že se lidi řízení nevěnujou tak jak by měli. Dobře žák v autoškole asi neloví pokémony v telefonu ale zase se pořádně nerozhlídne ale ty ostatní loví pokémony a pak to takhle dopadá. 

Odesláno

Jako ta Polka to je extra exemplář.  Ta by měla dostat soudní zákaz řízení. nebo to bylo jen nahraný však takhle debilní snad nemůže bejt ani blondýna. ten instruktor musí mět pětinásobnou svatozář. já bych jí vyhodil asi u toho prvního kruháku. 

Odesláno
před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Dobře žák v autoškole asi neloví pokémony v telefonu ale zase se pořádně nerozhlídne

A to voni se i rozhlídnou Veno... A i vidí to auto, kterýmu maj dát přednost...., ale stejně jedou dál.... buď nevědí, že maj stát, nebo řeknou že by to stihli... (no to určitě..!!!) a nebo nevědí kde zastavit a v případě týhle slečny ani JAK zastavit.... 😂

Odesláno

Lidi před chvilkou nás rozštípnul Pepíno. Děda byl dneska na ortopiedii protože ho bolí rameno a Pepíno vyzvídal co mu tam dělali tak mu to děda vyprávěl a říká no a pan doktor  mi říká " Vám je 66 no ale ty klouby vypadaj tak o 15 let starší. První co bylo tak Pepíno že dědovy je 67 že si to ten doktor blbě přečet a pak říká na babičku a " babi to už je ( ty klouby) měl někdo před dědou? "  

Návštěvník
Odesláno
před 7 hodinami, MJSytic napsal:

Tvl a neuhneš mu, aby mohl jet :aut :D 

To víš...levoproudařům to nejvíc jede a nejmíň žere v levém :roker

Odesláno

 

@Rikic339 taky se na mne ohledla jako ze co jako? 😁 , ikdyz jsem jel asi jen 115km/h tak prvni na brzdy slo auto samo , jako ze jsem cekal asi ze to udela sice ne tak ostre, ale auto bylo rychlejsi jak moje noha 👍

@mmartinkovic tak to ji mel asi v nouzaku 😂 neznam hyu co jede max 110km/h , teda pokud nemel na taznym podval s nejakym autem 😂

Odesláno

To auto malo 2 tyzdne. Potom dostal I30, a to bolo tiez strasne. rebrinak, skarede ako noc, vnutri otras, 2x som sa s nim viezol, ale ak by som mal mat take auto tak dam hned vypoved. brrrr. este teraz mam zimomriavky

Odesláno

To teda nevím co kolega s tím autem dělal.. Kona s tříválcem a 4 lidmi na palubě jela jak ďas :D:D Jasně, zpracování interiéru nebylo nejkvalitnější, ale za ty prachy furt dobrý.. Tam musel bejt fakt nějaký jiný problém

Odesláno

S i10 jsme najezdili několik set km po Izraeli a docela nás překvapilo přitom jaký auto má sedačky, že nejsme vůbec rozlámaný a s autem žádný problém. Na tachu bylo cca 50 000km.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...