KoudaK Odesláno 17. leden 2017 Odesláno 17. leden 2017 Jo rozmrazování přímotopem se nemusí vyplatit.. http://www.pozary.cz/clanek/154912-za-pozar-garaze-a-auta-ve-skripove-muze-pravdepodobne-primotop-plameny-napachaly-skodu-za-450-tisic/ Citovat
Veverka Odesláno 17. leden 2017 Odesláno 17. leden 2017 No tvl, to jsou nápady - přímotop na auto Citovat
Weri 605 Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Zamrzlý auto v garáži...? Bůh ví co tam dělal.... Citovat
parizov Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 No, třeba bylo původně venku...[emoji4] Citovat
Péťa Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Umím si snadno představit tu situaci, kdy mu auto zamrzne venku a dá ho do garáže odmrazit Citovat
radim.1008 Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Mám to v plánu v sobotu nebo v neděli. Mám plné podběhy ledu a pod prahy taky něco je. Už to škrtá o asfalt při nějaké nerovnosti. Akorát já zatopím v kamnech a pustím radiátor. Citovat
RichVa Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Jj to znám. 308ma stojí před panelákem a tak když je hodně "plná" a jedu služebním Yetíkem na den pryč tak jde do tepla služební garáže - máme ji vedle výměníku a i když je venku -10 tak v garáži máme +10. Za den tam auto i krásně vyschne. Nevím jak je to možné, ale mám furt plno vody a bordelu pod nohama ... že by sníh z bot? Citovat
ozzy56 Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 (upraveno) když nastoupím, oklepávám si pořádně sníh z bot--nemám pak vodu pod nohama a hlavně nenamrzají okna zevnitř , můžu doporučit... Upraveno 19. leden 2017 uživatelem ozzy56 Citovat
RichVa Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 (upraveno) To dělám taky, ale něco ve vzorcích zůstává :-( ... a ráno v 6 není moc času na úplné vyčištění bot zezdola. Ale větší problém je jízda cca 5 km (i s odvozem manželky) - auto se vůbec neprohřeje. Dál se projede až o víkendech. Upraveno 19. leden 2017 uživatelem RichVa Citovat
ozzy56 Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 mám to stejné, i když jedu 11km--ručka na teploměru tak na 60 , holt, jsou dost velké mrazy... Citovat
parizov Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Já ať oklepavám boty nebo ne, tak mám stejně mokro. Zkoušel někdo něco podobného? http://www.auto-doplnky.com/odvlhcovac-vzduchu-do-auta-pohlcovace-vlhkosti-a7060 Citovat
RichVa Odesláno 19. leden 2017 Odesláno 19. leden 2017 Prý úplně stejně funguje kočkolit v pytlíku někde na zei pod sedačkou, ale za podstatně méně peněz. Shodou okolností jsme o tom diskutovali dnes v práci a kolega slíbil, že něco kočkolitu přinese a vyzkoušíme. Pokud ano tak dám vědět. Citovat
KoudaK Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 (upraveno) Jo jo kočičí podestýlka do nějaké mysky pod sedačku nebo pytlik rýže na palubku.. Taky mám na nárazníku koberec protože jezdím 7 km a po pár hodinách zpět. Zahřívá se to líp jen na delší cesty je potřeba hlídat teplotu. Boty taky oklepavam ale vždycky tam někde něco zůstane.. Upraveno 20. leden 2017 uživatelem KoudaK Citovat
vladosr Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 (upraveno) http://www.mojevideo.sk/video/29628/ako_rychlo_vykurit_auto_pri_velmi_nizkych_teplotach.html urcite sa aj vsetka voda odpari.... Upraveno 20. leden 2017 uživatelem vladosr Citovat
krtek 2 Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 tvl to si moze rovno prestrcit hadicu z vyfuku do interieru asi by v tom moc velky rozdie nebol Citovat
Vena garážmistr Odesláno 20. leden 2017 Odesláno 20. leden 2017 (upraveno) Ten kočkolit nevím ale mě se osvědčili starý noviny pod gumovým kobercem a jednou za dva tři dny to vyměnit je to starej taxikářskej fígl protože zákazníka neuhlídáš aby si oklepal hnáty než vleze do vozu. V práci každej rok fasujeme ručník on to je takovej hadr že to ani pes nechce na podlahu do boudy tak mám teď tři na střídačku a naférovku ho mám pod nohama když dojedu domů tak ho vyndám, dám uschnout do kotelny a do auta dám suchý. Jo a celoročně používám gumové koberce v autě. Upraveno 20. leden 2017 uživatelem Vena garážmistr Citovat
KoudaK Odesláno 20. leden 2017 Autor Odesláno 20. leden 2017 před 8 hodinami, krtek 2 napsal: tvl to si moze rovno prestrcit hadicu z vyfuku do interieru asi by v tom moc velky rozdie nebol No něco podobnyho už napadlo jednoho Adolfa... (To zas bude černé puntík ..) Citovat
parizov Odesláno 21. leden 2017 Odesláno 21. leden 2017 ...urcite sa aj vsetka voda odpari.... No, to je asi ten výše zmiňovaný přímotop [emoji4] Citovat
KoudaK Odesláno 24. leden 2017 Autor Odesláno 24. leden 2017 krtek 2 to byl favorit kde byl výfuk vyveden na komoru řidiče a jmenovala se ta edice HEN-LINE a jezdilo to na CYKLON B. Někde mám i propagační video. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.