Jump to content

A dopa to byl z Clubu? :-)

Hics
 Share

Recommended Posts

Tak já se přidám, v pátek kolem páté hodiny jsem potkal na Čerňáku zablácenou 406 ještě o něco víc než je momentálně ta moje, na zádi logo TRW a středočeskou značku... a na zadním okně klubová nálepka. Bliknul jsem, ale ne mockrát, tak si mě asi nevšimli:papa U Ikey jsme se potom trhli:)

To Olda:

Kolik máš těch aut čéče? Ta pegina v který ses vez měla rozhodně jinou brvu, než ta na tvém obrázku. A cos to proboha vez? Takhle nařachanou peginu sem už dlouho neviděl... Kámoška, co se mnou jela ma má taky Xantii - 2litr turbo CT, takže ji ani pomalu vozit nemůžu....:-)

Původně zaslal: Fx

Tak já se přidám, v pátek kolem páté hodiny jsem potkal na Čerňáku zablácenou 406 ještě o něco víc než je momentálně ta moje, na zádi logo TRW a středočeskou značku... a na zadním okně klubová nálepka. Bliknul jsem, ale ne mockrát, tak si mě asi nevšimli:papa U Ikey jsme se potom trhli:)

Nechci praskat, ale hlasit se to musi velebnosti, to byl JunEAu :)) ;)

Netopýrka: Viděl jsem i tebe:D Akorát jsem tě nepoznal, neměla jsi ďábelskej kostým:P Já mám auto taky docela zadělaný, protože jak na Proseku staví metro, tak vozí tu hlínu mně za garáž a pak zase zpátky, takže nemá smysl to mýt. Jezdím akorát jednou týdně na wapku kvůli soli a korozi.

A ostrohledu netřeba, byl jsem celou dobu nalepenej kousek za váma:D

Fx: No jestli jsi jel nalepenej na nas, tak jsem rad, zes to do nas nenacpal, aby jsme si te vsimli :-))) Ja vikendovej jezdec s nohou vahy ptaciho pirka nemam problem, ze by mi na prdeli neparkoval dostatek aut :-) Jinak akce IKEA se vydarila, nechali jsme tam majlant a odvezli si super nabytek :-)

Původně zaslal: JunEAu

Fx: No jestli jsi jel nalepenej na nas, tak jsem rad, zes to do nas nenacpal, aby jsme si te vsimli :-))) Ja vikendovej jezdec s nohou vahy ptaciho pirka nemam problem, ze by mi na prdeli neparkoval dostatek aut :-) Jinak akce IKEA se vydarila, nechali jsme tam majlant a odvezli si super nabytek :-)

Zas tak nalepenej jsem nebyl:P

Oddie, prosím tě nerozpoutávej tu další nesmyslnou debatu na téma Je IKEA ok nebo neokej :) Koupili jsme si skříň, za pár korun, přesně se nám hodí, je pěkná a dost vysoká, tak prostě pro nás super. Tečka. ;)

Pasti na myši jsem zřejmě přehlédla, zatím jsem jejich nákup řešit nemusela. :) :) :D...naštěstí :D