Goldinka Odesláno 22. září 2024 Odesláno 22. září 2024 Při dnešní cestě ze srazu jsme si bublali za nádherným vínovým Mustangem GT 6. gen s RZ "OLD FRANK", pán byl velmi milý - na dálnici jsme si mávli regius, Pepito, radim.1008 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Medvěd Odesláno 24. září 2024 Odesláno 24. září 2024 (upraveno) Tenhle "plaváček" z Jesenicka je momentálně k mání pro nejvyšší nabídku Asi bych nechtěl být v kůži majitele, určitě to není jediná ani nejvyšší škoda na jeho majetku Upraveno 24. září 2024 uživatelem Medvěd Citovat
Pepito Odesláno 24. září 2024 Odesláno 24. září 2024 (upraveno) Porsche se mi vždycky líbilo. Ale plaváčka bych nebral. Upraveno 24. září 2024 uživatelem Pepito Citovat
Medvěd Odesláno 24. září 2024 Odesláno 24. září 2024 (upraveno) Bohužel udělat z toho zase krasavce bude neskutečná rachota spojená s nutnou výměnou tolika komponentů, že se to prostě nemůže rentovat ani kdyby to auto bylo "jen" za odvoz. Upraveno 24. září 2024 uživatelem Medvěd Citovat
Dave_k Odesláno 24. září 2024 Odesláno 24. září 2024 Včera v pardubicích radim.1008, pavelu96, Rikic339 a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Weri 605 Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 Už ho někdo určitě viděl... f.ck greta radim.1008, Rikic339, Péťa a 3 další ohodnotil 6 Citovat
Weri 605 Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 V 24. 9. 2024 at 7:58, Medvěd napsal: krasavce Fakt je to plaváček...? To bahno mi přijde vzadu nanadaný rukou, boky to má čistý... nechci to tu jako rozvádět, nebo někoho hanit.., ale... minimálně je to upravený.. zbynek..s ohodnotil 1 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 @Weri 605 ja myslim ze voda sla pres kapotu a to blato o to nekdo oklepal lopatu - protoze pod autem jsou nejake bahnite nasledky Citovat
Pepito Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 To Porsche fakt vypadá že je naaranžované pro pojišťovnu. Než jste to tu napsali, tak jsem si toho vůbec nevšiml, ale teď bych řekl že pokud by byla voda tak vysoko jako na kapotě, tak by měl být otisk i na bocích, což tedy nevidím. Citovat
Péťa Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 Kdyby to bylo pro pojišťovnu, tak nebude na prodej v aukci. Citovat
MJSytic Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 Od pojišťovny prachy dostal, teď prodává vrak Citovat
Medvěd Odesláno 25. září 2024 Odesláno 25. září 2024 Dneska v Praze poblíž Harfy viděny 2 RZ určitě víc než na přání VW Touran (nebo Golf +) 6H9 0000 a o pár minut později Oktáva v kombajnu 2H3 0000 Nefotil jsem a znaky kolem Hčka si úplně 100% jistej nejsem, ale za 2x 4 0 dám ruku fo ohně zbynek..s ohodnotil 1 Citovat
Charlie 607 Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 No já při přihlašování cc jsem je prosil jestli by bylo možné poslední čtyřčíslí si "vybrat" a prý už smolík, systém prý přiřadí RZ a hotovo. Dřív to ale šlo. Škoda no. Citovat
Péťa Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 Jde to, ale musí se chtít. A většinou jen z "rozbaleného balíku". ozzy56, pavelu96 a Pepito ohodnotil 3 Citovat
Medvěd Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 (upraveno) Dnes ve městě pod Hněvínem 888 888F8 STA RLORD Upraveno 26. září 2024 uživatelem Medvěd radim.1008 a zbynek..s ohodnotil 2 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 26. září 2024 Odesláno 26. září 2024 (upraveno) ten parkuje v praze nekde okolo chodova potkaval sem ho tam celkem casto Upraveno 26. září 2024 uživatelem pavelu96 Necituj celý přímo předchozí příspěvek, jsi tu celkem dlouho na to, aby jsi chápal základní pravidla! Citovat
Rikic339 Odesláno 27. září 2024 Odesláno 27. září 2024 Ten RAM je bejvalka jednoho kluka z Escape6 (teď má Madguys detailing), předtím to měl na Durangu a pak má ještě Challengera s v podstatě stejnou SPZ a pak jsem včera přišel k autu a zamnou parkoval tento Sup zbynek..s, Pepito a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
Péťa Odesláno 27. září 2024 Odesláno 27. září 2024 Rikic339, Pagvelius, zbynek..s a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.