Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308SW 1.2 130k Style


Nemesis

Recommended Posts

Tak auto je od dnes na viac ako týždeň v servise.

Pri 75 000 km mi odišiel rozvodový remeň.

Samozrejme že sa to stalo, keď sme boli na dlhšej ceste.

Najprv oranžové upozornenie že je niečo s motorom a po určitej dobe červená STOPka.

V servise mi na konci dňa povedali, že sa začal rozpadávať rozvodový remeň, ktorý je uložený v olejových výparoch.

Začali sa z neho odtrhávať kúsky, ktoré sú podobné ako vata, tie popadali do oleja na dno vane a následne upchali sitko nasávania olejového čerpadla.

Vraj to nie je prvá 308 s týmto problémom ale určité percento áut takto dopadne.

Diely sú už objednané, všetko bude riešiť Peugeot na vlastné náklady vrámci predĺženej záruky.

Dostal som náhradné auto, dokedy sa to moje neopraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle případě to vidím na výrobní vadu řemenu, než vadu motoru :myslim Takových problémů je bohužel spousta. U naší 308 byl třeba problém se spojkovým ložiskem a taky to řešili výměnou jen u těch, co přijeli v záruce. Nám kleklo až po záruce, takže smůla :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto je doma a opravené.

Keď nemáte tesne pred výmenou oleja tak Peugeot preplatí aj olej. Ja som mal 9000km do prehliadky a olej zaplatil Peugeot.

Podľa servisného manuálu Peugeot musí pri takejto poruche vymeniť špecifické diely a jedným z nich bola na moje prekvapenie aj olejová vaňa.

Mám jednu celú A4 dielov a 8 naúčtovaných je 8 hodín práce, čo by ma stálo vyše 200 EUR len za robotu.

Prijímací technik povedal že cenu dielov síce nezisťoval ale stáli podstatne viac ako práca, preto chvala bohu predĺžená záruka.

Keď mali auto rozobraté, servis mi volal že už mám celkom zničený remeň pohonu príslušenstva - klíma a pod. že tam už chýba aj pár zubov a je popraskaný, že či mi ho majú vymeniť ale materiál si platím sám.

Výmenu remeňa už platia oni. Bez rozmyslu som to dal vymeniť, 33 EUR je v nič a mám vystarané.
Len ma prekvapilo, že pri poslednej prehliadke nehovorili nič a neviem ani akú má udávanú životnosť.

Všeho všudy ma to stálo len 33 EUR za remeň, ktorý s tým ani nesúvisel a náhradné auto zo servisu bolo zadarmo.

Ešte aj vydezinfikovali klímu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sa teším do servisu na 75 tis km, záruku už nemám. Pýtal som sa a mám tiež starý model remeňa, ktorý sa bude rozpadať, čiže sa nevyhnem tomu, tak na vlastné náklady cca 300€, to je len cena za rozvodovú sadu. Na 60 tis km som už menil remeň ktoré, poháňa klímu a alternátor, jednoducho popraskal a výrobca DAYCO, ale teraz už išiel normálny Continental, výmena aj s prácou 35€ v klasickom servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

100 000km, počas veľkého točenia volantom pri parkovaní / otáčaní sa počuť z predného pravého kolesa praskanie.

Bol som za šikovným mechanikom pri RV a vymenené komplet predné horné uloženie.

Už asi je ten čas, kedy sa začne na aute meniť spotrebák, čo odchádza časom.

Zvyšok ale je v super stave, s autom som veľmi spokojný.

Pôvodná baterka stále drží, som sám zvedavý koľko ešte vydrží, SS vypínam už podvedome pri každom štarte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...