vaksi Odesláno 18. červen 2015 Odesláno 18. červen 2015 Tiez odvolene. Je mozne aj dia koblihy? Citovat
Stejsn Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 Já bych i volil, ale bohužel nevidím kandidátky. Náš firemní firewall mi je blokuje z důvodu "Social Networking" :-/ Citovat
Stifler Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 Stejsn: tak si je prohlídni doma, ne? já měl taky zpočátku problém s jejich zobrazením (části textu mi to nezobrazovalo), ale nakonec se to nějak zadařilo. Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 Tak oni to jsou čechy spíše západní. Klatovsko a Šumava. Radime, jestli budete u Klatov, tak jed smer Bezdekov a tam je country saloon Beňovy, jidlo drazsi, ale vyplati si tam dat poradnou flakotu. Vyzkouseny licka, flank steak, t-bone steak, a v podstate vsechny dalsi k veceri. Pokud byste byli na obed, tak se kolem 250 na osobu luxusne najis velkou flakotou Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 Tiez odvolene. Je mozne aj dia koblihy? jo, jsem taky dia, tak ti to osladim stevii Citovat
Jeny Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 Radime, jestli budete u Klatov, tak jed smer Bezdekov a tam je country saloon Beňovy, jidlo drazsi, ale vyplati si tam dat poradnou flakotu. Vyzkouseny licka, flank steak, t-bone steak, a v podstate vsechny dalsi k veceri. Pokud byste byli na obed, tak se kolem 250 na osobu luxusne najis velkou flakotou Přesně tak, nejlepší jídlo v celých Klatovech se sežene právě tam. A v právě zmíněným Bezděkově otevřeli nedávno pivovar a pivo je tam hodně slušný. Citovat
Medvěd Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 jo, jsem taky dia, tak ti to osladim STEVII FUJ !!!! Tuhle mi kolega v práci uvařil kafe a nic jinýho k oslazení neměl .... po šoku, co můj jazyk prožil jsem to kafe potupně vylil do dřezu. Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 (upraveno) vis Medo, Stevie je prirodni cukr, ktery je pro diabetiky temer bez nasledku narozdil od ruznych umelych sracek. Osobne mi to chutna vic nez hnusny cukr z repky. Kdyz uz musim cukr, tak jedine trtinovej. No a je to uplne stejny, jako kdybys me dal kafe s cukrem, a nejlepe jeste redeny s mlikem nebo smetanou. To uz ani neni kafe a klidne to pak muze byt odvar z bukvic. To uz pak ani nema chut kavy..... Takze pokud si chces vychutnat kafe a caj, tak bez cukru, sladidel, smetany a mlika...... Edit: snad se neurazis, kdyz ti napisu, ze si osobne myslim, na zaklade tveho jidelnicku, ze jsi diabetik cekatel Upraveno 19. červen 2015 uživatelem Scratch Citovat
Pe.Tr Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 Scratchi jediny co mi natobe vadi je jak jsi posledni dobou (pulrok), otocil o 180 a zacal moralizovat... Hlas jsem ti ale dal. Citovat
OK406 Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 (upraveno) Splněna povinnost a odhlasováno . S odpovědí: Vaš hlas byl přijat. Děkujeme A ted čekám na balík koblih s nugátovou nebo oříškovou náplní . Upraveno 19. červen 2015 uživatelem OK406 Citovat
Péťa Odesláno 19. červen 2015 Autor Odesláno 19. červen 2015 To byl automat, který potvrdil, ře byl přijat mail. Potvrzení, že hlasování je platné přijde po kontrole a zpracování. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 (upraveno) nevymlouvej se a začni dělat těsto a startuj troubu [emoji14] edit: vlastně fitézu,koblihy se nepečou v troubě odesláno z Samsung Galaxy Note 4 Upraveno 19. červen 2015 uživatelem Gabriel 307 Citovat
Péťa Odesláno 19. červen 2015 Autor Odesláno 19. červen 2015 Já nic nepeču, nekandiduji. Čekám, kdy někoho z kandidátů konečně napadne, že koblihy (s nutellou) musí posílat volební komisi, když chtějí uspět. Členové klubu jejich výsledek neovlivní :D Citovat
elton Odesláno 19. červen 2015 Odesláno 19. červen 2015 Nic nebude Víš, že jsi na dietě Hubneš přece do plavek Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Tak 4ks volebních hlasů posláno. Přeji všem kandidátům hodně štěstí. Citovat
dzavel Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 Odhlasováno. Koblihy netřeba.....masem nepohrdnu Citovat
Péťa Odesláno 20. červen 2015 Autor Odesláno 20. červen 2015 Ačkoli jsem byl ten nejkrutopřísnější, který nechtěl ani naznačovat během průběhu voleb, dnes ráno se to ve mě zlomilo a rozhodl jsem se o jedno (mé) prohlášení: Neznám přesný počet řádných členů klubu, to budeme přesně zjišťovat až k 21.6. 23:59, ale během hlasování o podpoře eltona bylo k 9. červnu 2015 na klubu celkem 336 ŘČ (http://www.peugeot-club.com/topic/100725-prosba-o-podporu/?p=1676953). Stanovy klubu nám určují minimální účast ve volbách 25%. K současné chvíli se k takové volební účasti ani zdaleka nepřibližujeme Proto prosím všechny řádné členy klubu, nevykašlete se na letošní volby, pošlete svůj hlas. Vybírat máme z čeho. Citovat
jirka307 Odesláno 20. červen 2015 Odesláno 20. červen 2015 jestli by to nechtělo řádným členům poslat email a tím jím připomenout že probíhají volby Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.