Ahoj všem, má mise ve vedení je u konce, a jelikož se už neplánuji dál jakkoli aktivně podílet na chodu klubu, ráda bych se s vámi tímto rozloučila a zároveň vyjádřila své díky všem za podporu a spolupráci. Přeji klubu, aby se mu dařilo lépe, a aby nepřibývali jen řádní členové, ale hlavně „Pežoťáci“, kteří mají lva v srdci. Ať se vám všem daří a držte se
P.S. Prosím, nepište SZ a neoznačujte mě v diskuzi – na fórum chodit nebudu, tak si to již nepřečtu a nebudu reagovat.