Nejlépe hodnocení členové
Populární obsah
Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.5.2024 v kategorii Příspěvky
-
Peugeot 308CC - bouračka - prosba o radu
Dave_k a 6 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Judinka za téma
Ahoj Pežoťáci, ještě jednou díky za doporučení servisu sice to trvalo fakt dlouho, a stálo to dvakrát víc, než se čekalo - ale ono to na první pohled nevypadalo tak zle, jak zlé to nakonec bylo... I v malé rychlosti se dá zničit kus auta - hlavně když je to plast (vybavil se mi zmuchlaný plastový kelímek, když jsem viděla ten roztržený blatník). Celou dobu, co se čekalo na díly i lakovnu, jsme byli s Vénou v kontaktu a řešili jsme detaily, jsem ráda za tu péči, věřím, že udělal vše, co bylo možné, aby můj Pažoutek zase jezdil a jezdí, vše je OK! Díky! Brzdím teď radši s předstihem - a dávám bacha na Fabie7 points -
Co jste dnes udelali...
zbynek..s a 3 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Charlie 1 za téma
4 points -
Peugeot 306 2.0 HDi
BubakGS a 2 dalších zvýšil/snížil popularitu uživatele Adrián 306 break za téma
Zbierka sa mi zasa o niečo rozrástla. Prospekty už majú vyše 200 strán o 306ke Asi najviac sa mi páči brožúra o podvozku s takýmito skvelo vymyslenými ilustráciami (video v prílohe). Konečne som dal na auto aj bicykel, keď som si ho viezol na víkend k starým rodičom. To, že je to skvelé duo potvrdilo aj to množstvo hláv, ktoré sa za nimi otáčalo IMG_3034.MOV3 points -
Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám
RichVa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jirka307 za téma
2 points -
307 SW - Automat opět automatuje
jirka307 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
vozzyn a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
vozzyn.pdf2 points -
Zjištění výbavy podle VIN
Péťa a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele jarokare za téma
Pakr.pdf2 points -
Citroen C8 2,2 benzín - núdzový režim po zahriatí
Roman Bazi a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Upřímně si nedokážu představit, co u staré benzínové atmosféry vlastně znamená nouzový režim? Když má motor tlaky, správný časování, palivo a jiskru, zákonitě jede. Jak se to chová, co znamená, že zahřátý nefunguje? Docela málo informací2 points -
Pavelu96 5008 GT Line
radim.1008 a jeden další zvýšil/snížil popularitu uživatele BubakGS za téma
@pavelu96 ..pro klid svedomi bych koupi lahvicku AdRescue a poslal ji tam. Mam vyzkouseno....2 points -
@Péťa No neslysel letel jako by udolim nad cestou a videl jsem ho az kdyz byl nad mistem byl jsem na louce temer kolmo k hradu nad Hobitinem. A letel rekneme 30/50m nad stomy ja s dronem pokud by byl na ceste tam zpet zhruba ve stejne hladine a pokud by se natacelo samotne hradiste tak bych byl cca nepovolenych 200/350m No natacel jsem jen MT a bylo zajimave "ze" vrtulnik z Hk byl ma miste driv nez RZS (ale je pravda ze netusim odkud jela Nachod Rychnov Opocno ? ) ... nakonec snad ani nepristal a odletel zpatky - mozna na lepsi misto pro pristani ?? Jak to dopadlo netusim - jen pokud to byla zatacka nad Hobitinem zastavkou autobusu tak ta dokaze od Kounova zatopit i os.autu docela vynasi a dnes tam moto jezdilo celkem hodne .... A most Rokole mel byt do Smelcovny primo z cesty od stoly - je ale otazka jaky most pres Olesenku nebo nejake velke dilo na tehdejsi dobu - dnes se uz vari z povesti - pametnici uz nejsou. Co je overene ze stola vedla k Mezilesi a min dva body a fragmeny tam jsou patrny dodnes. Joo a tam co jsem sebou riznul to bylo dulni dilo Hluky s jednim panem co tam lezl za mlada to je cca 45/50roku zpatky - a verim ze jsou chodby dodnes nezavalene.1 point
-
letos asi mokrý rok--zase valí z nebe už snad dvě hodiny, doufám, že se místní krtci utopili1 point
-
1 point
-
Citroen C8 2,2 benzín - núdzový režim po zahriatí
Hafity zvýšil/snížil popularitu uživatele VojtouNerCZ za téma
Tak co si budem, u tý 2.2 pokud to neskočilo a není to potkaný je velmi veliká pravděpodobnost, že se to relativně za pár dá opravit a bude to dávat smysl. Je to jednoduchý motor. Ale bez nějakého popisu závady se tu stejně nehnem. Po zahřátí padá do nouze. Co to je nouzový režim u takového motoru? Chcípne, přestane tahat? Pokud to souvisí s teplotou, tak se to nejspíš přehřeje, vyhodí to nějakou chybu ale že by to u takového auta reagovalo jinak, než kontrolkou STOP na palubce si neumím představit. Pokud bych jel dál, tak to prostě pojede, než se něco vyloženě podělá.Každopádně termostat, chladivo, chladič, těsnění, prasklá hlava...1 point -
AdRescue jsem dával při posledním doplnění AdBlue před cca 800km - asi tam ještě trochu chlejstnu... nechtěl jsem přehnat dávkování, ale asi se nic nestane, když tam ještě trochu přidám1 point
-
dneska ve Světě motorů Vaculík doporučuje auto s motorem od renaultu 1.3 , tak snad jsem vybral dobře, mmch., odpovídá na dotaz čtenáře, který se ptá jaký motor místo 1.2 PT od pežotu...1 point
-
Jo, to jde, normálně přes menu. Nevím, jakou máš palubní desku, ale stiskni MENU a pak vyber asi auto. Zkus, jde to snadno. Edit: nebo MODE, od počítače nevím.1 point