Přejít na obsah

Nejlépe hodnocení členové

  1. jarokare

    jarokare

    Člen klubu


    • Body

      12

    • Počet příspěvků

      7 246


  2. Judinka

    Judinka

    Uživatel


    • Body

      7

    • Počet příspěvků

      5


  3. VojtouNerCZ

    VojtouNerCZ

    Člen klubu


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      4 931


  4. Péťa

    Péťa

    Moderátor


    • Body

      5

    • Počet příspěvků

      24 449


Populární obsah

Zobrazuje nejlépe hodnocený obsah 26.5.2024 v kategorii Příspěvky

  1. Judinka

    Peugeot 308CC - bouračka - prosba o radu

    Ahoj Pežoťáci, ještě jednou díky za doporučení servisu sice to trvalo fakt dlouho, a stálo to dvakrát víc, než se čekalo - ale ono to na první pohled nevypadalo tak zle, jak zlé to nakonec bylo... I v malé rychlosti se dá zničit kus auta - hlavně když je to plast (vybavil se mi zmuchlaný plastový kelímek, když jsem viděla ten roztržený blatník). Celou dobu, co se čekalo na díly i lakovnu, jsme byli s Vénou v kontaktu a řešili jsme detaily, jsem ráda za tu péči, věřím, že udělal vše, co bylo možné, aby můj Pažoutek zase jezdil a jezdí, vše je OK! Díky! Brzdím teď radši s předstihem - a dávám bacha na Fabie
    7 points
  2. Charlie 1

    Co jste dnes udelali...

    tak jsem konečně dodělal obruby v užitkové zahradě….
    4 points
  3. Péťa

    Vtipy

    4 points
  4. Adrián 306 break

    Peugeot 306 2.0 HDi

    Zbierka sa mi zasa o niečo rozrástla. Prospekty už majú vyše 200 strán o 306ke Asi najviac sa mi páči brožúra o podvozku s takýmito skvelo vymyslenými ilustráciami (video v prílohe). Konečne som dal na auto aj bicykel, keď som si ho viezol na víkend k starým rodičom. To, že je to skvelé duo potvrdilo aj to množstvo hláv, ktoré sa za nimi otáčalo IMG_3034.MOV
    3 points
  5. jirka307

    Jirkova vysněná 5008 2.0 Hdi Allure - první šrám

    Tak už jsem na to přišel asi zapomněly při montáži sundat- při dešti mi to připadalo jako pevný plast ale teď na to svítilo sluníčko tak je to fólie
    2 points
  6. VojtouNerCZ

    307 SW - Automat opět automatuje

    Guláš A ne, ten olej nejde ze systému. Jen byl zbytek v nádobě. Celý jsem to propláchl, dolil vodu a čekám na G33. Motorový prostor jsem umyl, osadil jsem klubové rámečky SPZ.
    2 points
  7. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    vozzyn.pdf
    2 points
  8. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    Pakr.pdf
    2 points
  9. Upřímně si nedokážu představit, co u staré benzínové atmosféry vlastně znamená nouzový režim? Když má motor tlaky, správný časování, palivo a jiskru, zákonitě jede. Jak se to chová, co znamená, že zahřátý nefunguje? Docela málo informací
    2 points
  10. BubakGS

    Pavelu96 5008 GT Line

    @pavelu96 ..pro klid svedomi bych koupi lahvicku AdRescue a poslal ji tam. Mam vyzkouseno....
    2 points
  11. Lihous

    Co jste dnes udelali...

    @Péťa No neslysel letel jako by udolim nad cestou a videl jsem ho az kdyz byl nad mistem byl jsem na louce temer kolmo k hradu nad Hobitinem. A letel rekneme 30/50m nad stomy ja s dronem pokud by byl na ceste tam zpet zhruba ve stejne hladine a pokud by se natacelo samotne hradiste tak bych byl cca nepovolenych 200/350m No natacel jsem jen MT a bylo zajimave "ze" vrtulnik z Hk byl ma miste driv nez RZS (ale je pravda ze netusim odkud jela Nachod Rychnov Opocno ? ) ... nakonec snad ani nepristal a odletel zpatky - mozna na lepsi misto pro pristani ?? Jak to dopadlo netusim - jen pokud to byla zatacka nad Hobitinem zastavkou autobusu tak ta dokaze od Kounova zatopit i os.autu docela vynasi a dnes tam moto jezdilo celkem hodne .... A most Rokole mel byt do Smelcovny primo z cesty od stoly - je ale otazka jaky most pres Olesenku nebo nejake velke dilo na tehdejsi dobu - dnes se uz vari z povesti - pametnici uz nejsou. Co je overene ze stola vedla k Mezilesi a min dva body a fragmeny tam jsou patrny dodnes. Joo a tam co jsem sebou riznul to bylo dulni dilo Hluky s jednim panem co tam lezl za mlada to je cca 45/50roku zpatky - a verim ze jsou chodby dodnes nezavalene.
    1 point
  12. ozzy56

    Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR

    letos asi mokrý rok--zase valí z nebe už snad dvě hodiny, doufám, že se místní krtci utopili
    1 point
  13. jarokare

    Zjištění výbavy podle VIN

    Stankobn.pdf
    1 point
  14. VojtouNerCZ

    Citroen C8 2,2 benzín - núdzový režim po zahriatí

    Tak co si budem, u tý 2.2 pokud to neskočilo a není to potkaný je velmi veliká pravděpodobnost, že se to relativně za pár dá opravit a bude to dávat smysl. Je to jednoduchý motor. Ale bez nějakého popisu závady se tu stejně nehnem. Po zahřátí padá do nouze. Co to je nouzový režim u takového motoru? Chcípne, přestane tahat? Pokud to souvisí s teplotou, tak se to nejspíš přehřeje, vyhodí to nějakou chybu ale že by to u takového auta reagovalo jinak, než kontrolkou STOP na palubce si neumím představit. Pokud bych jel dál, tak to prostě pojede, než se něco vyloženě podělá.Každopádně termostat, chladivo, chladič, těsnění, prasklá hlava...
    1 point
  15. pavelu96

    Pavelu96 5008 GT Line

    AdRescue jsem dával při posledním doplnění AdBlue před cca 800km - asi tam ještě trochu chlejstnu... nechtěl jsem přehnat dávkování, ale asi se nic nestane, když tam ještě trochu přidám
    1 point
  16. ozzy56

    Moje Mitsubishi + Renault

    dneska ve Světě motorů Vaculík doporučuje auto s motorem od renaultu 1.3 , tak snad jsem vybral dobře, mmch., odpovídá na dotaz čtenáře, který se ptá jaký motor místo 1.2 PT od pežotu...
    1 point
  17. P607Olda

    PALUBNÍ POČÍTAČ - nestandardní nastavení

    Jo, to jde, normálně přes menu. Nevím, jakou máš palubní desku, ale stiskni MENU a pak vyber asi auto. Zkus, jde to snadno. Edit: nebo MODE, od počítače nevím.
    1 point
This leaderboard is set to Praha/GMT+02:00
×
×
  • Vytvořit...