Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vysledky voleb 2011 do Vedení Peugeot Clubu


Pe.Tr

Recommended Posts

Jsem též pro zveřejnění hlasů a žádné schovávačky za anonymitu bych nedoporučoval.

Jinak rozumím faktu, že Pe.Trovi prostě vypadla povinnost zveřejnění výsledků voleb z hlavy - stačilo ale jen naznačit, že tu je tento bod stanov a mohlo být vše v cajku i bez humbuku kolem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrovi ujely nervy? vzdyt Scratch tady napsal, ze absolutne neduveruje volebni komisi, ze bude nezavisla. On napada cest vsech tech lidi, kteri travi svuj cas pro klub a rika, ze volby zmanipuluji. A vy se divite? JA sice nechapu, o co mu jde, ale chapu, ceho tim dosahne a to se mi opravdu nelibi.

Jinak bych samozrejme rada poblahoprala zvolenemu vedeni a doufam, ze bude mit cele dva roky chut a energii pro klub neco delat. :)a ze v klubu nadale budou lide, kteri tuto jejich snahu dovedou ocenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno má své pro a proti:( To je ta špatná strana, když je někdo ve vedení a nebo má pod sebou lidi. Já věřím,že vedení bude pracovat jak nejlépe umí. A Pe.Tr. dělá vše líp než na sto procent :super tak mnoho úspěchu. A těch co to dovedou ocenit je mnoho,jen to nepíšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aka: sorry ale jestli tady ctu tuhle debatu musim sezastat sveho muze nikdo tady nezpochybnil vysleky voleb. leda ze bych cetla neco jineho nez ty.

Pe.Tr. jestli ti nekdo skazil naladu celkove tak si me neber do huby. Rikam svuj nazor a jestli si tak slaba osobnost, ktera se necha rozhodit kazdym cloveke, ktery si rekne svuj nazor tak je to hodne spatne. Mozna jako slovek, ktery pracuje s lidmi by jsi uz na stezovatele mel byt aklimatizovan.

Takze se vsichni uklidnete a berte nazor takovy jaky je.

JInak na nervy je dobrej odpocinek a treba nejakej dobrej caj. Hodne silnej. Tak hodne stesti.

Ale jinak tedy hodne stesti novemu vedeni. A to myslim uprimne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul

Vysledky voleb budou samozrejme zverejneny tak, jak to ukladaji stanovy. Jakekoliv napadani (kohokoliv) tu nema co delat !

Nejsme tu v pokecu.

Marcel00: navrh muze dat kazdy ;-) ale v tomto pripade je to zbytecne, toto sdruzeni si vzdy zakladalo na transparentnosti a melo by to tak zustat i do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ado, promin, ale tohle:

:super:potlesk

ano, kvuli tomuto jsem prave nevolil, protoze sem se doslechl, ze se to zverejnovat nebude

v tu chvili to pro mne ztratilo smysl

je dost jasny vyjadreni nazoru. A ja byt v dane komisi, tak povazuju za velmi hnusny utok na svou osobu.

samozrejme, ze se vysledky zverejni, jako vzdycky a kdo nepochopul Pe.truv prispevek jako vtip by mel mozna trosku ubrat na vaznosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aka: me to moc vtipny neprislo

Opet upozornuju, ze jsem nechtel nikoho napadnout a nekoho urazit. Ani jsem nechtel nic zpochybnovat. Pe.Trovi jsem napsal, ze hodlam vystoupit z klubu (ukoncit radne clenstvi) a tak mi neprislo dobry hlasovat. Zaroven jsem opravdu vnimal petruv prispevek, tak jak jsem ho zavnimal. Kazdopadne by muj hlas pro kluky nic nevyresil. Akorat by to bylo o jeden :D

A pokud je ve stanovach jasne dano, ze se zverejnovat musi a ono se nebude, tak ten utok je maximalne opravneny

Nebudu tu diskutovat, pokud se to nekoho dotklo, tak se omlouvam, me se ale nikdo zde za nic neomluvil, i na to ze me predseda doporucuje odejit, doporucuje odejit kazdymu kdo rekne neco proti?

Jakmile se nekdo ozve, tak je pohrben, nejsem ovce, a nebudu a kdyz mi neco vadi, tak to aspon reknu. Mozna si tim delam nepratele, alespon mam koule to rict nahlas.

Scratch

[upravil dne 22/6/11 20:51 Miss Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna, ale tohle uz je na me moc. Aka to trochu prehanis. Utok. Ale proboha. Asi zase budu delat za kezdym slovem usmevacka:-) a kdyz nekoh poslu do haje tak to preci musi brat jako legraci.:) o.k.:):)bude tomu tak:):):):):):):)

Nazor se vzdy vyjadreuje bud jasne nebo se pak na to muze clovek vykaslat.

asi si tu udelame dobrou naladu hromadou usmevacku.:):):):):):):):):):):):):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to honza406:

A já když to tak čtu, tak pomalu lituju toho, že jsem podával kandidátku:roll

Každopádně to tady nehodlám nějak prožívat. Pro mě je tenhle club pořád koníček a s tím jsem do toho i šel.

Ale možná jsem naivní. Možná je to velká politika a ještě větší byznys, co? :myslim

[upravil dne 22.6.11 22:00 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechte toho nebo si rozmyslej :D:D:D:D

Pe.Trův příspěvek jsem pochopil hned na poprvé jako vtip a troufám si říct, že to tak pochopila většina lidí

hlavně, uvědomte si, kdo pro klub co dělá a pak zvažte, jestli se do něj budete navážet nebo nad tím mávnete rukou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...