Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvýšení výkonu 206


Jan Řežábek

Recommended Posts

Tak já jsem se už k tomu několikrát vyjádřil, tak ještě opravdu naposledy. Já jsem jen doufal, že ti vnímavější pochopí, že mi hlavně vadí tvrzení "že se VŮBEC NIC nestane". Nakonec jsem se dozvěděl, že to tak úplně vážně nebylo myšleno, že to byl vlastně jen takový chyták. No, to už je jiná, s tím souhlasím. A pokud to někdo dokáže i přesně spočítat, tak má i můj obdiv, to bych si teda fakt netroufnul. Nikde jsem nepsal, o kolik se zvýší výkon nebo něco podobného a už vůbec, že to snad vřele doporučuju. Asi by to chtělo nejprve všechno pořádně pročíst... Pokud to teda byla, reakce na mě, pokud ne tak vix předem sorry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Ol je aktuálně Xa za 8700 s 97 kW , já tu měl u baráku asi kilák 405  Sri X4 88kW za 4 tis kč s papíry pojízdnou ,na Sbazaru je Xa 1.8 16 V s prohnutým blatníkem a urvaným držákem převodovky (300kč ) celek za 3 tis korun českých , ve Zlíně bylo Zx Gti 88 kW za 3 tis kč ,stálo to tam asi 4 měs něž se to prodalo .....

já nevím ,mě už je blbý z principu na toto odpovídat ,to jen zavádí úrovní  ..chtěl bych vidět apod ...vychloubačný kecy o ničem.

a to nejsou ani vánoce a exekuční čas v lednu ,to je těch nabídek 3 x prde..e,,   káry co maj hodnotu 30 tis se prodávaj za 6-8 tis , zvlášť ostravsko . Nedělej tu ramena ,dělám v právu ,mluvím s notáři ,exekutory.

Já jsem jel 180 km na Vsetín a našel jsem Bx 4x4 Gti rozřezanou na díly za 1500 korun motor .  Nevím co si chceš dokazovat.

 

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec nic si nechci dokazovat, jen vůbec nerozumim tomu proč máš věčně  potřebu do temat přispívat bláboly které jsou úplně mimo a většinou vůbec nesouvisí  s dotazem. 

Nezlob se, ale poradit někomu kdo chce na své 206 zvednout vykon ať si koupí nějaký starý vrak co má s bídou o dvacet kilowatt víc je poměrně k smíchu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

tak jasne že dám iný nárazník a IC tam napchám ,ale  toto bude silne dost a hlavne nikto to nečaká ,,mal som 406 coupe 2.0

a aj tak to bolo slabé ,a hlavne nemotorné  a tažké ,, akurat čo som to zbytočne daval rok dokopy  a čo dalšie 3.0 a teda preeziem sa raz za mesiac ? ,toto je dobra volba ,ked to bude žrat okolo 6 l nafty pohoda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

206 s IC tu měl karelHDi(ten tam měl i 6sp. převodovku z 407), člověk, který kupoval od oddieho hadice k IC jsem byl já, na zástavbu se chystám už nějaký čas (od té doby, co člověk pracuje, tak je času mnohem méně, než za studenstkých let). Inspiraci jsem hledal taky na anglických fórech. Největší problém vidím v místu a předělání chlazení. Chci zachovat orig. nárazník, takže aby bylo místo pro IC, je třeba přehodit větrák na druhou stranu sahary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...