Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vám ta hádéíčka teď v mrazech startují?


ozzy56

Recommended Posts

Dneska jsem měl co dělat ráno,4 dny jsem nejel a při -12st jsem myslel že motor vyskočí asi po minutě to bylo ok naftu jsem tam měl z listopadu (asi zamrzla) dojez byl 170km takže nejspíš ještě letni protože od prosince se davá zimni(aditivovana..?)  tak sem vzal dneska na eurobitu paní řikala že je do -25 ale moc tomu nevěřím :) cena 23.90kč ostrava

Upraveno uživatelem Lukaydo 407
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ,možná to bude trochu off ale na porovnání , abyste měli názor , se přidávám do diskuze . TDI ( jezdím každý den ) při -12°C nastartovalo , ale měl jsem pocit , že to nenastartuje . Auto staré pátým rokem , 185tisíc najeto , původní baterie , nafta z Benziny Verva diesel 27.90kč s aditivy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nažhavil, točil, točil a nic, tak chvilka oddychu, znovu žhavení a po 2 vteřinách točení to chytlo. venku -10 už jsme troch měl strach, auto stálo od 24.12. na dvoře a tak hezky vystydlé. Ale naštěstí se to pochlapilo. Ale řeknu vám, zlatý benzín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto teď tři dny stálo, teplota v kuse kolem -15 (máme tu včil siberii) :) , takže jsem byl zvědavý, jak to dnes ráno (-13) chytne...,ale zbytečné obavy--chlapyy chytlo to na první brnk :super (přísahám--ať se propadnu do západního německa) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem dnes nastartoval pouze 1 auto ze dvou. Superb (2,0TDi, CR) bez zaváhání, manželčin Scout (2,0 TDi PD) ani prd. Obě auta jezdí denně, ale teď jsme týden stáli.

Ráno bylo -16°C, mrzne už pátý den, včera max teplota -12°C. Tak jsem teď vyzvednul kabely (samozřejmě jsem je cca před třemi lety půjčil bráchovi a zůstali u něj) a jdu to roztočit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...