Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Funkce hledání-nedostačující :(


Recommended Posts

Nevím proč,ale funkce hledání na novém fóru se mi zdá naprd.Málo kdy se mi podaří najít co hledám.

Nevím kde dělám chybu,nebo jestli to nezvládá hledat i ve starém fóru, ale je to boj o nervy.

 

Teď už přes 3/4 hodiny hledám např.téma kudma někteří členové Peugeotu 407 tahaly v podběhu +12V kabel pro zesilovač i z obr.atd

Už mně nenapadá jak to hledat,až jsem se zapotil mezi půlkama 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte nějaký lepší popis než že je to na prd? Dal jsem hledat "kudy táhnout kabely" a našlo mi to hned, záleží jak formujete dotaz...

Jinak strejda Google má zaindexovanou jen menší část fóra, takže hledání přes něj aktuálně nemůže být spolehlive...

Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte nějaký lepší popis než že je to na prd? Dal jsem hledat "kudy táhnout kabely" a našlo mi to hned, záleží jak formujete dotaz...

Jinak strejda Google má zaindexovanou jen menší část fóra, takže hledání přes něj aktuálně nemůže být spolehlive...

Odesláno z telefonu za pomocí Tapatalk

Dík za informaci-já bláha myslel že je tam vše....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale hledání to téma lehce najde, problém bude v tom, že je pojmenováno slovenský a proto se asi špatně hledá. Nicméně mohli bychom udělat vlákno kam by se hlásili zajímavá nebo důležitá témata a modi by je následně přejmenovali a označili Tagy pro jejich snadnější hledání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té indexaci odkazů a stránek Googlem:

 

Aktuální stav:

 

Webové stránky
163 049
Odesláno
151 507
Indexované

 

 

Odesláno = obsahuje to naše sitemap.

 

Pak také stav indexu, který je:

 

Indexováno celkem
241 379

 

na starém fóru bylo indexováno kolem 260 tis stránek, je to také o tom, že nyní je méně podstránek 1 2 3 4 5 6 atd .. u některých postů. Druhý údaj obsahuje částečně i staré odkazy na staré fórum, alespoň zatím.

 

100% indexace nebude nikdy, protože každý den něco přibude a něco se smaže / archivuje. Takže než to zase google zaindexuje, chvilku to trvá. Obecně 1 - 2 týdny.

 

Na indexu byl obrovský propad po přechodu na nové fórum, ale díky práci teamu vedení a našeho administrátora se vše podařilo relativně rychle /cca 2 měsíce/ uvést do provozního stavu.

 

Pokud chcete hledat na Google, hledejte: dotaz co hledam site:peugeot-club.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

S vyhledávačem tady na fóru stále nějak zápasím.

Příklad: Když vím, že danej problém někde zmínil určitý člen v nějakém časovém období, tak narážím na 3 problémy ve vyhledávači.

  1. Musím znát přesné znění nicku člena (velká malá písmena, mezery)
  2. Po zadání časového rozsahu z pomocných kalendářů u kolonek nenajde nic. Při zadání normálního formátu (dd.mm.rrrr) není problém. Takže ty pomocný kalendáře vlastně nepomůžou.
  3. Když už mi to konečně vyjede výčet témat kam onen člen v daném období přispíval, tak jsem nepřišel na to jak 1klikem skočit na konkrétní příspěvek onoho člena, aniž bych se musel prohrabávat třebas 20i stránkovým tématem kam jednou přispěl a nakonec zjistím, že to nepotřebuji.

U vyhledávače starého fóra to vyházelo víceméně všechny příspěvky zadaného člena s tím, že u toho bylo popsáno v jakém tématu onen příspěvek je. Tak si člověk pozotvíral už jen ty příspěvky, kde by se hledaná informace mohla nacházet.

Třebas dělám něco blbě. Nevím. Za každou radu díky.

EDIT: 3 článek asi vyřešen. Všiml jsem si ve spodní části stránky "dodatečné filtry" vyhledávání přepnout na možnost "Zobrazit výsledky" na "Jako příspěvek".

Prostě to tu nabízí takový množství možností až se v tom trochu člověk ztrácí. :)

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...