Petano Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 Mam ted na mesic trosku utahnuty finance tak poterbuju usetrit kde se da. Tak zkusim usetrit taky na jidle. Vzpomente si co jste jedli treba na kolejich a tak. Beru jakekoliv napady i naprosty hardcore. Citovat
Fx Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 Potesim te - rohlik s kecupem a podobny mnaminy... Nebo si sezen od nejakyho vysokoskolaka body do menzy:grr:D Citovat
Medvěd Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 Flanderské brambory dle Medvěda Potřebuješ uvařené brambory, k tomu si najemno nakrájej cibulku a nastrouhej tvrdý sýr (Eidam) Na pánvi rozehřej trochu oleje a osmaž cibulku, až začne tmavnout. Pak přidej vařené brambory a když i Ty dostanou kůrku, celé dílo zasyp strouhaným sýrem. Ve chvilce se sýr roztaví a vytvoří spolu s brambory takovou kejdu - A TO TEN PRAVÝ OKAMŽIK KE KONZUMACI TÉTO KRMĚ. Citovat
jbily Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 Chtěls hardcore, máš ho mít... Znám člověka (můj švagr), který prý přežil VŠ na pudinku. Pudink v sáčku, litr mlíka, (v případě opravdové nouze jde i z vody), zacpe to žaludek a máš na půl dne pokoj. Opakuj 2-3x denně. Díky různým příchutím se nezprotiví, obsahuje potřebný škrob. Prý to funguje a je to za pár kaček / den... Pokud do tohoto experimentu půjdeš, dej vědět, samotného mně zajímá, jestli to fachá... PS: držím palec, a? žádný z návodů nebudeš muset praktikovat dlouho... Citovat
barenst Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 Špagety s kečupem a strouhanym sýrem . Citovat
vector Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 Původně zaslal: Petano Mam ted na mesic trosku utahnuty finance tak poterbuju usetrit kde se da. Tak zkusim usetrit taky na jidle. Vzpomente si co jste jedli treba na kolejich a tak. Beru jakekoliv napady i naprosty hardcore. Bramborová kaše v prášku Fazole v pixle.. (8kaček fazole, cibule,dvě nohy párku,chleba,koření a nemůžeš se hnout přežránim) Uzený maso za za pade nakrájíš na plátky, zaleješ vodou z rychlovarky , trochu brkaše a okurky... tak tři porce odhaduju. Krupicová kaše neni drahá... Taky můžeš koupit pár jablek a když budeš mít hlad dáš si jabko a večer už jdeš spát... tak se sníží potřeba jídla. Nebo nežer. Pij jenom čistou vodu (to je důležitý) a nežer vůbec nic, dá se to i měsíc (i dva), jenom si zjisti jaká je kritická váha podle tvé výšky. Pak musíš začít ovocnejma š?ávama. Nejhorší jsou první 4dny pak už to jde samo, akorát se nesmíš namáhat. Normální nenáročná práce to ano, ale žádnej sport. Načátečníka doporučuju maximálně 15dnů ) Citovat
mk405 Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 hlad je svinctvo:aut, šetři jinde :D:D na škole jsme hodně dlabali: 1/4 chleba + jatrovka, paštika, májka polívka pro 4 + dohustit nudlema nebo špagetama, je toho kýbl a ani to nesníš brambory na lopačku s máslem kašička chleba + sýr + mléko - hodně sytá kombinace škubánky s makem - mňam končím, dostal jsem hlad a nebo hlad je převlečená žízeň, ale tím neušetříš . . . Citovat
JunEAu Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 uvarit testoviny , slejt a nechat je v hrnci... k nim prihodit dve tri vejce a michat az z vajec budou \"michany\"... neda se to sezrat :-) nebo uvarit brambory a udelat si k tomu dve volsky voka... dobrej je taky pytel buraku ze Sparu - je to desne syty a slany, neda se toho snist moc a nemas po tom chut na nic :-) Citovat
Vvitty Odesláno 24. říjen 2005 Odesláno 24. říjen 2005 ve statech jsme obcas prezivali na testovinach s fazolema a kecupem... potrebujes balicek testovin, plechovku fazoli v nejakem nalevu (nejlip kecupovem) a kecup... jo, a cisty hrnec, sul a trosku masla nebo oleje a jednu lzici... uvaris testoviny, vylejes vodu, pridas obsah plechovky a dovaris... kecup pridat podle chuti. v pripade nedostatku nadobi se da jist primo z hrnce... jinak kdyz mam chut, tak si obcas uvarim brambory a dam si je jen tak s maslem... mozne doplnit mlekem. no a pak klasika, jako dvacet deka ohraty sekany (nutno od reznika, z Delvity bys to nemusel prezit) s chlebem staci? tak at dlouho nestradas [upravil dne 24.10.05 Vvitty] Citovat
Hadra Odesláno 25. říjen 2005 Odesláno 25. říjen 2005 k snídani dvě cigára, k obědu rybí salát od Varmuži + kulatej chleba , odpoledne dvě pivka a o 6 hodinách jít spát. A jseš akorát 1kč nad limitem. 2x 3Kč/kusovka 1x 15Kč/rybák 1x 20Kč/chleby 2x 15Kč/pivo Takhle jsme se živili na intru:D Citovat
Ferry Odesláno 25. říjen 2005 Odesláno 25. říjen 2005 uvaris testoviny ( vrtule ) , vedle v trosce mlika nebo 12% smetany rozpustis nastrouhanou nivu nebo hermelin, pridas napr. provensalsky koreni, popr. par kosticek sunky a cele tohle roztavene nalejes na testoviny, kdyz si das pulku 500g pytliku, jses na 3/4 dne najedenej ( aspon ja byvam ) Citovat
Petano Odesláno 26. říjen 2005 Autor Odesláno 26. říjen 2005 Tak diky moc za tipy Snad na tom nebudu tak spatne abych musel drzet tu vectorovu \"vodni\" dietu. Me se libi ty medvedovy brambory Ten pudink vyzkousim a dam vedet ale ze zkusenosti vim ze tyhle veci strasne rychle ztravim Citovat
Gotrek Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 \"TUČŇÁK\" suroviny: špagety, mléko (nebo smetana), cibule, tuňák v konzervě, česnek, rajský protlak malý (nebo kečup), olej (sádlo), sůl, pepř. Uvaříš pytlík špaget, scedíš, přesypeš jinam, opláchneš hrnec (proč špinit nádobí), na oleji (sádle) osmahneš cibulku, přidáš tuňáka, po chvíli 2 dcl mléka (nebo smetanu v kelímku), propasírovaný česnek (stroužků kolik libo), sůl, pepř (obojí dle chuti), kečup (nebo protlak, je ale kyselejší a má to trošku jinou chu?). Všechno to chvíli mícháš, pak na to hodíš ty uvařené špagety a pořádně promícháš. Doba přípravy cca 30 minut. Množství - 4 porce (možná i víc, podle toho jaký jsi jedlík) Cena - cca 60,- Doporučení: Raději používám kečup místo protlaku (chutná mi to víc). Pokud zbydou peníze, je na to dobrý nastrouhaný sýr. Tuňák - hledej konzervu kde je napsáno (dr?, nebo mletý nebo tak nějak) a nekupuj Rio Mare, to bys neušetřil... Přeji dobrou chu?. Citovat
Majkie Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 No, já moc na špagetle nejsem, jsem spíše bramborovej. Když tedy pominu ty ultra špár akce ala voda a puding, pokusím se taky přispět. Ač je to levné, tohle jídlo naprosto miluju a je jednoduché. Brambory s cibulkou: uvařené brambory smícháš s dozlatova osmaženou cibulkou, rozňahňáš na kaši... vinikající je k tomu zapíjet kefír(podmáslí, kyšku). Je to syté jak hrom a dobroučké. Pokud se ti chce víc se s tím bavit. Udělej si bramboráky. Nevyjde to o nic dráž (pět velkých nastrouhaných brambor, 3 lžíce pol. mouky, jedno vejce, 2 lžíce majoránky, sůl, česnek dle chuti - smíchat - smažit placičky) zapíjím opět kyškou nebo něčím v tom duchu.. toho bych se užral, ač jsem velkej masožrout. Citovat
oddie Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 No, některý ty návody jsou docela dobře o držku... Přitom za 70 na den, když si člověk vaří sám, se dá dlouhodobě vyjít v naprostém klidu, a nemusí se vůbec jíst žádný sajrajty. Hodně dobrý jsou ty těstoviny - Ferry, Gotrek... jsou i hodně jednoduchý a rychlý. Ty si i tak dávám dost často, akorát teda tuňáka beru právě zmíněný Rio Mare, takže to za 70 nemám ale ten tam bejt nemusí. Jinak je důležitá snídaně - doporučuju chleba, a nevynechávat zeleninu, i když se vaří za levno (do těstovin se toho vejde...). Taky to chce občas třeba rejži, naopak ne furt brambory. Mmch., těstoviny a rejže jsou udělat i na sladko - sice se to nedá jíst moc často, ale jako změna je to dobrý. Hotový saláty nebrat, to jsou sračky Citovat
kšanda Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 tak já mam dvě jednoduchý jídla který miluju. první sou brambory na loupačku a druhý sou míchaný vajíčka na másle. ne na oleji.dej si 4 vejce nějakej gothaj nebo anglickou slaninu nebo jakoukoliv šunku,cibuli a máš dobrej oběd.snídaně jeden rohlík večeře jeden nebo dva rohlíky a myslim že nejsi hladovej. jo eště třeba rohlík nebo jablka ke svačině. a jak tu řikaj, jít brzo spát:papa Citovat
Fusion Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 Zajeď do místního Lidlu... nevím kde na ty ceny chodí, ale sou fakt nenormálně nízký. Jinak v Carrefouru sem si koupil takový ty čínský nudle v pytlíku za 3,90 a byly kupodivy dobrý, nají se toho dokonce 2 a mají nejrůznější příchutě. Citovat
Fusion Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 A taky souhlasím s tím že hlad se dá zaspat. Hlavně kdyby někdo provokoval s řečima o řízkách apod., dát mu facku Citovat
Kubis Odesláno 28. říjen 2005 Odesláno 28. říjen 2005 Ahoj.Některé recepty si sám vyzkouším.Na jídle se šetřit nemá,ale když už,tak 1)hrnek rýže,dva hrnky vody,lžička vegety(kvůli dětem máme tu se solí) a lžíce sádla - ve skleněné zapékací míse vložím do mikrovlnky (není podmínkou) a 7 minut plným výkonem,zamíchat,pak zase 2x7minut minut na 350W a zamíchat,máme to jako pochoutku-změnu a dětem to také jede - asi 10Kč 2)hrnek čočky,hrnek krup (č3),dva hrnky vody,lžíce sádla(ne sůl,má to svou slanou chu?)vařit jako předešlé jídlo,nebo na mírné plotně,až jsou kroupy měké.Babička z Prahy tomu říkala kočičí tanec,ale není to šoulet - asi 15Kč 3)1/3 sáčku ovesných vloček,1 až 3 sáčky vanilkového cukru,litr mléka a lžíce másla (ramy),za stálého míchání přivedeme k varu,vypnem plotýnku a ještě chvíli mícháme - asi 10Kč 4)teď jsem objevil nudlové polévky s různými příchutěmi ,jsou tam \"asijské\"nudle a nabydou do celé misky- jedna porce za 4.50Kč. Marně se snažím shodit nějaké to kilo (90),ani prášky doporučené bavičem Novotným (1750.-) kombinované hladovkou nepomohly!!!Teď ty recepty,a mám zase hlad.P806 Citovat
Petano Odesláno 28. říjen 2005 Autor Odesláno 28. říjen 2005 je tema hubnuti nejhorsi co muzes udelat na hubnuti je prestat jist. Musis jist akorat zmenit jidelnicek. (protoze pak mas stres, ztracis motivaci a telo dostava impuls ke zpomaleni metabolismu a ukladani tuku) Pak taky aerobni zatez(spinning, squash) v kombinaci s anareobni (posilka). Jinak ja nejvic zhubnul kdyz jsem byl ted v lete na tri tydny v malajsii. Jednak jsme porad nekde lomcali ale hlavne ty jidla tam jsou hodne dietni - moc nesoli, hodne paliveho koreni, netucne, a je to samy nudle nebo ryze, zelenina, ryby a drubez. Veprovy sice maji taky ale moc to neumi delat (je tuhe a nebo kdo vi co tem prasatum davaj ) No a uplne nejtezsi je to pak zase nenabrat zpatky ze . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.