Jump to content

Gotrek

Uživatel
 • Content Count

  1,299
 • Joined

 • Last visited

  Never

About Gotrek

 • ID člena
  611
 • Rank
  Toto forum je můj domov

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2000

Kontakty

 • ICQ
  27724871

Profilové informace

 • Město
  Bedihošť
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gotrek

  nenastartuje

  Dělá mi to také... cca něco přes měsíc. Bohužel se to už dostalo do stádia, kdy prostě nenastartuji. Ve čtvrtek se to podařilo po půl hodině vypínání/zapínání klíče. V pátek ráno cca na desátý pokus, odpoledne už mne museli odtáhnout. Zkontroloval a dobil jsem baterii, překontroloval všechny pojistky, kde který kontakt. Jen do spínačky jsem se nedostal, protože nemám správný šroubovák. Ideálním řešením by bylo vyřazení imobilizeru, jenže nevím, jestli je to u nového modelu možné. Co tak pročítám forum, tak se to šíří jako virus.
 2. Jsem na tom podobně... poslední cca měsíc se mi rozsvěcí kontolka klíče (imobilizer) a na displeji se zobrazí hláška \"electronic igition fault\". Obvykle stačilo párkrát otočit klíčem a hláška zmizela a auto nastartovalo. Včera jsem si s tím hrál přes půl hodiny... Dokonce se stalo, že se nezobrazila hláška a auto točilo, ale nenaskočilo. V tom okamžiku jsem zjistil, že po otočení klíčkem se nerozběhlo čerpadlo v nádrži - neslyšel jsem ho. Nevíte někdo co s tím? Procházel jsem forum, je tu toho spousta, ale kloudné řešení žádné. Překódování klíče nepřipadá v úvahu, jelikož mám už jen jeden a kartičku jsem k tomu nedostal. Napadá mne deaktivace imobilizéru, ale netuším, jestli je to možné provést. Mám nový model (dle mého soudu bez muxu). Díky za rady.
 3. Rubicona si teď pořídil můj kamarád... moc hezký autíčko.
 4. to ZoSO, Dodo407SW... Jako fakt a zcela reálně. Každý má svůj názor a já nepatřím mezi to stádo, kterému se Rodius nelíbí. Uznávám, že vypadá poněkud netradičně a osobně o něm tvrdím, že \"je tak hnusnej, až je krásnej.\" Po praktické stránce v podstatě nemá konkurenci, kvalita je v pořádku a v podstatě je to ze 75% mercedes. A co je hlavní... líbí se mi. to Medvěd... jj, ještě žiju. Díky za přání a nápodobně.
 5. Že bych se kvůli nějakému autu budil, nebo slintal pokaždé, když ho uvidím to asi ne... Co se týká náhrad... současnou P406 bych časem rád nahradil Citroenem C5 opět v kombi. A ani Hyundai i40 CW nevypadá vůbec špatně. Pokud bych se měl poohlédnout po větším autě (MPV), tak jsem dlouho uvažoval o Citroenu C8, ale mým současným favoritem v tomto segmentu je SsangYong Rodius.
 6. Měla by to být brzdová kapalina, ale... daleko častěji je to vadné čidlo v páce ruční brzdy. Dělá mi to taky, pořád jsem si s tím lámal hlavu, jak magor kontroloval brzdovku, která byla dolita po okraj. Nakonec mi servisák řekl, že to bude to čidlo a že se to stává relativně často.
 7. Proč? Já jel loni dovolenou ve čtyřech s bagáží za 4.78... bylo to ale tím, že cestovní rychlost byla kolem 100 km/hod. Druhý auto bylo Doblo 1.4 benzín s 5 lidmi na palubě a při vyšších rychlostech měl velkou spotřebu, takže se jelo piánko... Mě to sice štvalo, že místo obvyklých 16 hodin jedu skoro 24, ale ta spotřeba mi to víc než vynahradila...
 8. Začátkem září snad tradičně autem do Řecka, teda jestli zbudou nějaké penízky po všech těch maltách, zlatých pieskoch a pdobných kratochvílích co jsme s domečkem letos absolvovali... Jojo... nebýt domečku, už bych měl nejspíš letos jedno Řecko za sebou, ale takhle to bude doufejme alespoň ta jedna dovolená...
 9. Ono tedy hodně záleží na tom, kam chceš jet, ale jestli je Tvým cílem Olympská riviéra, Chalkidiki, nebo v podstatě cokoliv na východním pobřeží Řecka, tak je cokoliv jiného mimo trasu: Brno - Bratislava - Budapešť - Szegeď - Bělehrad - Niš - Skopje - Titov Veles - Epanomi (a dál do Řecka) zajížďka.
 10. A kudy jinudy do Řecka bys chtěl jet? Všechno ostatní je zajížďka.
 11. Musím Ti oponovat... podle všech dostupných materiálů mají oba tyto modely 70 litrovou nádrž s tím, že se může objem měnit v závislosti na počasí. Sám tankuju tak 66 litrů po hrdlo. Max. jsem natankoval 71 litrů, ale to už jsem měl najeto přes 100 km s hladovým okem... Moje nájezdy se pohybují kolem 1100 - 1200 km. Poslední tři byly: 1068 km - tankováno 64.39 litru 1343 km - tankováno 68.71 litru 1267 km - tankováno 66.29 litru
 12. Nejsem sice žádnej pivař, ale nazývat Černou horu pivem je skoro stejná odvaha jako mluvit takhle o Starobrnu... Když už si mám dát pivo, tak si dám Radegast...
 13. Do Bosny určitě s pasem, bo nejsou v EU. Konkrétní rady Ti bohužel nedám, mám zkušenosti jen se Srbskem a Makedonií.
 14. Ještě pořád chceš dovézt auto, nebo už je to pasé? Jinak od ArtCom group OL ruce pryč. Mám dojem, že jsou to pěkní vykukové. Když jsem přede dvěma lety cháněl auto, tak jsem okukoval jedno u nich v bazaru a nachytal jsem je na švestkách.
 15. Jak v americkým filmu...
×
×
 • Create New...