Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Tak jsem se hecla a všechny fotky probrala a případně poupravila už dneska večer místo spánku :D

http://jantarek0.rajce.idnes.cz/41._sraz_Peugeot_clubu_-_Sejfy_2014

jméno: peugeot

heslo: Sejfy2014

Omlouvám se, jestli si někdo na fotkách připadáte víc oranžovej nebo červenej než obvykle, ale při vyhlašování bylo v té místnosti dost blbý světlo a tak jak to tam je se mi to podařilo z rawu na rychlo vytahnout :papa . Všechny fotky mám v RAWu, takže můžu poskytnout když mi písnete který číslo fotky chcete. z aut sem spz neschovávala, to bych tu byla u úprav ještě zítra ráno :D

Jo zapomněla bych, fotek bylo 447, po selekci nezdařených či nevhodných jich je uploadnuto 414. Ke stažení někde na uložto budou někdy tento týden.

Kdo jste se na fotkách nenašel, tak se moc omlouvám, nebyl to záměr :papa

[upravil dne 18/8/14 22:06 od Goldinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík :)

Některé klubáky bylo dost těžké nenápadně nachytat a když už tak zrovna rozmazaně :/ A třeba takový Hurvajz, ten při hodu pneumatikou byl tak rychlej, že jsem ho ani nezastihla :D

Sem ráda, že se líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem.

Taky se přidám se svojí troškou do mlýna: http://frantacv.rajce.idnes.cz/Reto_park_Sejfy

Je to jenom malý výběr - více než 500 fotek by jste asi nerozchodili:D

To Gabriel 307: Počasí sice nebylo docela \"košer\" ale atmosféra na srazu to zcela vykompenzovala.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji za fotodokumentaci. Přátelé, naschvál jsem si dělal čárky za každou fotku, kde byl náš Citroen. A víte kolik jich bylo? Ani jedna. Ano ani jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...