Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

dnes ráno na chatě jsem otevřel kapotu a zjistil toto, chtěl jsem to nějak podlepit, ale nakonec jsem ten tapecír z kapoty sundal a nebudete věřit--při zpáteční cestě jsem nezjistil nějaké zhoršení přenosu hluku od motoru, takže nový ani kupovat nebudu, nepomáhá mi sprej proti kunám, lidské vlasy, no prostě nic, ale soused říkal, že dává pod kapotu na noc zapnutou zadní blikačku z jízdního kola a má prý od té sfině pokoj...,tak v pežo chtějí za ten tapec kapoty 2345 Kč, no hotoví blázni :D

PA040047.JPG

PA040049.JPG

PA040053.JPG

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdim bilym ivecem
"novy" stroje samozejme kupuje ale na me nejak zapomina
v pondeli by mel byt Ford Tranzit Max pro kolegu co jezdi mimo prahu denne cca 700 kg zbozi

ja co jezdim prahu denne 1400 mam furt Iveco

proste kdo leze do prdele ma auto kdo ne ma .....
ale dnes sem mu to psal a prej zitra sezene novy brzdic a v pondeli to odvezu do servisu :potlesk

 

uprimne mi to je jedno auto v lednu konci STK pokud dojezdi dojezdi
a pokud nebudu mit auto opraveny beru si dovolenou - ridicu je vic jak aut - mimochodem uz 2 mesice cekame na opravu jednoho vozu po nehode - slecna si spletla plyn s brzdou
prej cena opravy je momentalne 115 tis Kc - cerla bocnice - novy disk, guma (aspon 2 prootze ten model se uz nevyrabi) dvere naraznik a nejake ty drobnosti okolo

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ozzy56 napsal:

dnes ráno na chatě jsem otevřel kapotu a zjistil toto, chtěl jsem to nějak podlepit, ale nakonec jsem ten tapecír z kapoty sundal a nebudete věřit--při zpáteční cestě jsem nezjistil nějaké zhoršení přenosu hluku od motoru, takže nový ani kupovat nebudu, nepomáhá mi sprej proti kunám, lidské vlasy, no prostě nic, ale soused říkal, že dává pod kapotu na noc zapnutou zadní blikačku z jízdního kola a má prý od té sfině pokoj...,tak v pežo chtějí za ten tapec kapoty 2345 Kč, no hotoví blázni :D

 

 

 

 

Mal som to v piatok podobné.  Na Ducate mi prehrýzla podtlakovú hadičku tak sa ráno šofér vrátil z pumpy a preložil tovar do druhého auta. Oprava našťastie trvala 5 min. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastesti jsem nikdy nezazil problemy s kunama apod. tuk tuk tuk.... 

Ja jsem dopoledne dodelal cenovy nabidky pro mesto Dasice a pro oblastni reditelstvi PCR Zlin (11000 ks spotrebicu na revize na 4 roky....) a pak se jal venovat autu. Prijela navsteva se znalosti elektro tak moc u stolu svagr neposedel...

Kazdopadne Mondie ma novy klakson a musim rict, ze to byl porod to tam nekam narvat a vubec to tak nejak poskladat aby to nevypadalo jako haluz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Úspěšně jsem mezi kapkami deště dokončoval montáž brány, ale pořád ještě není hotovo :(

 

IMG_20171002_144115.jpg

IMG_20171004_182754.jpg

IMG_20171007_115941.jpg

IMG_20171008_082051.jpg

a ještě jsem už včera psal na whatsappu @Scratch ovi a on mi neodpověděl :P

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimaxa: a uložení ... pojezd ... nevidím napravo žádný kolečka ani kolejnici pod tím .... to je všechno u toho levýho sloupku nějak mezi rolnama i na svislo aby se to nepřevážilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Je to klasická samonosná brána. Nejezdí po zemi, jezdí na dvou vozejkách a vždy jeden konec brány trčí v luftu.

Tady je to lépe:

 

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekný. Tak ať  to povede dodělat a ať todlouho slouží.

Já dneska čistil taky mezi kapkama mřížky odtokových kanálků u terasy a ty kanálky - byly do půlky zanesený takovou tou drtí z povrchu tašek (Bramac).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Dnes počasí přálo, tak jsem se vrhnul na pojezd brány. Zbývá už jen přišroubovat poslední plaňku na branku - zatím schne po nátěru a čekáme na asfaltéry, to je hrozná pakáž! :D

A už nám to drandí...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...