Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 13 minutami, jarokare napsal:

Nevím , mě ta levá část nepřipadá jako normální rozchod :myslim

 

to vpravo je kolejová splitka https://cs.wikipedia.org/wiki/Kolejová_splítka 

V jedné trase vlečka spolu se zkušební tratí https://cs.wikipedia.org/wiki/Depo_Kačerov 

Splítky se používají i na dráhách společných pro koleje se stejným rozchodem, avšak jiného technického systému (např. jiné geometrie kolejnic).

Pak se koleje vlevo tváří jako úzké

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám Na stk...chudák 307 už kvílí na emisich..😱 šmejdi zase zdražili..

a neprošla přes emise....p0238....jinak stk ok...to že neumí stáhnout okénko a bude mi tvrdit jak je hodný že mě kvůli tomu nebude buzerovat komentovat nebudu :D

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem si hrál s C2

WP_20200212_11_39_17_Pro.thumb.jpg.815618aef0c19fe3f5002d05367f51c0.jpg

 

pár dní zpátky i s 807:

WP_20200122_14_58_34_Pro.thumb.jpg.f9185bd9f7bee47d23b0b328595aac6c.jpg

 

Čínský děti to udělali dobře vím že to není jako od volanty.cz nebo od jiného pošívače kůží ale oba ty futrály vyšli s poštou asi na dvě stovky a každý tak hodinku a půl času než jsem do toho volant zaštrykoval. A vypadá to líp než ta ohmatanina co jsem měl v obou autech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se přesvědčil, že ženská nemá za volantem autobusu dělat....teda mimo těch vyjímek, který to umí a nehrajou si na hogo fogo....

za 15 minut se paní za volantem dokázala celkem slušně vybodovat....70 na 40, jízda na červenou....a ano...mohla v pohodě zastavit....to by ovšem na 50 nesměla jet opět 80...volant držela tak aby se neřeklo....díky tomu vytlačila na křižovatce auto z pruhu....kdyby nezabrzdilo tak byla v něm...jízdní pruhy na jižní spojce jsou taky asi pro srandu kralikum....

ze sedmi zastávek dokázala zastavit u cedule zastávka jen ve dvou případech...a to ještě cestující poposedli o sedadlo vpřed....

no tfuj...to byl zážitek...

odpoledne jedu domu metrem...tam na řidiče a cestu nevidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku.va  @Fruktis já ti asi domluvím v autoškole zkušební jízdu. Aby jsi si to zkusil. Jaký to je řídit tu krávu. Uznávám že poslední dobou se za volant i v DP dostávají lidé který by za jiných okolností neměli šanci. Ale bohužel managment to takhle nastavil tak to tak je. A Vám jako cestující veřejnosti nezbývá než pokud se Vám nelíbí styl jízdy nebo chování řidiče si na něj stěžovat. Na každém jízdním řádu je telefonní číslo nebo má DP i různé ty sociální sítě. Protože "mi starý " pardálové v tomhle už bohužel nemáme žádné slovo ještě tak 3-4 roky zpět když přišel nováček a při zácviku na garáži nedostal 4 podpisy z 5 tak mu bylo nabídnuto aby buď odešel se ctí nebo aby šel do AŠ na zdokonalovací jízdy podle toho co mu " pardálové" vytýkali dnes je to jedno dnes se " pardál " na zácvikáč podepisuje jen proto aby byl doklad že byl v práci a dostal to zaplacené na nějaké připomínky s ohledem na personální stav se téměř nepřihlíží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr klidně si to vyzkouším, ale prosím ať to je někde na letišti, jinak jim to odřu v první zatáčce... :) ale můj názor to může maximálně korigovat...ale na tuhle paní ne.

já chápu že je to kráva(autobus) a není to jako jet 307....ale dneska to byla i kráva, možná spíš tele, tak stará nebyla, za volantem...jezdím tím busem denně, tak  vím kde jak řidiči busu jezdí, kdy začínají brzdit, aby v pohodě dojeli do zastávky ...a dneska to opravdu paní nedávala...já bych ji po tom co předvedla...nesvěřil ani auto...buď neměla svůj den a nebo měla své dny....ale spíš bych to viděl, že přesedla z auta na bus....a podle toho jela...brzdy plyn....plyn brzda....prostě to neuměla....neuměla...neuměla...

stížnosti, ale i pochvaly využívám, případně i poděkuju za svezení, když zrovna vystupuju předkem ;) 

 

@ozzy56 jestli dělá něco v noci, tak nemá ráno lezt do autobusu :P  a jestli leze do autobusu, že ji noční směna neuživí, tak nemá dělat ani jedno :P :D 

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po hoodne dlouhem odkladani a zvazovani se koupila jina nova TV od Philipse rada tusim rada 5800 coz je celkem jedno ale co me docela zaskocilo je absence SCART konektoru.
Je tam RCA ale nechce se me verit ze to pujde jen s jinym kabelem .....
( Neee nekamenujte me ze jeste mame VHS DVD ....  :)  )

Dalsi zcela bezna vec koupe settopboxu OK ale neni zadny propojovaci kablik - neco jako nove auto bez volantu pripadne bez nadrze :(

Pri ceste z Pardubic se zajelo nad Sobotku ale zrovna kdyz se vylezlo z auta zacalo prset tak ze asi dve tri fotky Trosek a uraa zase zpatky do sucha ....a domu.

Jinak asi bezny volny den ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice chapu a rozumim tomu ale osazeni me neprijde jako extremni zatez financni :)
Je to jen pro nas koncove zakazniky trosku komplikace.
Jinak ma to SAT tuner WIFI tak ze ANO je to v pohode ale zustal jsem proste cucet stejne jako propojovaci kablik u set top boxu 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Lihous napsal:

neco jako nove auto bez volantu pripadne bez nadrze

Opačné přirovnání: Je to, jako kdybys koupil auto s tažným a byl jsi překvapený, že Ti k tomu nepřidali vozík ;)

Já si domů koupil taky settopboxy bez HDMI kabelů, ale nepřekvapilo mě to, věděl jsem to již při koupi. Prodávají ale i s HDMI kabelem, namátkou:

https://www.ame.cz/Elektronika/Antenni-a-satelitni-technika/Set-top-boxy/Zircon-AIR-T2-prijimac-DVB-T2-HEVC-H-265-s-HbbTV-Full-HD-set-top-box-_d32902039_10699.aspx

 

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kuchyni mame jeste dalsi :)
A je fakt ze tam bude jen do doby nez doslouzi - coz muze byt za "chvilku" slouzi uz 4 - 5 rok ;)

A pak bude taky koupena nejaka "smart" a stale uvazujeme o net tv .... zatim peijimame z anteny - ale i ty jsou uz na hrane funguje nam STA od roku snad 96 ??
Trosku prekvapeni ze jeste funguje!
Tak ze taky nas ceka rozhodnuti cim prijimat - pripadne kompelt GO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přes ten net to vyřeší nejen tv v kuchyni ... A k výdrži tv: abys nebyl prekvapenej ... tuhle jsem potřeboval novej ovladač tak jsem šel do archivu objednávek a zjistil jsem že stávající plazmu mám už devět let ... a to bývala v chodu i 16 hodin denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...