radim.1008 Odesláno 25. září 2021 Odesláno 25. září 2021 (upraveno) Dopoledne jsem umyl modrou, jelikož naplánované sekání na odpoledne zhatil noční déšť, i když po obědě vylezlo sluce. Tak jsem odpoledne opláchl i červenou 306ku. Nakonec jsem stejně navečer sekačku vytáhl a polítal něco přes půlku zahrady. Teď si dám dvě zrzatý za odměnu. Upraveno 25. září 2021 uživatelem radim.1008 Citovat
Guest Petr 3008 Odesláno 25. září 2021 Odesláno 25. září 2021 @radim.1008 u nás ani nekáplo, běh se sekačkou pořádám už od čtvrtka , teď už tak nějak hotovo, ale ještě to nebude naposled. Na druhé zahradě (po taťkovi) jsem zahájil ten výchovný řez na pařez . Ale pomalu, najednou to nejde. Pořezet je to celkem sranda, horší je to uklidit. Na místě to nijak zlikvidovat nemůžu, tak to převážím k nám do sběrného dvora. Prostě paráda. ale jinak to nejde. @Klemoň co ty záda, povolilo to trochu? Citovat
Klemoň Odesláno 25. září 2021 Odesláno 25. září 2021 No "běhám" o FR holích , ale ano , díky drogám z lekárny tak o 30% zlepšení . Díky bohu !!! Ale vysadil jsem na noc jeden prášek a hned bylo hůře . . . Ale snažím se o "suché teplo" takže ležím pod dekou a pomáhá to Hafity a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
ozzy56 Odesláno 25. září 2021 Odesláno 25. září 2021 ještě po převratě byly na housera injekce--takové maličké--z ordinace jsem vycházel už narovnaný , ale pak zasáhla EU a tyto injekce zrušila (sdělil mi lékař), do té doby jsem měl nemocenskou max. měsíc, pak už jenom ,,suché teplo'' a nemocenská kolem šesti měsíců..., jak vidím, tak suché teplo se ordinuje pořád , ale já mám už od plotének pokoj, když jsem přestal pracovat, skončil i houser HonzaZ ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 25. září 2021 Odesláno 25. září 2021 Když to co mám nyní já není klasický "houser" Ale abych tě uklidnil . . . Je to o lékaři. Pokud nepřijedeš autem je k dispozici kromě kapačky taktéž injekce , která funguje okamžitě a sundá tak 70% bolesti . Na vlastní kůži vyzkoušeno . . . A jak říkáš : Tam ohnutý / zkroucený ke straně a ven už rovně , jen s troškou motolice v palici ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Fishman Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Dnes takové mini vinobraní, před týdnem taky a ve čtvrtek vypálených 18 litrů padesátky meruňkovice. Slabší rok. Ano, ( ale zase) bude líp. Hafity, Péťa, Radek Hurvajz a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Milan+ Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Kamarádovi na C8 jsem se pustil do zadních per a tlumičů. radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
MJSytic Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 před 19 hodinami, Klemoň napsal: Tak @Vena garážmistr dorazil jak slíbil , trošku se u toho vyvstekal , protože ta levá strana je fakt "dobře" přístupná a k tomu to tělo nové LEDky s chladičem místa nepřidává . . . To je taky nápad, dávat do obyč parabol LEDky Milan+, jarokare a Péťa ohodnotil 3 Citovat
Klemoň Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 před 45 minutami, MJSytic napsal: To je taky nápad, dávat do obyč parabol LEDky Proč jako ??? Hrozí mi snad něco ??? Požár , zkrat , vybití AKU ??? Nebo proč je to hloupý nápad . . . ??? Ono v té lampě je místa dost , ale není přístup ke vstupnímu otvoru. Vlevo je tam tak max 10 cm místa na ruku . . . Citovat
Milan+ Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Protože ledka,má úplně jinou parabolu a většinou tam jdou tělesa z vrchu. Tohle je to co oslňuje. Ale řidič vidí lépe. Vidíš tady ledku? Citovat
Klemoň Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Ta moje má vyzařování do stran a v hlavě je zrdcadlový košíček , takže by oslňovat podle mne neměla . . . Má jen více Lumenů a 3500 Kelvinů teplotu světla . . . Ale nejsem zase odborník, tak jako dohadovat se nechci . To by se musel někdo podívat kam a jak to svítí . . . Ale díky za reakci Zkusím ji na jít na webu a dát foto . . . Citovat
MJSytic Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Přesně tak. Protože to tam zkrátka nepatří Je to jiný zdroj světla, s jinými parametry, než pro které bylo to světlo projektováno. Ale to je nekonečný příběh a dokud to "cajti" nebudou řešit, tak je to v podstatě jedno... Jinak kolik tam je (nebo spíš není) místa vím. 308 máme doma. Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 No upřímně ? Dlouho jsem odolával , ale jak jedu "temným lesem" tak si musím přisvěcovat dálkovými abych viděl chodce u krajnice , protože ty lopaty bez reflexních prvků nejsou vidět. . . Tedy občas někdo nejde v černé , tak pak ano ale jinak . . . . Citovat
sitler Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Od toho tam dalkovky jsou. Potkavaci jsou opravdu jen potkavaci - tzn pokud se s nekym mijim nebo jedu za nekym. Jakmile mam volno, tak dalkovy. Citovat
MJSytic Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Chápu tě. Já ale takovým, co oslňují, nemilosrdně posílám dálkové, když proti nim jedu. Ještě se mi nestalo, že bych se spletl... Je to poznat na dálku, když jede parabola a v ní je "xenon HID/super LED". Jedou proti tobě dvě rozmazané zářící koule Radek Hurvajz ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 (upraveno) Tak tady to je : https://www.obchod77.cz/produkt/zes-led-h7-bila-9-32v-5000lm-stu95hlh-h7-m3.html Jen si nejsem jistý těmi hodnotami. Já je mám cca za 1 100,- a mám pocit, ža mají nižší hodnoty. Dávám kvůli vzhledu tělesa . . . A sorry ale ve městě se dálkovými nesvítí . . . Upraveno 26. září 2021 uživatelem Klemoň Citovat
sitler Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 (upraveno) Ve meste je temny les? Kde? Ze si psal ze si musis prsisvecovat do zatacky v temnem lese... ne ve meste. Ve meste byvaji lampy, osvetleni a dalkovek opravdu netreba... A jinak, citace primo od zarovek: "Není určeno pro provoz na veřejných komunikacích." Upraveno 26. září 2021 uživatelem sitler Citovat
Klemoň Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 No bez urážky , ale : 1) temný les byl v uvozovkách 2) Vinoř, Satalice, Horní Počernice, Kbely . . . celá tato oblast je Hlavní město Praha , ale večer se tam pohybují skladníci na cestě domů a přitom je to silnice bez osvětlení , stromy a křoví u silnice a v tom se ti chodci schovají a přitom se tam pohybují auta v proti směru díky kterým si dálkové nedáš . . . Kdo to tam zná, tak mi dá za pravdu. Ono není vše jen černé a nebo bílé - jako že začíná obec a s ní i veřejné osvětlení . To možná u vás . . . A po tom co jsem tam jednoho blba vzal zrcátkem přes loket , protože šli sice správně hezky za sebou , ale špatně tj. mým směrem a ten dál ode mne přes toho prvního nebyl vidět a udělal krok stranou, tak radši svítím, než abych si celý život vyčítal, že jsem někoho zmrzčil . . . Ale to je moje věc a moje zodpovědnost a zcela učitě nepatřím mezi Tuningáře kteří si do auta naserou co je napadne a jedou . . . To už je jen čin zoufalství . . . A o svítivosti couvačky na 308 r.2009 ani mluvit nebudu , kdo tohle vymyslel zaslouží pálkou po lebce . . . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.