Milan+ Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 Za víkendovou žranici jsem přibral tak dvě kila To mi povídej,byla akce s kolegou napůl a tak se grilovaly předuzené kyty ,cca 23 kilčů a dva sudy pade krakonoše 12 a zaloha v podobě třicítky mi ještě stojí ve sklepě. Akce se hodně povedla. Citovat
MilanF1 Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 Dneska den v Příbrami. Prošli jsme památník Vojna Lešetice a také část hornického muzea v Příbrami (celé to nešlo časově zvládnout). Prošli jsme vše, co bude na srazu v polovině srpna a je se nač těšit ... samozřejmě vymýšlím něco navíc. Citovat
Stejsn Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 Dneska den v Příbrami. Prošli jsme památník Vojna Lešetice a také část hornického muzea v Příbrami (celé to nešlo časově zvládnout). Prošli jsme vše, co bude na srazu v polovině srpna a je se nač těšit ... samozřejmě vymýšlím něco navíc. Obojí stojí za vidění, hornické muzeum bylo navíc zrovna dneska v Toulavé kameře. A Vojnu by měly povinně vidět všechny děti v posledních ročnících základky, z návštěvy tohohle lágru mi dobře skutečně nebylo... Já dneska vyluxoval a vyčistil zevnitře pežota. Citovat
ChouLu Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 Jsme na tom veverko stejně Ještě jsem stihl vyměnit spojkové lanko na 206, vyzkoušet klímu na 206 a namontovat DO na Audinu Citovat
Veverka Odesláno 21. červen 2015 Odesláno 21. červen 2015 No vidíš, já třeba na 206 ani Audi nemám co dělat Citovat
Stejsn Odesláno 22. červen 2015 Odesláno 22. červen 2015 To je ta rozjebaná audina co jsem na ní vez ten nárazník, co. Citovat
Medvěd Odesláno 22. červen 2015 Odesláno 22. červen 2015 V sobotu BAHNA a Off-road maraton, včera Světový pohár ve vodním slalomu = krásnej víkend. Jen mi včera "u vody" prostydly záda a bolí to jak čert. Nikdy jsem na to netrpěl - holt už asi fakt stárnu. Citovat
Medvěd Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 Včera večer pracovní cesta na Ještěd. Celou cestu lilo jak z konve, někde vpůli kopce k hotelu jsme vjeli do mraků a bylo vidět tak na 5 m. Hnusnější počasí jsem už dlouho nezažil. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 proste to muselo bejt dojel sem skoro az pred Prahu po D11pak mi na 2 mistech upadnul kardan Citovat
ChouLu Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 To je ta rozjebaná audina co jsem na ní vez ten nárazník, co. Přesně Citovat
Vena garážmistr Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 Ty Lukáši to děláte schválně aby jste ušetřili naftu? Však vám ty herky najezdí víc km na špagátu než vlastní silou. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 ne to bylo dneska schvalne - musel sem byt do 6 doma - odpadlo nam hlidani a mel sem zavoz Prahy 4 a to bych proste nedaltak dlouho sem se modlil az mi to prasklo 3 kilaky od sjezdu na Uvaly - sem premyslel ze bych se k tobe zastavil na kafe Citovat
Vena garážmistr Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 No moh si se stavit. Dnes mám volno dostal bys lopatu a pomoh bys mi kopat pásy na obrubníky. Citovat
Medvěd Odesláno 23. červen 2015 Odesláno 23. červen 2015 (upraveno) Prave jsem dojel do Opavy, budu tu az do ctvrtecniho poledne. Upraveno 23. červen 2015 uživatelem Medvěd Citovat
elton Odesláno 24. červen 2015 Odesláno 24. červen 2015 Škoda, že jsem si toho všimnul tak pozdě, mohl jsem zajet za tebou na kafe, příště napiš sms. Citovat
oddie Odesláno 26. červen 2015 Odesláno 26. červen 2015 Natrhal jsem asi 10kg naprosto špičkových třešní, a vyzkoušel jsem si (na samém vrcholku stromu), že mě pořád ještě unese cca 3cm tlustá (nebo spíš tenká) větev Citovat
Milich Odesláno 26. červen 2015 Odesláno 26. červen 2015 Dneska návštěva letiště Příbram a 2 kola ve Ferrari 458 Italia. Svezení pěkný, jen dráha docela krátká, takže to stejně člověk ani nerozjede Dostal jsem to darem, takže to za to asi stálo Citovat
FrantaCV Odesláno 27. červen 2015 Odesláno 27. červen 2015 Nic moc, "Chčije a chčije" abych použil filmovou repliku. Citovat
Haryk Odesláno 27. červen 2015 Odesláno 27. červen 2015 Příprava na Lyžiádu, a na chvilku odskok na oběd. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.