Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 48 minutami, Petr 3008 napsal:

@Fishman Měl jsem stejný plán, ale práce na zahradě bylo trochu víc, tak se to protáhlo. Snad bude příští prodloužený víkend úspěšnější a zadaří se i posezení u vody 🙂.

Jinak mám za sebou první letošní koupel 😂. V úterý lovíme rybník, potřeboval jsem tam porovnat nějaké vypadané kameny. Pochopitelně mi uklouzla noha... a po hubě jsem se tam pěkně vymáchal 🤣.

Tak něco podobného jsem měl před čtyřmi léty. Zapichával jsem vidličku do mékkého břehu na Staré Dyji a přitom udělal kotoul do vody, kde je ovšem hloubka hned u břehu. Byl červen, už teplá voda, ovšem nebylo se čeho chytit a vylézt. Hadry a boty taky udělají své, žádná sranda. Doplaval jsem na jiné místo a přes utopenou vétev se dostal ven. Mél jsem u sebe i klíče od mé staré 3008, ale přežily to, kde je mimochodem po téměř 12 letech stále původní baterka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

@Hafity Rybník bohužel patří státu a "stará se" krajské hospodářtví, někam ty dotace musí jít 😉. Ale na práci okolo je taky někdo třeba, takže mám klíče od stavidla, klíče od přítoku, běhám tu okolo, čistím, udržuju ok hladinu a krmím rybky, vždycky mi hodí pytle s krmením za vrata a já to tahám jak blb.  Ale jinak dobrý 😄

To je naše panství

P1000687.thumb.JPG.88aff8107880a31b88cf3c43a9cf2a55.JPGP1000645.thumb.JPG.2ff96f553077c63f40a0aa5792ff7648.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Ten dům je naše sídlo. Zámek v pozadí patřil kdysi Schwarzenbergům, v posledních letech se střídají majitelé, ale neděje se tam celkem nic a ani to není přístupné.

Tady máš pohled z druhé strany

P1000689.thumb.JPG.817bb7a84aa3354996de03cb8fd78736.JPGP1000697.thumb.JPG.fc8021bf77175ed48d002264688730f0.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počasí krásné a přitom bych se z toho po.... :D

Už jen to že jsem měl za coupe vozejk bylo hrozný :D 

166181536_765811050785245_475471214468173968_n.jpg

Byl jsem rodičům pomoct s vyklízením sklepa a odvézt všechen bordel.Všechno šlo pěkně ale....

Poslední cesta do separáku a mě se podařilo škrtnout kolem o obrubník, no říkám si snad se nic nestalo...

O pár metrů dále.. V prdeli bych se viděl v tu chvíli :D Ale jak říkám, byl to jinak krásný den :D

 

167756949_437879947493996_8896312991116058266_n.jpg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám. Náš mladej mi taky musí pomáhat, nejlepší zábavou je teď jezdit na kole přes nahrabaný kupky. Potřebuje hrábě i lopatu. :DDnes jsem tak nějak dohrabal zahradu, tu hezčí půlku. :D Rozhrabal zbytky krtinců, dovezl nějakou hlínu z kompostu... Původně jsem chtěl umýt po zimě 5008. Akorát jsem zapomněl, že s ní je Zůza pryč. :mad: Tak mytí bude zítra jestli vydrží počasí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Fruktis napsal:

Po narocnem dni letani po doktorech, konecne taky nejaka prijemna zabava...

 

Smontovano na slunicku, jeste koupit kus masa a kus piva...a muze se vyzkouset..🙃

Weber?  Nebo jen podobný no-name? :) Taky teď plánuji nový gril, i když tentokrát chci jakoby ve stylu válce. Ale nejdřív se musí postavit na zahradě chatka xD

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, PaKr napsal:

@brixtr ty máš tažné na coupé? :o Já jsem nedal ani na sedan (max bych dal sunadávací):)

 

na  tahání jsem používal "stařenku z Boleslavi" (Felicii), teď si pujčuju od kamaráda Dacii:)

Mám no :D

Taky že tu kouli  sundavám protože to vypadá hrozně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do ruční myčky jezdím se svým tak 1x (možná 2x?) ročně. S firemníma a vlastně i se svým jezdím do kartáčů kdykoli usoudím, že se to hodí - což např. při parkování na Letné pod stromy a ptačími hnízdy vychází téměř na každý týden. No a žádná poškození laku po myčce nepozoruju - když auto přežije parkování na ulici, tak kartáčová myčka musí být v OuKeji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...