Rebik Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Vyzkoušel jsem funkčnost návodu, jak se zbavit výzvy odboru dopravy města X při vyfocení radarem. Moje auto řídil otec, jel 60 na 50km/h, klasika radar za cedulí obec ve Vestci u D11. Měl jsem uhradit 1000 Kč nebo naprášit řidiče, což mi přišlo dost, 500 bych asi poslal. Ze všech návodů na netu mi přišel nejdrsnější, ale nejpoužitelnější s osobou, která zemřela. Na první pohled jsem si říkal, že to bude obtížné, někoho zamřelého najít a hlavně ztotožnit. Seznamy pohřbů vydávají velké služby na internetu, ale Praha je komplikovaná, zkusil jsem Budějovice. Našel jsem tři kluky okolo 60 let z malých vesnic a zkusil je dát do živnostenského rejstříku www.rzp.cz. U druhého jsem měl štěstí, malá obec, podnikání odvoz odpadu (předpoklad ŘP), rok narození seděl, obratem jsem vyplnil bonzžádost a odeslal. Je to trochu divné, ale úředník musí před zahájením ověřit, zda stíhaný nezemřel a tedy to na 99% odloží.... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 nemám slov to je jednání-ale je to každého věc edit: to by mě nikdy nenapadlo se vymlouvat na někoho kdo umřel :blicismajlik:roll ale je to tvoje rozhodnutí [upravil dne 1/2/14 16:51 od Gabriel 307] Citovat
Rebik Odesláno 1. únor 2014 Autor Odesláno 1. únor 2014 Umíš číst? Šlo o napraskani otce ne vlastní jednani. Když někdo likviduje ústavní práva, proč bych měl mít ohledy? Citovat
koblih69 Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Tvoje ústavní právo je ho nenapráskat, tak nevím co se rozčiluješ. Tím míň když ty jsi ten co podvádí Citovat
Guest StibTo Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Tedy příliš etické mi to nepřijde .. na druhou stranu já už platil dvě \"automatické\" pokuty od změny v 2013 a pokaždé to bylo do 600 ... tisíc je dost mno .. Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 stačí nabonzovat nějakeho zahraničního kamaráda , také to smetou pod koberec. Citovat
Rebik Odesláno 1. únor 2014 Autor Odesláno 1. únor 2014 Tak nevím jestli chápete o čem mluvím, dostanes výzvu a v zásadě máš tři možnosti, zaplatit jako provozovatel pokutu bez bodů, naprasit řidiče anebo nereagovat, tzn spravni řízení kde máš nějaké možnosti, ale budeš zdlouhavě zápolit se systémem? To ať si u ústavního soudu prokopne nějaký právník. Citovat
Rebik Odesláno 1. únor 2014 Autor Odesláno 1. únor 2014 Petr: možná ale formálně budou posílat někam dopisy, takhle je to ze zákona jasne Citovat
koblih69 Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 A s čím chceš jako zápolit? Jel otec rychle? Jel tak buďte rádi, že máte možnost vyváznout bez bodů... Citovat
MilanF1 Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Já vám nevím, pokuty jsou snad od toho, aby se platily, ne? Ale to je každého věc. Já to nějak obejít, tak to nikde veřejně nešířím. Citovat
Holland Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Někde jsem čet ,že zákony jsou pro blbce:auttak nevím:mad: Citovat
Ducatista Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 prasárna mi přijde bengám ujíždět a ohrožovat u toho x dalších lidí, od chodců až po jiný řidiče. Ale ty pevně namontovaný radary nejsou nic jinýho, než kasička co plní městskou pokladnu... Takže jestli někdo má způsob, jak s nima vyjebat, tak mu fandím. Stítní policajti totiž měří v 99% případů tam, kde je to potřeba a kde to vyžaduje bezpečnost silničního provozu, což se o městských bengách a pevných radarech říct nedá. Jen perlička: moje osobní zkušenost z roku 2012, 2 městký benga v Holešově, vybrali me cca 20m před cedulí označující konec obce, změřili mě cca 50-100 m před koncem obce, rychlost 63 km/h, pokuta 1000 Kč. Před 2 měsíci státní, úplně stejná rychlost, 200 Kč. Už z výše pokuty je vidět, komu jde o bezpečnost silničního provozu a komu o prachy... Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 no na konci mělníku stála dopravka , to mě moc učelne nepřijde , tenkrat jsem se se schreekem zakecal a v další vesnici uhradil 1000 a dva body v čudu. není rozdil jestli MP nebo PČR. Citovat
PAJA106 Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Rebik: na toto téma ti doporučím server http://www.dfens-cz.com/index.php Tady na klubu (a tím se nechci nikoho dotknout) moc nepochodíš. Citovat
Rebik Odesláno 1. únor 2014 Autor Odesláno 1. únor 2014 Dfens znam, ale neuctivam-) Třeba to někomu poslouží, pravda na forum chodím sporadicky, ale tyhle reakce o tématu jak sebou nenechat orat úřadem, moc nechapu. Stalo se z PC forum pro lidi závislé na systému? Citovat
Edison Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Já tak nějak přemýšlím, kdo vlastně rozhoduje o tom, kde má omezení rychlosti smysl a kde ne... Řidič snad??? Nezlobte se na mě, ale ta omezení někdo (někdy) udělal kvůli \"něčemu\". A to \"něco\" může být spousta věcí, které řidič v provozu vůbec vidět nemusí, nemusí si jich všimnout... Prostě jednou tam to omezení je a nejsem oprávněn posuzovat proč... Jsem povinen ho dodržovat. Tak ho dodržuju. Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 tak bud dodržuju uplne vse co je dano a nebo kaslu na všechno takže např rychlost dodržuješ jako Mirek Dušín ale ad technický stav vozidla v souladu se zákonem porušuješ , to nějak nechápu? Citovat
oddie Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Bohužel, v poslední době je až příliš mnoho míst, kde omezení rychlosti \"někdo\" udělal jen a pouze kvůli tomu, aby se tam dalo rejžovat. Viz třeba mediálně známé případy Moravských Budějovic, či Mělníka s desetiletí nepoužívanou vlečkou... Sám mohu dodat zkušenost např. z Roztok, kde jsem pár let bydlel, synáčkové zastupitelstva pořádali závody v centru ulicemi obytné zástavby, jezdili tam klidně kilo, a když náhodou měšťáci přitáhli s radarem, postavili ho do křoví za ceduli, kde ještě 300m není vůbec žádná zástavba, chodník ani nic dalšího, a olepovali ty, co jeli místo 50 vražedných 60, protože nechávali auto zpomalit plynule... Nebo z Nebušic a náhodně rozházených 30 před školou tak blbě, že v jednom směru je 30 a v druhém 50, k tomu byl asi taky děsný \"důvod\", a měřit jsem tam viděl policajty jen a pouze v neděli dopoledne (!), kdy žádné dítě v širokém dalekém okolí není - protože když chodí děti do školy, jezdí tam pomalu všichni a nic moc by se nevybralo. Kvůli \"něčemu\" jak vyšité... Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 museji mit na to školeni , MP v Nera , radar za posledním domem namireny na vrchol kopce, tzn kazdej si prislapne do kopecka a cvak. nemas sanci reagovat to same MP v Měšicích , jen tam je kopeček přes trat odost větší a projistotu rychlost snizena na 40kmv h Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.