Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo pomůže s baterií do kamery?


ozzy56

Recommended Posts

Potřeboval bych pomoc s koupí baterie, Alza,Elektroworld i Datart mi odepsali, že u nich nemají, Panasonic ji přestal vyrábět,ale prý existuje nějaká náhrada jiné značky..., je to sice už starší kamera, ale je plně funkční , kamera je Panasonic NV-GS21, baterie CGR-DU06, to hledání na netu mi moc nejde,nemáte nějaké osvědčené ešopy, kde by se dala koupit? Díky:)

[upravil dne 31/12/13 07:57 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady 720mA http://www.ebay.com/itm/Quality-Battery-Cell-Stocked-CE-HITACHI-CGR-DU06E-1B-750-mAh-7-4-Volts-Li-ion-/181073755527?pt=UK_Camera_Batteries&hash=item2a28d63d87 jsou tam i za půlku, ale je to vždycky sázka... cena cca 280,- poštovné zdarma... klidně ti to objednám.

[upravil dne 30/12/13 20:17 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Oživím toto vlákno a prosím o radu. Chci koupit novou baterii do kamery Panasonic. Původní  725mAh má osm a půl roku, drží, ale ta hodina už je málo. Poradíte, jakou koupit, aby byla kvalitní a vydržela. Nevím, kterou náhradu koupit. Líbila by se mě s více mAh. Otázkou je, jestli více mAh nabije originální nabíječka.

Model No. VW-VBG070

Tahle má nejvíce mAh.  A píšou, že se nabíjí originální nabíječkou.

http://www.baterie-nabijecka.cz/cz-detail-1974-baterie-vw-vbg130-vw-vbg130e-k-vw-vbg130-k-vw-vbg070-vw-vbg260-2200mah-pro-videokameru-pan.html

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...