Medvěd Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 Jít do toho nebo ne? http://aukro.cz/univerzalni-drzak-na-kola-na-auto-i3391438241.html [upravil dne 22/7/2013 21:20 od Medvěd] Citovat
koblih69 Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 Bože co to je? Nacouval do sběrnýho dvora? Citovat
Medvěd Odesláno 12. červenec 2013 Autor Odesláno 12. červenec 2013 Přemýšlím, že bychom něco takového koupili - po pravdě znal jsem jen držáky kol na střechu nebo na kouli a protože tažný nemám, koukal jsem na držáky na střechu. Před chvílí jsem si ale všiml tohohle systemu a nepřijde mi špatný - jen je škoda, že inzerent neinformuje je-li držák zamykatelný, jaký je výrobce..... Nemá někdo s něčím podobným zkušenost? - hlavně mi jde o to jak moc zavěšená kola brání výhledu bočními zrcátky (zadním holt neuvidím nic) a jestli podle Vás cena odpovídá. Thule má něco podobnýho za 7000,- Kč (cca) - bude to určitě jiná liga, ale na tu momentálně kačky nejsou. Citovat
koblih69 Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 U tvého auta (nic ve zlém) nějaká ta promáčklina asi nebude taková tragédie. Na svoje bych to nikdy nedal - stačí prohlídnout způsob uchycení a dobře to dopadnout prostě nemůže. Jinak ta cena není nijak slavná. Prodávají se i levněji... http://www.vapol.cz/cz/produkt/nosic-kol-mistral-na-3-kola-menabo/ ... docela by mě zajímalo jeslti to má homologaci Citovat
Marcel00 Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 to za prve ako kobliha pise a za druhe... vyhega ti to panty na zadnych dverach, a zober si aka vaha na to tlaci ked tam nahadzes tri bajky, ako to bude tlacit na okno... urcite tohle ne. viem ze otocis kazdu korunu, je to viac penazi ako predpokladas vynalozit, ale za mna najlepsim riesenim je tazne + drzak bajkov na tazne... a ked teda variant s taznym ne, tak to uz daj kola radsej na strechu. [upravil dne 13/7/13 00:32 od Marcel00] Citovat
Honza z Nera Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 Ahoj Medvěde. Hele já bych se tomu obloukem vyhnul. Všechno drží na provázkách nebo kurtech či co to je. Jen dole se to opírá o nárazník. Thule ví, proč si za to nechá platit 7000,- a není to jenom tím, že je to \"značka\". Např.na foto je to chycené tím páskem k příčníku, ale kde je nějaký pevný bod? Strávíš hromadu času tím aby jsi to bezpečně přidělal . . . škoda peněz. Jak píše Marcel, kup si držák na střechu třeba od Thule. Velice rychle ho tam dáš, kolo bude dobře držet a ještě ho máš zamčené. Mám toto: http://www.zbozi.cz/vyrobek/thule-proride-591/ a vozím to i Týpku. Citovat
adraj Odesláno 12. červenec 2013 Odesláno 12. červenec 2013 pokud nemáš tažný a ani ho nechceš,tak si radši pořiď ten střešní nosič. Máš haugusy,tak bych to neřešil. Jen nevím kolik ty střešní stojí. Citovat
Bigbadjohn Odesláno 13. červenec 2013 Odesláno 13. červenec 2013 Nejlepší řešení dle mého názoru je na kouli, ovšem je to dost drahý a musí se oficiálně přecvakávat značka a je ztížen přístup do kufru. Ty nemáš tak vysoký auto, takže bych taky šel do toho střešního nosiče. Můj táta ty kola už na střechu neuzvedne a tak si koupil nosič na tažný, ale na to máš ještě 30 let čas Citovat
Medvěd Odesláno 13. červenec 2013 Autor Odesláno 13. červenec 2013 O.K. - děkuju za rady, nepůjdu do toho. Citovat
P607Olda Odesláno 13. červenec 2013 Odesláno 13. červenec 2013 Příčníky z Lidlu za 900 a nosiče Hakr - levné a dobré řešení. Citovat
oddie Odesláno 13. červenec 2013 Odesláno 13. červenec 2013 Já to mám, tohle, v garáži - kolega vedle, když vyklízel, tak mi to dal. Ještě jsem to moc neprohlížel. Někdo z klubu to kdysi vozil, jestli pamatuju, funguje to, akorát první montáž a nastavení je na dlouho. Drží to na popruzích. Zamykatelné to logicky není, dalo by se to ukrást celé s tím bazmekem. Kdybych to nedostal, nekoupil bych si to a ani nevím, jestli to vůbec použiju, možná nakonec jo, 806 má vysokou střechu a kouli nemám, ale na 406 bych o tom neuvažoval a dal držáky na střechu na příčníky, vejdou se tam 4 kola v pohodě. Citovat
Milan+ Odesláno 13. červenec 2013 Odesláno 13. červenec 2013 Jako řešení to špatné není,jezdí toho po světě tisíce a jeden řekne ,že je to špatné a nebrat. Tady máš origo. Thule http://auto.bazos.cz/inzerat/25821743/Thule-Clip-On-9104-drzak-na-tri-kola-na-pate-dvere.php Citovat
Guest servisman Odesláno 13. červenec 2013 Odesláno 13. červenec 2013 Do zadu, bych nedával vůbec max na střechu tam jsem dal 4 kola a pohoda na 406 Citovat
ozzy1 Odesláno 14. červenec 2013 Odesláno 14. červenec 2013 akorát si Medvěde dej pozor na nižší profily průjezdu. Vjížděl jsem takto k našim do dvora a musel jsem podjet víno , co bylo klenuté přes cestu.A jelikož jsem blbé, tak jsem si vůbec neuvědomil, že mám na střeše kolo.Co následovalo nemusím povídat:D Citovat
Péťa Odesláno 14. červenec 2013 Odesláno 14. červenec 2013 Do zadu, bych nedával vůbec max na střechu tam jsem dal 4 kola a pohoda na 406 Máš to odzkoušené? 4 kola je docela hodně. Já radši šel do tohoto: - ale to pro Méďu nemá cenu, nebude si montovat kouli. Citovat
Guest servisman Odesláno 14. červenec 2013 Odesláno 14. červenec 2013 Ano mám kdysy ještě na sedanu 406 , dvě dospělá kola + 2 střední .Dává se to drobet blbě, ale šlo to. Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. červenec 2013 Odesláno 14. červenec 2013 midto aby se za 1000 koupili pricniky a za 300 tri drzaky na kolo z globusu, se resi takove cipoviny..... ja mam ty nejlevnejsi neuzamykatelne drzaky a kolo mam v tom chyceny a potom ocelovym lankem k zahradce a nikdo to neukradne. Ty pseudozamecky od thule se daji vypacit jednim lepsim sroubovakem..... aneb takto mi vypacili rakev. takze jako helma k motorce tak kolo k zahradce ocelovym lankem Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. červenec 2013 Odesláno 14. červenec 2013 Do zadu, bych nedával vůbec max na střechu tam jsem dal 4 kola a pohoda na 406 Máš to odzkoušené? 4 kola je docela hodně. Já radši šel do tohoto: - ale to pro Méďu nemá cenu, nebude si montovat kouli. 4 dospela kola jsem vezl i na strese sveho prvniho vozu skoda forman. a nebyl zadny problem, kdyz pominu rychlost rozjezdu, jizdu do kopce ci spotrebu auta . Dneska bych to dal na vozejk a trada 130 Citovat
Guest servisman Odesláno 14. červenec 2013 Odesláno 14. červenec 2013 s vozíkem 130?? ne každý má vozík i když se dá vypůjčit pokud má kouli Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. červenec 2013 Odesláno 14. červenec 2013 mam u voziku v technickem prukazu 140 maximalni povolenou rychlost. a na voziku vzadu 130 . ale to je jak bych to dnes se 4 kolama a slabym autem resil. To neni medveduv pripad. nema slabe auto a ani 4 kola Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.