reznaluki Odesláno 6. květen 2015 Odesláno 6. květen 2015 Ano, blikají všechny. Zkusím zkontrolovat to relé, popřípadě vyměnit. Všechny kontakty jsem prohlédl a postříkal kontosem. Citovat
reznaluki Odesláno 12. červen 2015 Odesláno 12. červen 2015 Tak vyřešeno. Nakonec úplně zhaslo jedno světlo. Byl to pomalu odumírající kontakt na žárovkové patici pravého zadního světla. A jelikož je tato patice na facelift prakticky nesehnatelná a u Peugeotu se dá koupit jenom celé světlo za strašný peníz, došlo k opravě u elektrikáře. Je to sflikované a opět plně funkční. Blinkry jedou jak mají a světla taky. Citovat
307rg Odesláno 12. červen 2015 Odesláno 12. červen 2015 nj, ale že si mal problém aj so svetlami to píšeš až teraz, predpokladám, že to nevydržal kontakt kostry na zadnom svetlomete, kostra je tam dosť slabá a navyše facelift má väčší trvalý odber lebo používa namiesto jednej žiarovky dve žiarovky koncového svetla, v takom prípade si ti možno aj preblikávalo brzdové svetlo a ani si o tom nemusel vedieť... hlavné je, že už to máš vyriešené Citovat
reznaluki Odesláno 15. červen 2015 Odesláno 15. červen 2015 Jj, když jsem to kontroloval tak to všechno fungovalo a i blikalo, jenom rychleji. Zkoušel jsem to na varovkách, ty dokonce šly normálně. Jediné co jsem nekontroloval byli právě brzdové světla. Citovat
honzap1 Odesláno 22. červen 2015 Odesláno 22. červen 2015 Ahoj všem, také jsem začal řešit problém s páčkami u mé 307. Já mám tentokrát trable s airbagem ve volantu. Měl jsem vyndané pačky ven z auta a při proměřování kabelů, co jdou k airbagu ve volantu, jsem na jednom kabelu naměřil přechodový odpor kolem 10 ohmů, který se samozřejmě měnil s pootočením volantu. Takto vysoký přechodový odpor už stačí, aby řídící jednotka vyhodila chybu airbagu. Rozebral jsem páčky a dostal jsem se až bílému páskovému vodiči, který je v páčkách namotán na pohyblivém bubnu. Bohužel jsem na páskovém vodiči nenašel žádné poškození ani opotřebení, které by mě dovedlo k jádru problému. Jediné, co jsem zjistil, tak bylo místo na páskovém vodiči, které nejvíce při pohybu páskového vodiče ovlivňovalo přechodový odpor vodiče. Jednalo se o plastovou průchodku na otáčivém bubnu, ze které jde páskový vodič z páček ven přímo k airbagu. Chtěl jsem se Vás zeptat, jestli jste už někdo řešil podobný problém s airbagem ve volantu ? Dá se páskový vodič nějak opravit nebo vyměnit ? Je škoda shánět jiné páčky, protože tyto páčky mi fungují bez problémů i klakson troubí a jediný co nejde, je airbag... Mám verzi páček s ESP a dešťovým senzorem. Předem děkuji za Vaše rady a odpovědi. Citovat
Dave_k Odesláno 8. červenec 2015 Odesláno 8. červenec 2015 Neví někdo jestli nefunkční COM může mít vliv na to, že nejde nastartovat auto? Baterie nová, auto točí, ale ani neškytne. Jedná se o 307 break 2.0Hdi 2002. Měl jsem ho na diagnostice a v závadách byla trvalá "komunikace BSI a COM". Na testování nereagovalo z páček nic. Ani klakson. Jinak přes dia auto stíralo, ostřikovalo, svítilo, blikalo i troubilo. Citovat
honzap1 Odesláno 9. červenec 2015 Odesláno 9. červenec 2015 Ahoj, chtěl jsem se Vás zeptat, jestli někdo nevíte, jak velký odpor mám zapojit místo airbagu ve volantu ? Děkuji za rady. Citovat
honzap1 Odesláno 28. červenec 2015 Odesláno 28. červenec 2015 Ahoj, stále se mi nedaří sehnat náhradní páčky s tímto označením: PSA: 965 950 91 XTVERS: PCB HARD 5EDELPHI: 12275624RSOFT: 7FCOFOR: 93 324 NEQ: AM Chtěl jsem se Vás zeptat, jestli někdo nemáte páčky s tímto označením na prodej ? Jak jsem již psal v předchozím příspěvku, mám poškozený smotaný páskový vodič v páčkách a díky tomu mi nefunguje airbag ve volantu. Ještě bych se Vás chtěl zeptat, jestli někdo nevíte, jak velký odpor se má zapojit místo airbagu ve volantu ? Děkuji za odpověď. Citovat
P607Olda Odesláno 28. červenec 2015 Odesláno 28. červenec 2015 (upraveno) Příští pondělí, 3.8. končí dovolená, tak zavolej 583 411 572, je to tady Zábřeh. Umí tam vyměnit páskový vodič za jiný z jinak poškozeného COMu. Máš to sice daleko, ale kdybys měl koupit nový COM, tak toto je přece levnější. Upraveno 28. červenec 2015 uživatelem P607Olda Citovat
misho.1709 Odesláno 25. srpen 2015 Odesláno 25. srpen 2015 Ahoj, jaký máš rok auta? Příčin muže bejt hned několik ale potřebuji vědět jake jsi tam dal páčky!! pak ti mužů poradit co s tim;-) Už nějakou dobu páčky opravuji tak se trochu význam ;-) Vieš dať dokopy aj páčky zo 406, 2003? Citovat
tocy Odesláno 3. květen 2017 Odesláno 3. květen 2017 V 8. 7. 2015 at 21:56, Dave_k napsal: Neví někdo jestli nefunkční COM může mít vliv na to, že nejde nastartovat auto? Baterie nová, auto točí, ale ani neškytne. Jedná se o 307 break 2.0Hdi 2002. Měl jsem ho na diagnostice a v závadách byla trvalá "komunikace BSI a COM". Na testování nereagovalo z páček nic. Ani klakson. Jinak přes dia auto stíralo, ostřikovalo, svítilo, blikalo i troubilo. Zdravím, mám teď podobný problém. Před časem mi na Peugeotu 307 sw 1.6 16v (rv 2002) přestalo fungovat zvukové upozornění směrovek (i všechny ostatní signalizační zvuky v autě). Známý se teď pokoušel zjistit příčinu, hledal malý repráček a přitom odpojoval a zase připojoval nějaké kontakty v místech pod volantem. No a od té doby auto nejde nastartovat - baterie nabitá, startér se točí, ale motor nenaskočí. V servise zkusili připojit páčky z Peugeota 205 a auto nastartovalo. Prý už fungoval i zvuk směrovek. Ale páčky z jiného typu tam samozřejmě nesedí, budu asi muset sehnat ty, které tam patří. Je možné, že nějaká porucha v páčkách má vliv na startování (třeba přes imobilizér)? V příloze foto páček Citovat
pecino Odesláno 19. září 2017 Odesláno 19. září 2017 Zdar, jen jednu malou radu bych prosím potřeboval. Nejdou mi zapnout dálkové, musím hodně přitlačit na páčku a když se jí dotknu nebo zapnu blinkr tak dálkové se přepnou na potkávací. Můžu mít z vraku levné funkční páčky. Já mám pouze ovládání rádia pod volantem zádní mlhovku a aut. denní světla a jinak žádnou automatiku, ESP ani tempomat. A páčky z vraku měly automat na stěrače a světla (tlačítko na levé páčce nevím k čemu je) a navíc přední mlhovky. Bude to fungovat na mém autě? Citovat
ChouLu Odesláno 20. září 2017 Odesláno 20. září 2017 Vrakáč nebrat je to za chvíli to samé, v praze znám člověka co dělá opravy a dává na to i záruku pošleš mu páčky, on ti je obratem opraví a pošle zpět Citovat
pecino Odesláno 20. září 2017 Odesláno 20. září 2017 To je z vraku známého a to auto mělo jen 80tkm a budou za hubičku. Takže pokud by fungovaly tak bych si je nechal. Ale nechce se mi sundávat volant abych to vyzkoušel. Citovat
pajas502 Odesláno 20. září 2017 Odesláno 20. září 2017 Bez sundání volantu odzkoušíš v pohodě , pokud máš shodné funkce na obouch páčkách. Stačí sundat spodní kryt pod volantem, odpojit konektory a připojit na ně druhé páčky Citovat
307rg Odesláno 20. září 2017 Odesláno 20. září 2017 A ten jeho vrak je tiež starý model? Má nejak málo km. Citovat
pecino Odesláno 21. září 2017 Odesláno 21. září 2017 jj, starý model r.v. 2002 a je to první majitel od začátku a koupeno v ČR. No ty páčky právě mají jiné funkce, mají navíc u stěračů polohu auto, a u světel zapínaní přední mlhovky a na levé páčce ještě tlačítko jako na PP, které nevím na co je. Citovat
pajas502 Odesláno 21. září 2017 Odesláno 21. září 2017 Páčka na světla bude v pohodě, ale na stěrače poloha Auto je pro dešťový senzor a pak 2 rychlosti stírání, tam bude asi problém. A COMM jako takový má nebo nemá ESP ( z vraku a tvoje páčky)??? Tlačítko na levé páčce je na aktivaci světelného senzoru Citovat
pecino Odesláno 21. září 2017 Odesláno 21. září 2017 ESP já nemám, a vrak nevím jestli měl. Nevím jak to poznat Citovat
307rg Odesláno 21. září 2017 Odesláno 21. září 2017 Neberte ma doslovne, nie som odborník, ale podľa mňa ak majú rovnaké konektory tak by funkcie navyše nemali vadiť, samozrejme možno bude treba niečo nakonfigurovať pomocou diagnostiky. Bez skúšky to asi ťažko niekto zistí, no ale ak sú známeho pôvodu, málo používané a za dobrú cenu tak by som sa toho tak nebál, prinajhoršom ich ponúkneš niekomu a zoženieš si iné, samozrejme nové sú najlepšie. Rok 2002 mal ešte známy problém so smerovkami ale predpokladám, že ich v záruke ešte stihol vymeniť ( aj keď to problém celkom nevyriešilo) ale s tým sa dá žiť, prípadne to opraviť. pecino ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.