oddie

Za kolik tankujete?

897 posts in this topic

Ja ano  ;)  usetri  :D

Take jezdime pro plnou jen co Pc ohlasi dojezd kolem 200km

V sobotu PL StatOil "lepsi nafta" 4,34zl/l 

ONO Cheb nafta 25.90 Kč a to už je dost slušný..:)

V 6/2/2017 at 12:20, Berkoff napsal:

Dnes Poděbrady Benzina nafta Efekta 25.90Kč.Snížení bude ještě následovat,tak to už je zase hodně slušný.

V 12. 6. 2017 at 23:37, vendelinek napsal:

V pátek u Benziny 30.10 kč benz 95 ,do plna jako vždy ,nechápu jedince, co jezdeji k benzině pro za 300  nebo pěti kilo :myslim

Odesláno z Samsung J 5

tak já třeba beru pokaždé za 1000,- a vystačí mi to asi na 2 týdny ježdění do práce a couračky. Zase brát plnou a mít mrtvou zátěž se mi moc nechce mít. Ale souhlasím s tím braním phm za 300-500 někdo i za 200 to je fakt na palici, protože ty prachy stejně pak vrazím zase do benálu a jezdit furt na čerpačku by mě fakt nebavilo.

Verva100 teď zas v Praglu na Benzině byla za 33, nu což, plná nádrž i tak ...

Před hodinou, KingSpade napsal:

tak já třeba beru pokaždé za 1000,- a vystačí mi to asi na 2 týdny ježdění do práce a couračky. Zase brát plnou a mít mrtvou zátěž se mi moc nechce mít. Ale souhlasím s tím braním phm za 300-500 někdo i za 200 to je fakt na palici, protože ty prachy stejně pak vrazím zase do benálu a jezdit furt na čerpačku by mě fakt nebavilo.

Mrtvá zátěž v běžném provozu?:myslim:D

já zas někde odposlechl, že někdo netankuje plnou, protože kdyby mu ukradli auto, aby s ním zloděj moc nenajel...:mrk:D

KingSpade--možná bere jen za 200 proto, že se mu líbí pumpařka a chce s ní mít nejen TECHTLE, ale i MECHTLE :)

Tak jsem se teda taky nechal zviklat a vzal jsem jen asi za litr :) Teda spíš proto, že teď auto moc jezdit nebude, zase tak za měsíc... 29,60 u Globusu

před 3 hodinami, minimaxa napsal:

to bude, až bude za 21,- :P

Já to za to už mám.:P

V 6/17/2017 at 22:28, KingSpade napsal:

Jo, taky beru vetsinou za castku kolem litru... ale hlavne proto ze nerad vyjizdim nadrz do prazdna v beznem provozu...

Ve čtvrtek u nás na dvoře (DPP) nafta   25,89 Kč/l.   Venku na silnici je okolo 29 Kč/l.

A k tomu tankování za pár set korun, myslím si že to je fakt divočina pokud auto jezdí každej den tak to nemá smysl a o mrtvý váze ve voze no tak to už je fakt úlet. Auto je konstruované na to aby sneslo tu zátěž jak je napsáno v techničáku. Ano je pravda že když jsem nedávno něco stěhoval a pak jsem jezdil asi tři týdny bez zadních sedaček a bez věcí které běžně tahám sebou tak byla spotřeba příznivější cca o 0,3-0,4 L/100 km  ale to je v běžném způsobu používání auta téměř irelevantní údaj. Možná dokážu pochopit když někdo parkuje na místě kde to z bezpečností není nejlepší a nejezdí každý den ale spíš jen na víkend tak že auto do auta natankuje v pátek před odjezdem o trochu víc než má v plánu vyjet a pak to v neděli zase odstaví skoro suché ale i to je vcelku extrém.

Edited by Vena garážmistr