Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
V 5. 10. 2024 at 20:30, radim.1008 napsal:

Dnes EuroOil Borohrádek Optimal diesel bez biosložek za 32,90,-. :)

Už nám to zase leze nahoru. :nevim

Letohrad EuroOil Optimal diesel bez biosložek za 33,40,-. :nevim

IMG20241025145653.jpg

Odesláno
V 1. 10. 2024 at 16:48, radim.1008 napsal:

Orlen :P Žamberk Efecta 95 35,50,-. Jen tak dál s tím zlevňováním. :D ⬆️

IMG_20241001_164527.jpg

Dnes Orlen Žamberk Efecta 95 za 35,50,-. Cena stále stejná jako před měsícem. ⬆️ :super

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Taky poslední dva - tři měsíce tankuju v Lbc na Globusu nebo na Primu za 32,90 Kč/l - je to zajímavé, že se cena nehýbe.

Na MOL bych netankoval, ani kdyby mi svítila rezerva... :blicismajlik

Odesláno

Poslední tankování LPG zn Tomegas na T-Ono litr  16,9kč. jinak třikrát na Orlen  Vervu 100 litr 40,5kč obojí v J.Hradci. Ale třeba v sobotuv Prostějově naproti hřbitovu vedle pohřební síně  byla Verva 100 za 40,90 kč

  • O 1 měsíc později...
Odesláno
V 25. 10. 2024 at 16:43, radim.1008 napsal:

Už nám to zase leze nahoru. :nevim

Letohrad EuroOil Optimal diesel bez biosložek za 33,40,-. :nevim

Zase víc. :D :roll

Letohrad EuroOil Optimal diesel bez biosložek za 34,70,-. :nevim

IMG20250115145141.jpg

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
Odesláno

Tankoval jsem naposledy do 5008 někdy v lednu a do 308 začátkem února :super. Na začátku roku jsme totiž zjistili (potkali se v Lidlu:aut), že můj kolega co dělá na stejné směně bydlí taky ve Frýdlantě už skoro rok. Takže se střídáme po týdnu a tankování se tak o polovinu snížilo :papa

Odesláno
před 5 hodinami, pavelu96 napsal:

Tankoval jsem naposledy do 5008 někdy v lednu a do 308 začátkem února :super. Na začátku roku jsme totiž zjistili (potkali se v Lidlu:aut), že můj kolega co dělá na stejné směně bydlí taky ve Frýdlantě už skoro rok. Takže se střídáme po týdnu a tankování se tak o polovinu snížilo :papa

Já to mám taky tak,jen stále vozím,nikdo nemá auto a noty,takže z příplatku na cestu co nám platí firma,tak přispívají ještě na pažouta . Za mě dobrý. A už nemám odpočet,to bylo taky dobrý.

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...