Péťa Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 To je od rána. Prý je tam šílená fronta. Potřebuji natankovat zítra ráno v 6:15 hod, tak jsem zvědavej, jak dopadnu, jestli bude co. radim.1008 a Radek Hurvajz ohodnotil 2 Citovat
radim.1008 Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 před 11 minutami, pavelu96 napsal: Jako že přešli na polské ceny? Protože na polské straně jsou vyprodaný, co jsem četl. Tak se chytli asi příležitosti. pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 To se tam snad zajdu podívat na vlastní oči Citovat
rhinos Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 to bude asi na BAN ale to určitě vyslal jasný signál a domluvil ten jehož jméno se nevyslovuje ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
Dix1 Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 To bylo na Radka Hurvajse,ale než se mě odeslalo,tak už jste to překecaly. Citovat
PaKr Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 (upraveno) Jj v pohraničí zlevnili: https://polar.cz/zpravy/moravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/11000039378/lide-cekaji-fronty-na-tankovani-cerpaci-stanice-u-hranic-totiz-v-nedeli-vyrazne-zlevnily Upraveno 1. říjen 2023 uživatelem PaKr Citovat
MJSytic Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 Určitě "neslevnili" pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 před 5 minutami, Dix1 napsal: už jste to překecaly. Fakt, ty ženský tady všechno překecaly (konec hodiny pravopisu) ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 (upraveno) https://crzpravy.cz/doprava/ceske-benzinky-orlen-zlevnily-u-hranic-na-3290-ridici-stoji-fronty/ Stejně tak v Králikách. Upraveno 1. říjen 2023 uživatelem Péťa Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 před 2 hodinami, Dix1 napsal: To bylo na Radka Hurvajse,ale než se mě odeslalo,tak už jste to překecaly. Kdo je Hurvajs?? Jsem Hurvajz.... Radek Hurvajz Ty jsi tim přispěvkem rozbil uplně všechno pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
dýzl Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 T-ONO Jiráskovo předměstí 619/III, J.Hradec -LPG 27,51 l á14,50kč. Celkem 399kč. Jedu dálkovou-JH-Liberec a zpět tak jsem zvědav na spotřebu, zda dojedu na LPG i domů nebo budu muset na béňo. Jinak ropa a N95 tamtéž za jednotnou cenu 38,9kč/litr Citovat
Goldinka Odesláno 1. říjen 2023 Odesláno 1. říjen 2023 (upraveno) před 2 hodinami, radim.1008 napsal: https://crzpravy.cz/doprava/ceske-benzinky-orlen-zlevnily-u-hranic-na-3290-ridici-stoji-fronty/ Stejně tak v Králikách. V Krkonoších je cena nafty a benzínu stále 39,50 (ORLEN ve Svobodě n/Ú) a to jsme pár km od první polské benzínky. Orlen v Lubawce "zakázal" tankovat klasický benzín a naftu, bo tam Češi ucpávali ulici Upraveno 1. říjen 2023 uživatelem Goldinka Citovat
pavelu96 Odesláno 2. říjen 2023 Odesláno 2. říjen 2023 https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-radost-nad-levnym-benzinem-v-pohranici-skoncila-ceny-opet-vyrostly-40445352 Konec akce Citovat
ozzy56 Odesláno 2. říjen 2023 Odesláno 2. říjen 2023 ceny spadly už včera večer, já to ještě stihl, a to mi žena říkala ať jedu dál, natankuješ zítra... , ale kdo bydlí blízko hranic, tak no problem (zatím) pavelu96 a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 5. říjen 2023 Odesláno 5. říjen 2023 Dnes ráno Orlen 5,99 Zl - nafta i benzin. Jsou dva proti sobě přes cestu, nový neměl ani kapku, starý v pohodě úplně vše. pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 9. říjen 2023 Odesláno 9. říjen 2023 9.10.2023 ráno, Shell měla obojí 6,35 - to jsem nefotil pavelu96, Lihous a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
ozzy56 Odesláno 9. říjen 2023 Odesláno 9. říjen 2023 já byl v sobotu a Orlen benzin i nafta za 5.99, ale nově u stojanu stál chlapík a tankoval--prý max. 100 litrů na auto... Citovat
Péťa Odesláno 14. říjen 2023 Odesláno 14. říjen 2023 Auchan, Walbřich ozzy56 a Lihous ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.