vendelinek Odesláno 30. duben 2022 Odesláno 30. duben 2022 Včera při cestě jen na doplnění u BENZINY N95 za 43.50kč /l Citovat
sitler Odesláno 30. duben 2022 Odesláno 30. duben 2022 (upraveno) Diesel za 42.9/l ... samoobsluzna Benzina-Orlen Podebrady. Oproti pumpe primo na dalnici o 3-4Kc/l lepsi cena ... Oproti beznym cenam o 1-2 koruny. Levnejsi naftu jsem nikde moc nevidel (mozna tank ono) Upraveno 30. duben 2022 uživatelem sitler Citovat
Péťa Odesláno 3. květen 2022 Odesláno 3. květen 2022 Dnes ráno Shell Kudowa (hned za hranicema) stejná cena za N95 a "lepší" N95+, cca 36,50 zbynek..s, Lihous a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
ozzy56 Odesláno 4. květen 2022 Odesláno 4. květen 2022 já byl včera v PL na Shellce (byla nejlevnější--6.69), je to fungl nová pumpa -- dostal jsem plyšáka , proti Mošnovu cena minus 5 Kč na litru benzínu zbynek..s ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 4. květen 2022 Odesláno 4. květen 2022 Jestli to takhle půjde dál, tak budu v tom PL tankovat pořád. ONO zase zdražilo pavelu96 a Lihous ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 4. květen 2022 Odesláno 4. květen 2022 Zatím se stále držím. Ještě tam mám půlku. Až dojde, obnovím Lítačku Se 4 na začátku tu naftu prostě nechci Citovat
zbynek..s Odesláno 4. květen 2022 Odesláno 4. květen 2022 @ozzy56 prosím tě, která pumpa to je díky za info Citovat
Ferry Odesláno 4. květen 2022 Odesláno 4. květen 2022 před 1 hodinou, MJSytic napsal: Zatím se stále držím. Ještě tam mám půlku. Až dojde, obnovím Lítačku Se 4 na začátku tu naftu prostě nechci To to rovnou postav na spalky a pneu prodej, at ti nezpuchri v garazi, lip uz asi nebude Ja budu muset co nejdriv vyvarit 406 a vratit ji na znacky do provozu, abych jezdil aspon na lpg, focus si bere zpet zena a 806 honit denne 100km za 9 benzinu, to fakt ne Péťa ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 4. květen 2022 Odesláno 4. květen 2022 před 19 minutami, zbynek..s napsal: @ozzy56 prosím tě, která pumpa to je díky za info je v Prudniku, severozápadně od Osoblahy, staví se tam nový shopping park Citovat
rhinos Odesláno 4. květen 2022 Odesláno 4. květen 2022 (upraveno) před 11 hodinami, Péťa napsal: Jestli to takhle půjde dál, tak budu v tom PL tankovat pořád. ONO zase zdražilo to je příprava na snížení spotřební daně Upraveno 5. květen 2022 uživatelem Péťa Smazán obrázek z citace Péťa ohodnotil 1 Citovat
zbynek..s Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 před 8 hodinami, ozzy56 napsal: je v Prudniku, severozápadně od Osoblahy, staví se tam nový shopping park Tak to mám z Ostravy trochu z ruky, jedině jet rodinou na výlet do Osoblažska Citovat
jarokare Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 před 11 hodinami, MJSytic napsal: Se 4 na začátku tu naftu prostě nechci Neboj , za chvíli bude s pětkou ozzy56 ohodnotil 1 Citovat
sitler Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 Dneska jsem koukal na Molce, ze prej 47.20 za naftu... tvl, koupl jsem si tam kafe a na tankovani se vykaslal. Se asi zblaznili... Citovat
Medvěd Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 (upraveno) Tankuju vždy jakmile se mi rozsvítí hladový oko a tak si luxus typu tady nenatankuju nedopřávám. Holt tam tu plnou nádrž 1x (2x) za měsíc pošlu, zatím na to ještě mám Upraveno 5. květen 2022 uživatelem Medvěd Citovat
MJSytic Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 před 13 hodinami, Ferry napsal: Ja budu muset co nejdriv vyvarit 406 a vratit ji na znacky do provozu Všechno zlé je pro něco dobré. Alespoň bude další 406 na silnici Citovat
davidse Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/paliva-v-cesku-dal-zdrazuji-40395972 Citovat
sitler Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 @Medvěd tak ja tam jel cilene pro to kafe, ale riakl jsem si, ze kdyz uz tam jsem, ze bych nabral... ale kdyz jsem videl cenu, tak jsem usoudil, ze ne , ze do hladovyho oka mam asi 100km jeste a tak si naberu jinde za min . Akorat ze tu plnou beru tak kazdej tejden no.. a ono se to nascita kdyz to umi udelat 150-200 na nadrzi Citovat
ozzy56 Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 (upraveno) kafe mají na Molce dobré jinak jde to pomalu nahoru i v tom Polsku, dneska jsem tam jel se sousedem ukázat mu co a jak , kde jsou pumpy, obchody atd. a všude vyšší ceny než v úterý Upraveno 5. květen 2022 uživatelem ozzy56 Citovat
radim.1008 Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 (upraveno) Žamberk, netankoval jsem, jen jsem čekal na odvoz. Upraveno 5. květen 2022 uživatelem radim.1008 Citovat
Medvěd Odesláno 5. květen 2022 Odesláno 5. květen 2022 Radim - asi o čtyři a půl koruny levnější než když jsem tam ondyno tankoval já radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.