Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Diesel za 42.9/l ... samoobsluzna Benzina-Orlen Podebrady. Oproti pumpe primo na dalnici o 3-4Kc/l lepsi cena :D  ... Oproti beznym cenam o 1-2 koruny. Levnejsi naftu jsem nikde moc nevidel (mozna tank ono)

Upraveno uživatelem sitler
Odesláno

Zatím se stále držím. Ještě tam mám půlku. Až dojde, obnovím Lítačku :aut Se 4 na začátku tu naftu prostě nechci :D 

Odesláno
před 1 hodinou, MJSytic napsal:

Zatím se stále držím. Ještě tam mám půlku. Až dojde, obnovím Lítačku :aut Se 4 na začátku tu naftu prostě nechci :D 

To to rovnou postav na spalky a pneu prodej, at ti nezpuchri v garazi, lip uz asi nebude 😛 Ja budu muset co nejdriv vyvarit 406 a vratit ji na znacky do provozu, abych jezdil aspon na lpg, focus si bere zpet zena a 806 honit denne 100km za 9 benzinu, to fakt ne

Odesláno (upraveno)
před 11 hodinami, Péťa napsal:

Jestli to takhle půjde dál, tak budu v tom PL tankovat pořád. ONO zase zdražilo :(

to je příprava na snížení spotřební daně 🙂

Upraveno uživatelem Péťa
Smazán obrázek z citace
Odesláno
před 8 hodinami, ozzy56 napsal:

je v Prudniku, severozápadně od Osoblahy, staví se tam nový shopping park 😉

Tak to mám z  Ostravy trochu z ruky, jedině jet rodinou na výlet do Osoblažska🤔👍

Odesláno (upraveno)

Tankuju vždy jakmile se mi rozsvítí hladový oko a tak si luxus typu tady nenatankuju nedopřávám. Holt tam tu plnou nádrž 1x (2x) za měsíc pošlu, zatím na to ještě mám

Upraveno uživatelem Medvěd
Odesláno
před 13 hodinami, Ferry napsal:

Ja budu muset co nejdriv vyvarit 406 a vratit ji na znacky do provozu

Všechno zlé je pro něco dobré. Alespoň bude další 406 na silnici :) 

Odesláno

@Medvěd tak ja tam jel cilene pro to kafe, ale riakl jsem si, ze kdyz uz tam jsem, ze bych nabral... ale kdyz jsem videl cenu, tak jsem usoudil, ze ne :D , ze do hladovyho oka mam asi 100km jeste a tak si naberu jinde za min :D  . Akorat ze tu plnou beru tak kazdej tejden no.. a ono se to nascita kdyz to umi udelat 150-200 na nadrzi :D 

Odesláno (upraveno)

kafe mají na Molce dobré :super

jinak jde to pomalu nahoru i v tom Polsku, dneska jsem tam jel se sousedem ukázat mu co a jak , kde jsou pumpy, obchody atd. a všude vyšší ceny než v úterý 🤠

Upraveno uživatelem ozzy56

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...