jarokare Odesláno 24. září 2021 Odesláno 24. září 2021 před 5 hodinami, sitler napsal: ne, musis s tim k terminalu K terminálu nemusíš , když si do tý aplikace přidáš Tankartu , tak v pohodě platíš u stojanu se slevou , už takhle platím přes rok a funguje to rychle a nemusíš stát frontu u pokladny Citovat
Návštěvník Odesláno 24. září 2021 Odesláno 24. září 2021 Jo jo, musím říct, že do teď to fungovalo bez zaváhání. Spíš mě štve, že si musím tisknout účtenky ale co už Jinak mohli to udělat tak, že by to bralo peníze rovnou z debetky co je přidána a ne formou dobíjení a další věc je, že když platíš na terminálu pomocí Tank Easy, tak ti jejich koníci měli být přidáni okamžitě a ne ještě skenovat QR z Appky. Citovat
Lihous Odesláno 26. září 2021 Odesláno 26. září 2021 Ma oblibena v PL sleva na 40l 9,99zl A cena ? Konecne to slo nahoru 6.14 ale zlota i v jejich ne zrovna dobre smenarne 5,70Kc/zl Citovat
Medvěd Odesláno 27. září 2021 Odesláno 27. září 2021 OMV ve směru těsně před Teplicema Diesel Max Motion 36,50 Citovat
BubakGS Odesláno 27. září 2021 Odesláno 27. září 2021 (upraveno) ...nevim a je mi to jedno... ..beru premiovou naftu (aspon doufam)... ... hlavne se modlim, aby aspon byla pokud mozno kvalitni a jednou mi nezkurwila motor.. Upraveno 27. září 2021 uživatelem BubakGS Medvěd ohodnotil 1 Citovat
ozzy56 Odesláno 27. září 2021 Odesláno 27. září 2021 mám to taky tak--beru vždycky za 500 a víc mě nezajímá BubakGS ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 27. září 2021 Odesláno 27. září 2021 (upraveno) Osobně tankuju jakmile se rozžne hladovec a vždy do plna, přičemž cílím na velké pumpy a aditivovaná (prémiová) paliva. Cenu jsem tu dnes postnul v rámci zahnání nudy, když jsem čekal v Dubí a všiml jsem si tohoto vlákna. Upraveno 27. září 2021 uživatelem Medvěd Pepito ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 27. září 2021 Odesláno 27. září 2021 (upraveno) před 1 hodinou, ozzy56 napsal: mám to taky tak--beru vždycky za 500 a víc mě nezajímá Vždy za 500 ? Nevěřím - v dobách, které tu občas zmiňuješ, by Ti za 500 přetekla nádrž Upraveno 27. září 2021 uživatelem Medvěd zbynek..s, ozzy56 a Pepito ohodnotil 3 Citovat
Milan+ Odesláno 27. září 2021 Odesláno 27. září 2021 (upraveno) Většinou beru optimal na EuroOil,do soukromého,dnes služební tady v silnicích,jelikož už mají samé nové auta a techniku,tak věřím,že nekupují žádnou sra..u,byla za 31,2 a odjíždím a všimnul jsem si že v Tescu 30,3. Tam asi problém také není,jak říkal bývalý soused co má éro,tak Tesco mi na rozdíl od Shell dá i nějaký přípis na palivo,asi to potřebují,když jdou nahoru. Upraveno 27. září 2021 uživatelem Milan+ Citovat
Milhausekkk Odesláno 1. říjen 2021 Odesláno 1. říjen 2021 Tankuju u Benziny Vervu100 protože chci dopřát autu, no spíš minimalizovat škody při přimovstřikovém motoru a pravidelných krátkých nájezdech do a z práce... poslední čerpání 38,30 Kč/l a to před pár měsíci bylo za 32 a něco... jó pokrok nezastavíš JendaB ohodnotil 1 Citovat
Charlie 607 Odesláno 1. říjen 2021 Odesláno 1. říjen 2021 Včera Zdice EuroOil OptimalDiesel bez bio za 32,40 tak jsem si sosnul 104 litránků. Citovat
Lihous Odesláno 2. říjen 2021 Odesláno 2. říjen 2021 Dnes ma oblibena v Pl - lepsi nafta 6,14zl Citovat
radim.1008 Odesláno 2. říjen 2021 Odesláno 2. říjen 2021 (upraveno) Dnes jsem si pustil žilou. V 23. 8. 2021 at 21:49, radim.1008 napsal: V pátek vlastně Týniště nad Orlicí EuroOil Optimal Diesel bez bisložek 31,70,-. Týniště nad Orlicí EuroOil Optimal Diesel bez biosložek 32,40,-. V 27. 8. 2021 at 23:38, radim.1008 napsal: Žamberk Benzina Efecta 95 33,30,- víkendová cena. V týdnu +0,50,-. Žamberk Benzina Efecta 95 34,20,- víkendová cena. V týdnu +0,50,-. Upraveno 3. říjen 2021 uživatelem radim.1008 Citovat
Lihous Odesláno 9. říjen 2021 Odesláno 9. říjen 2021 Dnes ma oblibena v PL ale cena je uz mene dobra - dnes bez "rabatu" a 6,24zl - zpozdeni ale uz i tam to strme frci smerem vzhuru. Citovat
vendelinek Odesláno 15. říjen 2021 Odesláno 15. říjen 2021 Před chvilkou Benzina 95ka 36.50kč Citovat
ozzy56 Odesláno 15. říjen 2021 Odesláno 15. říjen 2021 dnes Mošnov, bo sem jel kolem, cena BA95 je 33.50 Kč Citovat
PaKr Odesláno 15. říjen 2021 Odesláno 15. říjen 2021 Tak premium už je přes 40. Ještě jsem viděl dvě pumy s LPG za 17, 40. Citovat
Návštěvník Odesláno 15. říjen 2021 Odesláno 15. říjen 2021 (upraveno) Aaa to je ta pumpa v Novém Jičíně směrem na Frýdek Místek že? U nás je Verva100 ještě za 38,90 ale zrovna dnes jsem si říkal, že 40,- Kč je za rohem. To je teda hnus. Další věc co pozoruji je, že se nůžky mezi 95 a 100 čím dál víc rozevírají. A to jsem si teď uvědomil, že 40,40 je víkendová cena?! Upraveno 15. říjen 2021 uživatelem Návštěvník Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.