Agrafik Odesláno 30. leden 2019 Odesláno 30. leden 2019 Eurooil - nafta bez bio 31.70, dražší než benzín. Citovat
Pacho69 Odesláno 31. leden 2019 Odesláno 31. leden 2019 Eurooil má pěknou apku na mobil, jsou v ní ceny na každý pumpě i jak mají otevřeno. Protože tankuji skoro výhradně tam, docela ji využívám. Ano, stále je to tak, že nafta je dražší než benzin. Tady v Praze to některý pumpaře irituje tak, že to "dorovnávaj". pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Pacho69 Odesláno 4. únor 2019 Odesláno 4. únor 2019 (upraveno) llug: já v Insbrucku, obvykle tady https://goo.gl/maps/R8CDy2AxbGP2 před ní je ještě Shell a Eni, a naproti Avanti. Výhodou je, že cenu na OMV vím předem z webu (https://www.omv.at/de-at/tankstellen/tankstellenfinder) nebo apky. Avanti bývá ještě o chlup levnější. Rozdíl je klidně 0,3€/l méně oproti pumpě na dálnici (nafta - dnes 1.194 insbruck / 1.539 Brenner) Upraveno 4. únor 2019 uživatelem Pacho69 Citovat
llug Odesláno 4. únor 2019 Odesláno 4. únor 2019 (upraveno) jj díky to sem měl na mysli abych nemusel v italii dotankovávat a vyšlo i z5 .V létě když jezdíme dolů tak tankuju ve furnitz na shell. Tady to neznám díky za info Upraveno 4. únor 2019 uživatelem Péťa Necituj předchozí příspěvek Citovat
ozzy56 Odesláno 4. únor 2019 Odesláno 4. únor 2019 včera na shellce byla nafta levnější než u globusu já tankoval u globusu, bo je dříve Citovat
Pacho69 Odesláno 4. únor 2019 Odesláno 4. únor 2019 (upraveno) Ilug: jj, pokud jedeme na východní pobřeží Italie, tankuju ve Villachu u OMV naproti superchargeru Tesly. Zas povětšinou proto, že si mohu zjistit, za kolik mají paliva. jinak koukam, že avanti má taky čerpačky s cenama: http://www.avanti.at/portal/01/avanti_at/avanti/avanti/schnell/schnell-tankstelle-finden/!ut/p/b1/dcxLDoIwFADAs3gA86gtIsvyCWig8qkKbEilihBFVALK6dXErdtZDGSQIqJiHS8wUSGBrBF9VYquujbiDLE8fC2b55qikxlWZrpjrGyFOjZXV56KHIpgB4lC8rhetP6rS7zR7Hk9hk9mUeRzc3hY4ci6fSC30cag5nMo6jUw93o5QPqptf-1BvxX46VflDmSx41nShFwn_Rj_Ghv9whZFEf1wI2eeUXLwmqHAj2xpRuFlBuNe4JLKqZOOZm8AaVo9Vc!/#Z7_709423029OFC20AR4HFSDU00J4 Upraveno 4. únor 2019 uživatelem Pacho69 Citovat
pavelu96 Odesláno 22. únor 2019 Odesláno 22. únor 2019 (upraveno) Dnes Eurooil LBC Diesel - 30,50,-Kč/l a natural 29,90,-Kč/l Prim Diesel 29,90,- Kč/l a natural 28,90,- Kč/l Vzal jsem Eurooil bez biosra*ky Upraveno 22. únor 2019 uživatelem pavelu96 Citovat
mmartinkovic Odesláno 22. únor 2019 Odesláno 22. únor 2019 Benzinol TR Diesel 1,199€ s Benzinol kartou - 0,01€ N 95 1,212€ tusim Dalioil TR diesel 1,169€ N 95 1,199€ Citovat
Péťa Odesláno 22. únor 2019 Odesláno 22. únor 2019 V Hronově dnes Eurooil zdražil naftu na 30,90 a N95 na 29,90. Já dnes bral v Polsku u Shellky N95 za 29,20, u ONO je za 28,50. Citovat
pavelu96 Odesláno 5. březen 2019 Odesláno 5. březen 2019 Dnes Eurooil LBC Diesel - 30,90,-Kč/l Nechápu, proč je to zase po 14ti dnech dražší? Citovat
Péťa Odesláno 14. březen 2019 Odesláno 14. březen 2019 EuroOil nám včera zdražil naftu na 31.30 Citovat
vendelinek Odesláno 14. březen 2019 Odesláno 14. březen 2019 (upraveno) Předevčírem na Benzině jinam nejezdím 95ka 30.50 kč Nafta 31.10 kč ,myslim Upraveno 14. březen 2019 uživatelem vendelinek Citovat
MJSytic Odesláno 14. březen 2019 Odesláno 14. březen 2019 Netankoval jsem, ale všiml jsem si, že Globus Čakovice Nafta 29,50 a Benzín 28,50. To je myslím slušný trucker1245 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.