Veverka Odesláno 8. červenec 2016 Odesláno 8. červenec 2016 Jak velkou máš nádrž (a peněženku)?! Citovat
radim.1008 Odesláno 8. srpen 2016 Odesláno 8. srpen 2016 Žamberk Benzina N95 28,50,-. Po cestě na jih se cena dnes zvyšovala. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
Vena garážmistr Odesláno 8. srpen 2016 Odesláno 8. srpen 2016 V pátek v práci NM 25,37 Kč/L a u globusu v Čakovicích NM 26,30 a ta lepší + koruna. Citovat
Milan+ Odesláno 8. srpen 2016 Odesláno 8. srpen 2016 Včera Vys.Mýto Eurooil 26,50 a bude ještě méně. Citovat
John Odesláno 8. srpen 2016 Odesláno 8. srpen 2016 Brno Globus klasika Nafta 26.4,- Drive 27.4,- Citovat
enikybeniky Odesláno 13. srpen 2016 Odesláno 13. srpen 2016 Při cestování jsem narazil v Náchodě na Benzině na Pražské na N95 za 27,90, což je kromě ONA zatím asi bezkonkurenční. Hned jsem doplnil půlku nádrže do plna. :-) Citovat
Lihous Odesláno 14. srpen 2016 Odesláno 14. srpen 2016 Vcera s vecerem PL SatatOil MILES+ Disel / drive DiselGold 4,38zl Citovat
radim.1008 Odesláno 14. srpen 2016 Odesláno 14. srpen 2016 Včera ONO Milovice u Hořic N95 26,90,-. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
Péťa Odesláno 14. srpen 2016 Odesláno 14. srpen 2016 před 13 hodinami, enikybeniky napsal: Při cestování jsem narazil v Náchodě na Benzině na Pražské na N95 za 27,90, což je kromě ONA zatím asi bezkonkurenční. Hned jsem doplnil půlku nádrže do plna. :-) Obvykle nejdražší benzinka, ale kvůli rozkopané silnici museli zlevnit, aby k nim vůbec někdo zajel. Citovat
enikybeniky Odesláno 14. srpen 2016 Odesláno 14. srpen 2016 Taky je pravda, že jsem si to 2x objel, než jsem tam trefil :-D Ad ONO, nemají náhodou všude ceny stejný? Citovat
Agrafik Odesláno 14. srpen 2016 Odesláno 14. srpen 2016 Pár posledních tankování . Verva - 29.30, Crodux Maxpower - 30.50, Ina Europlus - 31.10, Eurooil + VIF - 27.20. Žádný praktický rozdíl jsem nezpozoroval. Citovat
Vvitty Odesláno 16. srpen 2016 Odesláno 16. srpen 2016 Luxembourg, vcera 0.922 EUR / litr nafty. Dalsi takovou cenovku jsem potkal az na ONU v Nyranech... kazdopadne trasa LX - CZ za tisicovku docela ujde. Citovat
radim.1008 Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 V sobotu v noci Opava Benzina N95 28,90,-. Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
agresssor Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 (upraveno) OMW Repy Max motion 31.90 tankovano 2 dny zpet Upraveno 5. září 2016 uživatelem agresssor Citovat
vendelinek Odesláno 5. září 2016 Odesláno 5. září 2016 Tankoval jsem v sobotu jezdím stále tankovat k Benzině ,tentokrát 27,60 kč Odesláno z Samsung J 5 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.