Lukaydo 407 Odesláno 14. listopad 2015 Odesláno 14. listopad 2015 nvm no ve zprávach taky říkaly že ropa jde dolu tak klesne cena o cca 50haleřů Citovat
Haryk Odesláno 20. listopad 2015 Odesláno 20. listopad 2015 jde pomalu hore, LPG minulí týden 13.70 a dnes na tý jistý pumpě 14.40 a benel taky o 50-70 hal, hlavně že ropa stagnuje Citovat
MilanF1 Odesláno 20. listopad 2015 Odesláno 20. listopad 2015 U nás stále nafta za 26,90 Kč, ale tam neberu, raději si připlatím korunu na EuroOilu. Citovat
PAJA106 Odesláno 20. listopad 2015 Odesláno 20. listopad 2015 LPG 12,70-Robin Oil. Nafta 28,6-OMV. Citovat
radim.1008 Odesláno 27. listopad 2015 Odesláno 27. listopad 2015 Žamberk Benzina N95 28,90,-. Dnes stejná cena. Citovat
Charlie 607 Odesláno 27. listopad 2015 Odesláno 27. listopad 2015 Dneska na PapOil Komárov 27,90 za Diesel, 71litrů se vešlo. Citovat
Aluška Odesláno 27. listopad 2015 Odesláno 27. listopad 2015 Ono Vysoký Mýto nafta za 26,90,-, tak jsem trošku vzala , docela jsem se divila, že jedna benzínka kousek od Černý Hory měla stejnou cenu, a Agipka ve Chvojenci směr HK za 27,90,-, to se taky dá... Citovat
Medvěd Odesláno 27. listopad 2015 Odesláno 27. listopad 2015 V Náchodě dnes taky nafta 26,90. Ještě o 10 Kč dolů a jsme v devadesátkách Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. listopad 2015 Odesláno 27. listopad 2015 Ono Vysoký Mýto nafta za 26,90,-, tak jsem trošku vzala , docela jsem se divila, že jedna benzínka kousek od Černý Hory měla stejnou cenu, a Agipka ve Chvojenci směr HK za 27,90,-, to se taky dá... No, a to je taky v Brně Agipka na D2 nekde okolo Velkých Němčic, ted nevim jestli před nebo za, ale tam je cena 33,90, což jsem koukal jak zjara Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 10. prosinec 2015 Odesláno 10. prosinec 2015 Tak dnes zase šla nafta dolu Ostrava csw automont včera 27.60kč dnes 27.10kč to se pak tankuje:) akorád většinou natankuju par dnu dřive než zlevní to pak naštve Citovat
MilanF1 Odesláno 10. prosinec 2015 Odesláno 10. prosinec 2015 To tě trápí ten padík, který bys ušetřil? Na nádrži to je 30 Kč. Je to lepší než abys čekal na lepší cenu a došlo ti po cestě palivo. Citovat
agresssor Odesláno 10. prosinec 2015 Odesláno 10. prosinec 2015 To tě trápí ten padík, který bys ušetřil? Na nádrži to je 30 Kč. Je to lepší než abys čekal na lepší cenu a došlo ti po cestě palivo. Tvl ze to rikas zrovna ty pane Setrilek :D :D Citovat
Medvěd Odesláno 10. prosinec 2015 Odesláno 10. prosinec 2015 Už jsem psal jinde, ale v úterý jsem "natankoval" 10 l nafty za 1710,- Kč, to nikdo nepřeskočí .... Citovat
Medvěd Odesláno 10. prosinec 2015 Odesláno 10. prosinec 2015 No, a to je taky v Brně Agipka na D2 nekde okolo Velkých Němčic, ted nevim jestli před nebo za, ale tam je cena 33,90, což jsem koukal jak zjara Včera jsem tankoval 2x na D1 - shodně natural 33,90 Kč (ještě že ne z mýho) Citovat
celda1970 Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 Ty Agipky již jsou "MOL"...akorát ještě nejsou přebarvený....dodává jim palivo Slovnaft (jako celému MOL).....jako Fa. u nich tankujeme....v Chebu (sv.kříž) mají naftu za 27.50. Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 Milan f1-na plné nadrži to nějak nepoznáš ale mám lepší pocit u benzinky že šla nafta dolů . mám kartičku a tam je sleva ještě 20 haléřů na litr předtim bylo 70 haleřů sleva, takže tankuju za 26.90kč lepší než když byla nafta za 34kč Citovat
Veverka Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 (upraveno) Nafta MOL Praha-Černý Most (u Makra/KFC) 27,50 Kč/l Čerpadlář mi tvrdil, že jim to vozí z Německa Upraveno 11. prosinec 2015 uživatelem Veverka Citovat
wojtěch Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 (upraveno) dneska 25,90 ONO Upraveno 11. prosinec 2015 uživatelem wojtěch Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. prosinec 2015 Odesláno 12. prosinec 2015 Tvl ze to rikas zrovna ty pane Setrilek :D :D :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.